خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

همایش رایگان جمع بندی ادبیات

سلام بچه ها ...
      تو این شرایطی که همه چی پولی شده و هر کی از راه میرسه دلش می خواد یه سودی ببره از این آشفته بازار ، در کمال تعجب هنوز هم پیدا میشن کسایی که حاضرن به امثال منو شما بی چشم داشت کمک کنن ... !

این همایشی که براتون گذاشتم همایش رایگان جمع بندی ادبیات آقای امیر محمد دهقان هستش ...
      ایشون از شاگرد های آقای سبطی بودن و مولف کتاب لغت و املا + تاریخ ادبیات نشر دریافت هستن و این همایش و به صورت رایگان تو کانال تلگرام خودشون قرار دادن ، ایشون با هیچ موسسه ای همکاری ندارن و همه ی فعالیت هاشون کاملا رایگان هست ...

دقت کنید !!!! من به هیچ وجه این تاپیک رو برای تبلیغ از کسی نزدم فقط دوست داشتم به بچه هایی مثل خودم که شرایط شرکت تو همایش ها رو ندارن یا تو شهرشون همایشی برگزار نمیشه کمکی کرده باشم ...

همایش لغت
      همایش املا
      جزوه لغت و املا

همایش تاریخ و قرابت
      جزوه تاریخ و قرابت

همایش آرایه
      جزوه آرایه

پ.ن : زبان فارسی تو این این همایش ها نیست چون قسمت به قسمت میذارن تو کانالشون دیگه اونو نمیشه اینجا گذاشت باید از کانال خودشون بردارین

پ.ن تر : اینا همشون ویس هستن ( یعنی مخصوصا به صورت ویس ضبط شدن و توضیحاتشون جوریه که شما بدون نیاز به تخته و این چیزا متوجه بشید چی میگن ) که حدود یک ساعت و خورده ای زمانشونه

پ.ن بیشتر : این فایل ها برای فارغ التحصیل هاست ، نمی دونم بچه های نظام جدید هم می تونن استفاده کنن یا نه ...

همین دیگه ... موفق باشین...

We are three friends
      Me
      &
      Myself
      &
      I

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اول ممنون بابت تاپیک خوب و عالی ( درود بر همچین ادمایی )
      دوم چرا بعضی کلمات تو کتاب من نیست ؟! مثلا تو سال چهارم اب بردن یا دهشت ! واسه شما هم مثل منه ؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A . H نمایش پست ها
      اول ممنون بابت تاپیک خوب و عالی ( درود بر همچین ادمایی )
      دوم چرا بعضی کلمات تو کتاب من نیست ؟! مثلا تو سال چهارم اب بردن یا دهشت ! واسه شما هم مثل منه ؟
      خواهش می کنم ...

آب بردن که تو این لغت ها نبود
      دهشت که هست تو واژه نامه ... صفحه 146 پیش ...
      We are three friends
      Me
      &
      Myself
      &
      I

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      چرا هست تو اولین صفحه واژگان پیش
      برای من دهشت نیست ( چاپ 23 1396 )

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pixie_g نمایش پست ها
      سلام بچه ها ...
      تو این شرایطی که همه چی پولی شده و هر کی از راه میرسه دلش می خواد یه سودی ببره از این آشفته بازار ، در کمال تعجب هنوز هم پیدا میشن کسایی که حاضرن به امثال منو شما بی چشم داشت کمک کنن ... !

این همایشی که براتون گذاشتم همایش رایگان جمع بندی ادبیات آقای امیر محمد دهقان هستش ...
      ایشون از شاگرد های آقای سبطی بودن و مولف کتاب لغت و املا + تاریخ ادبیات نشر دریافت هستن و این همایش و به صورت رایگان تو کانال تلگرام خودشون قرار دادن ، ایشون با هیچ موسسه ای همکاری ندارن و همه ی فعالیت هاشون کاملا رایگان هست ...

دقت کنید !!!! من به هیچ وجه این تاپیک رو برای تبلیغ از کسی نزدم فقط دوست داشتم به بچه هایی مثل خودم که شرایط شرکت تو همایش ها رو ندارن یا تو شهرشون همایشی برگزار نمیشه کمکی کرده باشم ...

همایش لغت
      همایش املا
      جزوه لغت و املا

همایش تاریخ و قرابت
      جزوه تاریخ و قرابت

همایش آرایه
      جزوه آرایه

پ.ن : زبان فارسی تو این این همایش ها نیست چون قسمت به قسمت میذارن تو کانالشون دیگه اونو نمیشه اینجا گذاشت باید از کانال خودشون بردارین

پ.ن تر : اینا همشون ویس هستن ( یعنی مخصوصا به صورت ویس ضبط شدن و توضیحاتشون جوریه که شما بدون نیاز به تخته و این چیزا متوجه بشید چی میگن ) که حدود یک ساعت و خورده ای زمانشونه

پ.ن بیشتر : این فایل ها برای فارغ التحصیل هاست ، نمی دونم بچه های نظام جدید هم می تونن استفاده کنن یا نه ...

خداوند عمرتان دراز کناد!
      بچه ها حتما گوش کنین جالبن!
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pixie_g نمایش پست ها
      سلام بچه ها ...

همایش لغت
      همایش املا
      جزوه لغت و املا

همایش تاریخ و قرابت
      جزوه تاریخ و قرابت

همایش آرایه
      جزوه آرایه

ممنون به فکر بچه هایی
      منم اضافه کنم که عبدالمحمدی هم نکته و تست رایگان گذاشته که تو سایت الگو هست
      واقعا تو هفت جلسه بالای صددرصد مطالبو! دوره میکنه
      اینم لینکش

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر123 نمایش پست ها
      ممنون به فکر بچه هایی
      اینم لینکش
      میدونی کدوم قسمت درباره تاریخ ادبیات حرف میزنه یا تست داره ؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چرا هست تو اولین صفحه واژگان پیش
      برای من دهشت نیست ( چاپ 23 1396 )
      آها ... خب کتاب من چاپ 21 94 هست ... : )
      We are three friends
      Me
      &
      Myself
      &
      I

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون به فکر بچه هایی
      اینم لینکش
      خواهش می کنم ...

ممنون از شما
      We are three friends
      Me
      &
      Myself
      &
      I

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      میدونی کدوم قسمت درباره تاریخ ادبیات حرف میزنه یا تست داره ؟
      چرخشی میره
      یعنی هرجلسش یه املا یه لغت یه تاریخ ادبیات یه زبان فارسی به قرابت یه ارایه میره و تو هربار سوال گفتن کلی نکته میگه
      مثلا تست یکش که تست لغت باشه رو میزنه همزمان برات یدور لغات فارسی 2 رو هم میگه
      اصلا یک چیز باحالیه که نگو

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خودتون بشینید مثل بچه آدم آرایه و لغات و تاریخ ادبیات رو از الگو بخونید
      الان مثلا پا میشه بیاد براتون شعبده بازی کنه ؟
      بشینید کارتونهای تاریخ الگو رو بخونید حداقلش 2 تستو میزنید راحت
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون به فکر بچه هایی
      اینم لینکش
      این چند ساعته؟

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      وری وری وری ممنوووون

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      up
      We are three friends
      Me
      &
      Myself
      &
      I

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      بچه ها تو تاریخ ادبیات اشتباه داره گفتار در روش به کار بردن خرد ماله رنه دکارته نه دانته
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن