خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

🌑 مشکل نظام وظیفه و تدبیر مناسب برای آن🌑

درود بر شما دوستان عزیز!
      من دیپلمم رو در سال "96" و مدرک پیش دانشگاهیم رو دی ماه "97"گرفتم
      تو کنکور97شرکت کردم
      داوطلب98هم هستم
      رشته تجربی
      اگه امسال رشته موردنظرم قبول نشم باید ""سربازی"" رو چیکارش کنم؟
      کسی اطلاع کامل داره؟
      ممنون

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اگه می خواي کنکور 99 بدی میری يه دانشگاه غیر روزانه می نویسی و مرخصی میگیری یا اگه ندادن انتخاب واحد می کنی و نمی ری کلاس ها و امتحانات رو تا کنکور 99 بدی و برای کنکور می خونی بعدش اگه کنکور قبول شدی انصراف ميدي و میری دانشگاه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با سلام دوست عزیز
      انتخاب رشته دانشگاه ازاد رو انجام بدید
      فرم معافیت تحصیلی رو از دانشگاع مربوطه دریافت کنید وبع پلیس بعلاوه ده تحویل بدید و در نهایت پس از یک ترم انصراف بدید
      پس از انصراف بمدت یکسال مهلت ارسال دفترچه دارید
      لازم به ذکره ک هزینه های ترم اول(ائم از شهریه ثابت و...)رو بایستی حتما پرداخت کنید
      +
      میشه مرخصی هم گرفت که اطلاع ندارم برای مرخصی هم شهریه اخذ میشه یا خیر

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه 99 کنکور بخای بدی باید تشریف ببری یه دانشگاهی بدون کنکور ثبت نام کنی تا معافیت رد کنن بعدش مرخصی بعدشم درس میخونی تا 99 :/ البته اگه 99 باز نخای دیگه 1400 کنکور بدی
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از تعویض گروه ازمایشی تا کنکور سال بعد !

یه نصیحتی بکنم ، تکلیف خودتو مشخص کن ! یه راهیو انتخاب کن و سفت و سخت پاش بمون

منم تو زندگیم خیلی راه و روش عوض کردم ، از کنکور ریاضی و تجربی و رفتن سرکارو و ثبت نام برای ارتش و.... ولی خب به هیچی هم نرسیدم و نتیجشم شد چندسال پشت کنکوری !

اگه میخوای برای کنکور بعد بمونی :

1. موقع انتخاب رشته ، پیام نور شهرستانتو میزنی، شهریور که نتایج اومد میری برای ثبت نام دانشگاه
      2. بعد یک سری مدارکی که بردی دانشگاه بهت برگه معافیت میده ، میبری پیش رییس دانشگاه برات مهر میزنه ، میبری پلیس 10+1 اونجا برات میزنه تو سیستم و شما از تاریخ 1 مهر 98 تا 1403 (به مدت 5 سال ) معافیت داری . همزمانم میری کافی نت یا خود دانشگاه برات مرخصی رد میکنن ترم اول رو ، البته باید شهریه ثابت ترم و رییختی باشی که تقریبا 300هزارتومن هستش ، برای ترم دومم دوباره میری دانگشاه و برات مرخصی رد میکنن ، و تمام

اگر خواستی برای کنکور 1400 هم پشت بمونی باید مهر ماه سال 99 از دانگشاه پیام نورت انصراف بدی و تا یک سال وقت داری خودتو معرفی کنی ، که تو این یک سال میتونی برای کنکور 1400 بخونی !

درضمن تاپیک میزنی ، خودت هم کمی توش سهیم باش ، نه اقنکه فقط تاپیک بزنی و بری
      کاشکی آخر این سوز بهاری باشد ...

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها
      اگه می خواي کنکور 99 بدی میری يه دانشگاه غیر روزانه می نویسی و مرخصی میگیری یا اگه ندادن انتخاب واحد می کنی و نمی ری کلاس ها و امتحانات رو تا کنکور 99 بدی و برای کنکور می خونی بعدش اگه کنکور قبول شدی انصراف ميدي و میری دانشگاه
      مرسی

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها
      مرسی

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط am3213 نمایش پست ها
      از تعویض گروه ازمایشی تا کنکور سال بعد !

