خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Post منابع کنکورم برای سال ۹۹

بچه ها من تصمیم گرفتم از الان خیلی جدی بخونم برای سال ۹۹ نظام قدیمم هستم میخواستم راهنمایی کنید برای دینی نشرالگو + ابی کانون برای درصد ۱۰۰ کافی یا منابع دیگ ای بخرم باز ؟عربی ..عربی کامل گاج +۶۰ ازمون گاج +جمع بندی ۱۴ ساعت ناصخ زاده برای ۹۰ درصد ادبیات قرابت و ارایه و تاریخ ادبیات نشرالگو لغات و املا کلک معلم +خیلی سبز جامع برای ۸۰ درصد زبان خیلی سبز +گاج برای ۶۰ درصدتا۷۰درصد؟؟ریاضی .خیلی سبز+۳۰سال قلم چی+خط ویژه گاج(البته ای کیو دارم نمیدونم بزنم یا نه ) ۶۰ درصد میخوام فیزیک گاج نقره ای+ازمون خیلی سبز برای ۶۰ درصدشیمی برای درسنامه گاج نقره ای پاسخنامشو گرفتم برای تست ای کیو و موج ازمون پایه برای ۶۰ الی ۷۰ درصد (موج ازمون پیشم بگیرم یا همین ای کیو کافی براش؟؟؟؟؟؟)زیست ای کیو +گاج نقره ای +40ازمون تدریجی تک رقمی ها+ موج ازمون+ ازمونای ماز برای ۸۰ درصد حالا این منابع برای این درصدا کافی ؟؟؟؟ از مهرم قلم چی ثبت نام میکنم ولی از الان میخونم

2. Top | #2
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      معارف رو2 نفر تو کنکور100زد

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      معارف رو2 نفر تو کنکور100زد
      خب منم میتونم بزنم چرا ک نه

4. Top | #4
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ایشالله که موفق بشی فقط یه نکته
      اگه کارنامه هارو ببینی متوجه میشی که بالا زدن فیزیک ریاضی اسونتر از شیمی هست
      نقل قول نوشته اصلی توسط Raha.mh نمایش پست ها
      خب منم میتونم بزنم چرا ک نه

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ایشالله که موفق بشی فقط یه نکته
      اگه کارنامه هارو ببینی متوجه میشی که بالا زدن فیزیک ریاضی اسونتر از شیمی هست
      شیمیم خوبه میتونم ولی فیزیک سختم اصلا دوسش ندارم فیزیک ۵۰ بزنم خوبه

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بچه ها من تصمیم گرفتم از الان خیلی جدی بخونم برای سال ۹۹ نظام قدیمم هستم میخواستم راهنمایی کنید برای دینی نشرالگو + ابی کانون برای درصد ۱۰۰ کافی یا منابع دیگ ای بخرم باز ؟عربی ..عربی کامل گاج +۶۰ ازمون گاج +جمع بندی ۱۴ ساعت ناصخ زاده برای ۹۰ درصد ادبیات قرابت و ارایه و تاریخ ادبیات نشرالگو لغات و املا کلک معلم +خیلی سبز جامع برای ۸۰ درصد زبان خیلی سبز +گاج برای ۶۰ درصدتا۷۰درصد؟؟ریاضی .خیلی سبز+۳۰سال قلم چی+خط ویژه گاج(البته ای کیو دارم نمیدونم بزنم یا نه ) ۶۰ درصد میخوام فیزیک گاج نقره ای+ازمون خیلی سبز برای ۶۰ درصدشیمی برای درسنامه گاج نقره ای پاسخنامشو گرفتم برای تست ای کیو و موج ازمون پایه برای ۶۰ الی ۷۰ درصد (موج ازمون پیشم بگیرم یا همین ای کیو کافی براش؟؟؟؟؟؟)زیست ای کیو +گاج نقره ای +40ازمون تدریجی تک رقمی ها+ موج ازمون+ ازمونای ماز برای ۸۰ درصد حالا این منابع برای این درصدا کافی ؟؟؟؟ از مهرم قلم چی ثبت نام میکنم ولی از الان میخونم
      دینی:اگه منظورت از دینی الگو اون قدیمه هست که آقای بهمن ابادی مولفش هست خوبه در غیر اینصورت دینی گاج یا سفیر خرد رو تهیه کن(گاج بهتره).
      زبان:مبتکران بهتره.
      ریاضی:خیلی سبز کافیه!
      شیمی:جلد اول گاج نقره ای رو هم بگیر.گاج نقره ای + ایکیو یا موج آزمون
      زیست:این وسط وقت کردی کتاب درسی رو هم بخون.

7. Top | #7
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به نظرت باید روزی چند ساعت بخونه تا زیست تموم شه؟nتا کتابه
      من میخوام صبح که ادم یادگیریش خوبه(البته نمیدونم راسته یا نه)3ساعت زیست بخونم همش فکر میکنم میرسم دوتا کتاب بخونم یا نه
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      دینی:اگه منظورت از دینی الگو اون قدیمه هست که آقای بهمن ابادی مولفش هست خوبه در غیر اینصورت دینی گاج یا سفیر خرد رو تهیه کن(گاج بهتره).

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من میخوام صبح که ادم یادگیریش خوبه(البته نمیدونم راسته یا نه)3ساعت زیست بخونم همش فکر میکنم میرسم دوتا کتاب بخونم یا نه
      خب از الان تا تابستون میخونم گاج نقره ای تموم میکنم از مهرم قلم چی برم فقط تستارو دیگ از ای کیو میزنم و ۴۰ ازمون تدریجی و مازم ک تو ۲ هفته ای ازمون کار میکنم موج ازمونم ک میره بعد عید .

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      دینی ب فکرش هستم عوضش کنم چون گاج احساس میکنم بهتر باش پس دینی عوض میکنم . زبان ینی با گاج نقره ای نمیشه ب ۶۰ رسید ؟؟؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دینی ب فکرش هستم عوضش کنم چون گاج احساس میکنم بهتر باش پس دینی عوض میکنم . زبان ینی با گاج نقره ای نمیشه ب ۶۰ رسید ؟؟؟
      خودم این کتاب رو ندیدم.تعریفش رو هم از کسی تاحالا نشنیده ام.

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هرکسی فرق میکنه و البته بستگی داره کتاب هارو چطوری کار کنه.چیزی که درصد زیست رو تعیین میکنه خوندن کتاب درسی با دید درست هست وگرنه یکی همه ی کتاب های بازار رو هم کار کنه ولی کتاب رو درست نخونه بعید هست به جایی برسه.

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببخشید ولی من رک حرف میزنم
      1اونقدر منابع رو میدونی که چن ساله پشت کنکوری
      2برو کلاس و جزوه داشته باش بعدش از روکتابا تست بزن فقط
      3دلیلای پشت کنکور موندنت رو خودت میدونی سعی کن اون مشکل ها رو برطرف کنی
      4اگه خودت بخونی همون روش قبلی رو میری و همون نتیجه قبلی
      5قبولی فقط به صرف داشتن کتاب های رنگارنگ نیست
      6سعی کن تیپ تست های کنکور رو بشناسی با دید طراح اشنا بشی نه اینکه با دید مولف کتاب کمک اموزش
      7این کتاب ها تو هر کتاب فروشی تو ایران پیدا میشه یا اینترنتی میشه تهیه کرد پس چرا همه موفق نمیشن
      8هر چقدر هم بخونی تو ازمون درصدت بالا نباشه بدون که خوندنت ارزشی نداشته
      9دنبال فیلم و... دی وی دی و..... نباش هیچ چیزی جای کلاس رو نمیگیره کس که فیلم میبینه درس نمیخونه فقط فیلم میبینه
      10اینترنت و موبایل و..... خلاصه همه چیو بزار کنار
      ویرایش توسط Insidee : 17 خرداد 1398 در ساعت 15:12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن