خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

نمیدونم به پزشکی میرسم امسال یانه؟؟؟

امسال رتبم شد 3400 منطقه 2 و7000 کشور درصدام اینا بود زیست 25 ریاضی 74 شیمی 64 فیزیک40 ادب 44 عرب 60 دینی 68 زبان 25 زمینم 0 دیپلم ریاضی بودم زیستم واقعا نخوندم البته امتحانش کردم اما بلد نبودم چطوری بخونم وتستیم اصلا کارنکردم من از16دی تا16خردادبه طور میانگین 3ساعتت درروز خوندم واینکه سرجلسه فقط رسیدم به12تا سوال فیزیک جواب بدم وواقعا وقت کم آوردم
      امسال که چیزی قبول نشدم به نظرشمامن باید چیکارکنم دوست دارم پزشکیه تبریزیاتهران بیارم اما درموردزیست باید چیکارکنم کلاس برم یا نه اصلا امیدی هست که اینا رو بیارم واقعیتش من پارسال کتابای ادبیات ودینی درسیشونو نداشتم از یک 2ماه مونده به کنکور گرفتم واینکه کلا زبان فارسیم گذاشتم کنارواینکه فصول زیادی اززیستو نخوندم واینکه 2ماه آخرخیلی از روزام ساعت مطالعم 0 میشد چون واقعیتش دلم میگرفت ونمیتونستم بخونم ودرآخر اینکه میشه یه سری کتاب تستی خوب واسه فیزیک وریاضی بگین واینکه من برم کلاس کنکوری واسه زیست یانه
      یه چیزه دیگه اینکه من امسال میخوام برم یه کلاس ورزشیم ثبتنام کنم بنظرتون خوبه

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خب اگه زيست تركيبي كنكور رو 25 زده باشي يعني از همين الان ميتوني به زيست بالاي 90 در كنكور فكر كني. اگه ميتوني كانون ثبت نام كن و سعي كن هيچوقت ترازت زير 7500 نشه. باتوجه به درصدهات پتانسيلش رو داري. فقط در مورد زيست از منابع قوي استفاده كن شما ديگه نيازي به درسنامه نداري پس سراغ كتابهايي مثل 8000 تست گاج نرو از كتابهايي مثل خيلي سبز استفاده كن. در مورد زيست هم اگه موسسه كنكوري كه ميخواي بري معلمي مثل عمارلو و آرامفر و سرودي و چلاجور و دادگستري و ... داشت برو ولي اگه معلم هاي معمولي داشت اصلا نرو و سعي كن خودت بخوني. كلاس ورزش هم من مخالفم چون وقت ميبره ولي خود ورزش رو موافقم كه هر يكي دو روز يه بار يكي دو ساعت ورزش كنه آدم خيلي خوبه نه اينكه برنامه منظمي داشته باشه كه با برنامه درسي تداخل كنه و آدم رو مجبور كنه فلان روز فلان ساعت حتما باشگاه باشه ! رياضيت هم كه خوبه من فقط چندتا مبحث ( تقريبا ميشه گفت فقط رياضي 3 + هندسه ) رو تمركز كردم روش ولي شما ميتوني از الان براي درصد 100 رياضي هم فكر كني حتي. توصيه ميكنم حتما تستاي كتاب خيلي سبز رو تموم كني رياضي تجربيش عاليه.

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام.به نظرمن شماکه تونستین تو این مدت و با 3ساعت خوندن در روز این درصد و رتبه رو بیاری..مطمینا میتونی خیلیییی بهتر ازاین رتبه رو بدست بیاری..
      زیست خیلی سبز و 8000تست کتابای خوبین.
      موفق باشین

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آترینا کیانی نمایش پست ها
      امسال رتبم شد 3400 منطقه 2 و7000 کشور درصدام اینا بود زیست 25 ریاضی 74 شیمی 64 فیزیک40 ادب 44 عرب 60 دینی 68 زبان 25 زمینم 0 دیپلم ریاضی بودم زیستم واقعا نخوندم البته امتحانش کردم اما بلد نبودم چطوری بخونم وتستیم اصلا کارنکردم من از16دی تا16خردادبه طور میانگین 3ساعتت درروز خوندم واینکه سرجلسه فقط رسیدم به12تا سوال فیزیک جواب بدم وواقعا وقت کم آوردم
      امسال که چیزی قبول نشدم به نظرشمامن باید چیکارکنم دوست دارم پزشکیه تبریزیاتهران بیارم اما درموردزیست باید چیکارکنم کلاس برم یا نه اصلا امیدی هست که اینا رو بیارم واقعیتش من پارسال کتابای ادبیات ودینی درسیشونو نداشتم از یک 2ماه مونده به کنکور گرفتم واینکه کلا زبان فارسیم گذاشتم کنارواینکه فصول زیادی اززیستو نخوندم واینکه 2ماه آخرخیلی از روزام ساعت مطالعم 0 میشد چون واقعیتش دلم میگرفت ونمیتونستم بخونم ودرآخر اینکه میشه یه سری کتاب تستی خوب واسه فیزیک وریاضی بگین واینکه من برم کلاس کنکوری واسه زیست یانه
      یه چیزه دیگه اینکه من امسال میخوام برم یه کلاس ورزشیم ثبتنام کنم بنظرتون خوبه
      به نظر من بمون ... چون استعداد و انگیزه ی خوبی داری
      فقط به پشتکار نیاز داری که اونم با تلاش بیشتر بهش میرسی
      به نظر من بمون

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من نمیدونم چرا مد شده همه میرن رشته ریاضی دیپلم میگرن بعد به عشق پزشکی میان کنکور تجربی .. آخه چرا از اول تجربی نمیخونین ؟ تا این مشکل زیست پیش نیاد ... در ضمن بعضی ها میگن برا قوی شدن ریاضی میریم ولی آخه مگه تو تجربی ریاضیش از کنکور ریاض سوال میدن؟
      Genius has side effects

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wildeone نمایش پست ها
      من نمیدونم چرا مد شده همه میرن رشته ریاضی دیپلم میگرن بعد به عشق پزشکی میان کنکور تجربی .. آخه چرا از اول تجربی نمیخونین ؟ تا این مشکل زیست پیش نیاد ... در ضمن بعضی ها میگن برا قوی شدن ریاضی میریم ولی آخه مگه تو تجربی ریاضیش از کنکور ریاض سوال میدن؟
      نه ولی خب سطح ریاضی تو رشته ریاضی بالاتره و میشه بهتر زد تو تجربی ...
      من به شخصه واسم پیش اومده...
      ولی خب تجرببی برن این مشکل واسشون پیش نمیاد

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza.joon37 نمایش پست ها
      نه ولی خب سطح ریاضی تو رشته ریاضی بالاتره و میشه بهتر زد تو تجربی ...
      من به شخصه واسم پیش اومده...
      ولی خب تجرببی برن این مشکل واسشون پیش نمیاد
      مطالب زیادی که تو رشته ریاضی هست و تو کنکور تجربی کاربردی نداره .... اگه یه دانش آموز تجربی درسش رو درست بخونه میتونه درصد بالایی تو ریاضی بیاره ... البته ما که شانس نداریم تجربی ها همینطور نصف کنکوریا رو تشکیل میدن تغییر رشته ای ها هم روش
      Genius has side effects

8. Top | #8
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ممنون ازدوستان ولی ببینید من واقعا پزشکیو دوست دارم اونم فقط به خاطر خودم رک بگم به این شعار مسخره خدمت به خلق اعتقاد ندارم به نظرم تاکسی واسه خودش نتونه کاری بکنه نمیتونه واسه خلق الله هم کاری بکنه درضمن به شانو منزلت پزشکا تو جامعه هم اصلا اهمیت نمیدم پزشکیو اول واسه خودمو خودمو خودمو خودمو........................................ .......................... ...وبعد واسه خدمت به مردم درضمن من بین المللم قبول میشم وپولشم دارم اما به نظرم این ظلم محض به پزشکیا دولتیه هرچند درحقشون به خاطر این سهمیه های مسخره ام ظلم میشه اما من فقط دان دولتی رو اونم با زحمت شیرین ترجیح میدم واین دان آزاد مسخره وبین الملل مسخره روهم قبول ندارم وخدا ازاونی که این وضع رو به وجود آورده نگذره\nبه نظرم پزشکی به شناختن خودم ودرک دنیایی که توشم کمک زیادی میکنه درضمن تجربیا محترم همه ی بچه های ریاضیم نمیتونن ازپس ریاضی تجربیا حتی بر بیان ومن خودم واقعا واسه
      ویرایش توسط آترینا کیانی : 30 شهریور 1392 در ساعت 23:47

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آترینا کیانی نمایش پست ها
      ممنون ازدوستان ولی ببینید من واقعا پزشکیو دوست دارم اونم فقط به خاطر خودم رک بگم به این شعار مسخره خدمت به خلق اعتقاد ندارم به نظرم تاکسی واسه خودش نتونه کاری بکنه نمیتونه واسه خلق الله هم کاری بکنه درضمن به شانو منزلت پزشکا تو جامعه هم اصلا اهمیت نمیدم پزشکیو اول واسه خودمو خودمو خودمو خودمو........................................ .......................... ...وبعد واسه خدمت به مردم درضمن من بین المللم قبول میشم وپولشم دارم اما به نظرم این ظلم محض به پزشکیا دولتیه هرچند درحقشون به خاطر این سهمیه های مسخره ام ظلم میشه اما من فقط دان دولتی رو اونم با زحمت شیرین ترجیح میدم واین دان آزاد مسخره وبین الملل مسخره روهم قبول ندارم وخدا ازاونی که این وضع رو به وجود آورده نگذره\nبه نظرم پزشکی به شناختن خودم ودرک دنیایی که توشم کمک زیادی میکنه درضمن تجربیا محترم همه ی بچه های ریاضیم نمیتونن ازپس ریاضی تجربیا حتی بر بیان ومن خودم واقعا واسه

درسته شاید بر نیان ولی مطمئنا درصد بالاتری رو نسبت به کنکور ریاضی میزنن

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      خوب دیدگاه شما و سایر نظرات بچه هارو خوندم منم نظرمو میگم...
      اول از همه واقعا بهتون تبریک میگم اگه اینجور زیست رو خوندید و 25 زدید و همچنین 2 ماهه آخر بعضی روزا 0 ساعت!!!درس میخوندید واقعا شاهکاره همچنین درصدای بقیه درس هاتون هم مثل ریاضی و شیمی و عربی تون هم واقعا قابل تحسینه____اینکه میگید برم کلاس یا نه من وسایر دوستان بار ها و بارها تو تاپیک های مختلف گفتیم که کلاس رفتن بستگی به اون دبیر و سابقه رتبه آوری و زمان اتمام کلاسش داره اگه واقعا دبیری سراغ دارید که امتحانش رو پس داده باشه و شما هم نتونید درسی رو با کتاب های موجود در بازار بخونید بهترین کار کلاس رفتنه ولی من با توجه به اینکه شما تغییر رشته ای بودید و اینجوری زیست رو خوندید و تو کنکور 25 زدید فکر نکنم نیاز به دبیر داشته باشید و با کتاب های تو بازار می تونید بهترین نتیجه رو بگیرید که من بهتون همایش دریافت+ژنتیک تخته سیاه+*****زیست الگو یاخیلی سبز+جمع بندی مهروماه(بر حسب نیاز)***** رو پیشنهاد میدم که اگه درسنامه قوی نیاز دارید از خیلی سبزیاگاج یا مهروماه و اگه تست قوی می خواید از الگو(به پیشنهاد دوستان) استفاده کنید

ولی یه چیزی برام خیلی عجیبه اینکه شما با این رتبه به احتمال زیاد آزاد و به احتمال 100% بین الملل هر رشته ای که دوست داشته باشید میتونید دربیاید و همونجور که گفتید مشکل مالی هم برای ادامه تحصیل نداشتید جالب اینجاست بعد فکر میکنید این کارتون یعنی رفتن به آزاد و بین الملل ظلمه به بچه های پزشکی دولتی___میدونید چند نفر تو کشور آرزوشونه رتبه ای مثل شما بیارن و برن پزشکی آزاد یا بین المللشون رو بخونن __می دونید چند نفر از همین دانشگاه آزاد پزشکی عمومی گرفتن و تخصصشون رو تو بهترین دانشگاه دولتی ادامه تحصیل دادن__ اگه بین الملل نسبت به دانشجو هاش سخت گیری دولتی رو نمیکنه ولی آزاد عین دانشگاه دولتی با دانشجوهاش برخورد میکنه و از بهترین اساتید استفاده میکنه کیفیتی که تو پزشکی دانشگاه آزاد هست اصلا قابل مقایسه با بین الملل نیست___به نظرم اگه مشکل مالی نداشتید اشتباه بزرگی کردید که آزاد نرفتید چون بر عکس سایر رشته هاش برای دانشجو های دندون و دارو و پزشکیش سخت گیری خاصی قائل میشه و دانشجو های باسوادی رو تربیت میکنه که میتونن برای ادامه تحصیل و تخصص دانشگاه های دولتی دربیان___پس بهتره از واژه
      مسخره برای این دانشگاه استفاده نکنید چون واقعا بی انصافیه!!! ___
      ولی به هر حال هرکی اعتقادات خودشو داره و اگه شما فکر میکنید میتونید یک سال دیگه بشینید و دولتی دربیاید حتما این کارو بکنید به شرطی که همه ی عواقبشو در نظر گرفته باشید.............
      در مورد کلاس ورزش هم بهتره امسال رو فاکتور بگیرید و تمام فکرتونو رو درستون متمرکز کنید ولی هفته ای هم شده برای رفرش مغزتون از ورزش های سبک مثل پیاده روی و ... استفاده کنید__________________________________________ __موفق باشی
      م

11. Top | #11
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      راستی یه چیزی یادم رفت بگما من قبل ازاینکه کنکور تجربی بدم یه بارم کنکور ریاضی دادم رتبه ی منطقه ی 2 شد 1000اما بعدش دیدم به رشته های ریاضی راغب نیستم اون موقع پیش دانشگاهی بودم واینکه فقط شریفو میخواستم که نشد الانم واسم مهم نیست فقط پزشکی رو عشقه اینو واسه اونی گفتم که گفته مد شده ازریاضی میان تجربی میبینی که منم کلی دورخودم چرخیدم واسه خاطر اینکه دلسوز عاقل نداشتم!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)