یه نصیحتی بکنم ، تکلیف خودتو مشخص کن ! یه راهیو انتخاب کن و سفت و سخت پاش بمون

منم تو زندگیم خیلی راه و روش عوض کردم ، از کنکور ریاضی و تجربی و رفتن سرکارو و ثبت نام برای ارتش و.... ولی خب به هیچی هم نرسیدم و نتیجشم شد چندسال پشت کنکوری !

اگه میخوای برای کنکور بعد بمونی :

1. موقع انتخاب رشته ، پیام نور شهرستانتو میزنی، شهریور که نتایج اومد میری برای ثبت نام دانشگاه
      2. بعد یک سری مدارکی که بردی دانشگاه بهت برگه معافیت میده ، میبری پیش رییس دانشگاه برات مهر میزنه ، میبری پلیس 10+1 اونجا برات میزنه تو سیستم و شما از تاریخ 1 مهر 98 تا 1403 (به مدت 5 سال ) معافیت داری . همزمانم میری کافی نت یا خود دانشگاه برات مرخصی رد میکنن ترم اول رو ، البته باید شهریه ثابت ترم و رییختی باشی که تقریبا 300هزارتومن هستش ، برای ترم دومم دوباره میری دانگشاه و برات مرخصی رد میکنن ، و تمام

اگر خواستی برای کنکور 1400 هم پشت بمونی باید مهر ماه سال 99 از دانگشاه پیام نورت انصراف بدی و تا یک سال وقت داری خودتو معرفی کنی ، که تو این یک سال میتونی برای کنکور 1400 بخونی !

درضمن تاپیک میزنی ، خودت هم کمی توش سهیم باش ، نه اقنکه فقط تاپیک بزنی و بری
      ممنون از راهنماییت
      اگه لازم باشه1401 هم همینکارو میکنم!

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Juliette نمایش پست ها
      با سلام دوست عزیز
      فرم معافیت تحصیلی رو از دانشگاع مربوطه دریافت کنید وبع پلیس بعلاوه ده تحویل بدید و در نهایت پس از یک ترم انصراف بدید
      لازم به ذکره ک هزینه های ترم اول(ائم از شهریه ثابت و...)رو بایستی حتما پرداخت کنید
      +
      ممنونم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Juliette نمایش پست ها
      با سلام دوست عزیز
      +
      حالا چرا آزاد ؟ پیام نور هم شهریه ش کمتره هم کلاساش غیر اجباری

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parham7983 نمایش پست ها
      درود بر شما دوستان عزیز!
      من دیپلمم رو در سال "96" و مدرک پیش دانشگاهیم رو دی ماه "97"گرفتم
      تو کنکور97شرکت کردم
      داوطلب98هم هستم
      رشته تجربی
      اگه امسال رشته موردنظرم قبول نشم باید ""سربازی"" رو چیکارش کنم؟
      کسی اطلاع کامل داره؟
      ممنون
      سلام !

شما برای کنکور 97 چون مشغول تحصیل هستین ، معافیت تحصیلی دارین . بعد از کنکور 97 اگه قبلا هیچ سالی رو نیوفتاده باشین یا جهشی نخونده باشین ، برای کنکور 98 هم معافیت تحصیلی دارین .
      اگر خدایی نکرده توی کنکور 98 موفق نشدین و خواستین برای کنکور 99 بخونین ، باید بدونین که از مهر 98 شما مشمول خدمت سربازی میشین . حالا راهکار چیه؟! راهکار اینه که شما بیاین توی یه دانشگاه پولی و غیر روزانه ثبت نام کنین ؛ پیشنهاد من پیام نور هستش . شما یه رشتش رو ثبت نام کنین و ترم 1 رو با 12 واحد پاس کنین . ترم 2 رو مرخصی بگیرین ( اگه با مسئول دانشگاه هم اوکی باشین می تونین هر دو ترم مرخصی بگیرین ! ) .
      کنکور 99 رو شرکت کنین و انتخاب رشته کنین . اگه توی انتخاب رشته قبول شدین ، از پیام نور انصراف میدین و بلافاصه میرین دانشگاه جدید ثبت نام می کنین و براتون یه معافیت تحصیلی جدید ارسال میشه .

تقریبا همه چیزایی که لازم بود الان بدونین رو به شما گفتم
      موفق باشین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن