خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 42
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات

خاک برسر کن غم ایام را :)

این روزا همه دنبال اینن که چجوری میشه؟.کسی هست که تونسته باشه؟
      بیشتر از 30روز دیگه مونده مگه این کنکور لنتی چیه که عمرمونو پاش بذاریم
      بعضیا اومدن نوشتن که خسته شدیمو نمیتونیمو آه وناله و فلان که میخوایم 99کنکور بدیم ..واقعا نسل بشر انقد بدبخت و بیچاره شده که سره یه موضوع کل زندگیشو نابود کنه...من خودم سال دوممه که میخوام کنکور بدم پارسال رتبه ام در حد پرستاری بود اما نرفتم چون علاقه ام نبود چون آرزوهام میمیردن چون عاشق چیز دیگه ای بودم ..موندم پشت کنکور اما باز یه سال از زندگیم تهه خونه تباه شد...من تا پای جون واسه هدفم میرم ولی از نظر من واقعا 30روز بسه..مگه چیه که یه سال دیگه پاش بذاریم..مگه اون بالاسری نگفته از تو حرکت از من برکت؟اگه حرکت کنیم میشه...چرا همش از نشدن حرف میزنین؟چرا خودتونو دست کم میگیرین؟ماها همونایی هستیم که بهمون سجده کردن همونایی که خدااشرف مخلوقاتش مارو خطاب میکنه...30روز 30رووووووووزه ها...من 30روزو حرکت میکنم و به هدفم میرسم ..چون به خودم باور دارم..اما دلم برای تویی میسوزه که هنوز دنبال تایید بقیه ای که بگن میشه...باور کن هوشمند بودنتو باور کن خاص بودنتو باور کن اشرف مخلوقات بودنتو....دستاتو بگیر به زانوهات ...یه یاعلی و بسم الله...من میرم و تو 30روز به هدفم میرسم و میشم همونی که سال دیگه واسه بقیه مثالش میزنن که یه ماه به کنکور پاشد و رفت دنبال ساختن...حالا تو اگه میخوای جا بمون
      #فرزانه
      دارم میام تا ساختمونی که دراشو روم بستینو کُلِشو بخرم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نزدیکیای کنکور ازینا زیاد میشه
      مورد داشتیم طرف میگفت ۲ روز میخونم و همه مثالمو میزنن
      بخدا تلاشی ک تو ۲/۳ سال بدست میاد رو نمیشه ۳۰ روزه جبران کرد الکی امید ندین

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خاک بر سر کردیم غم ایام را
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

4. Top | #4
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      اگه ما انقدر هوشمندیم نیازی به مرور نداشتیم و با یه بار خوندن تا اخر عمر یادمون میموند . این حرفا رو یه مش بدبخت بیچاره برای امید به خود گفتن و الا ذهن انسان در حد یه کامپیوترم نیس وقتی چیزی رو حفظ می کنی که نیاز به مروره هر روزِ داره به نظرم موجودات هوشمند فراتر از انسانن .

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      خاک بر سر کردیم غم ایام را
      وااای خدا خیرت بده چقدد خندیدم اشکام دراومد ازبس خندیدم ایشالا نتیجه کنکور بیاد بخندی..

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اين عزيزايي كه ميان ميگن نميشه و فلان و بهمان
      من كازي به شدن با نشدنش ندارم.
      اما اگه تو اونقدر قوي نيستي كه بتوني، نسخه خودتو براي بقيه نپيچ
      شايد يكي پيامتو بخونه، كه ميتونسته، اما شايد شايد به خاطر حرفت نا اميد شده.

ياد بگيريم كه هر انسان با انسان فرق داره؛ يه سريا شايد نخوندن اما واقعا استعدادشو دارن.
      نميگم اميد بده، اما اميد بقيه رو نگير. بذار بخونه، مگه فشار به شما مياد؟

هر از چند گاهي ميام انجمن كه اين دم دماي هوامو عوض شه، اما همش پيام ويزيت و نسخه پيچي عزيزاني مثل @God_of_war رو ميبينم.
      حداقل اميد نميدي بدون تو بقيه نيستي و بقيه تو نيستن. انسان همونقدر هوشمنده.
      ذهن انسان از كامپيوتر قوي تره؛ حداقلش كه دارم بهت ميگم چند سال بزنامه نويسي كردم. ذهن انسان خيلي قوي تره
      بگذريم حالا، ريپلاي نكن نميخوام وارد بحث بشم اما ابن حرف ٢ ٣ ماهه تو گلوم گير كرده بود!

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط iamAmir نمایش پست ها

ياد بگيريم كه هر انسان با انسان فرق داره؛ يه سريا شايد نخوندن اما واقعا استعدادشو دارن.

هر از چند گاهي ميام انجمن كه اين دم دماي هوامو عوض شه، اما همش پيام ويزيت و نسخه پيچي عزيزاني مثل @God_of_war رو ميبينم.
      ذهن انسان از كامپيوتر قوي تره؛ حداقلش كه دارم بهت ميگم چند سال بزنامه نويسي كردم. ذهن انسان خيلي قوي تره
      بگذريم حالا، ريپلاي نكن نميخوام وارد بحث بشم اما ابن حرف ٢ ٣ ماهه تو گلوم گير كرده بود!
      امیر چک خصوصی

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط iamAmir نمایش پست ها

۲ ۳ ماه تو کف بودن بد دردیه چطوری طاقت اوردی
      رفع اسپم = یاد جمله اسکافیلد افتادم تو فرار از زندان ( بهشون چیزی رو بگو که میخوان بعد تا اخر بردت میشن ) این دقیقا کاریه که منتظری حرف اخر برای فروش دی وی دی هاشون انجام میدن و امثال شما خام میشی میخری من نمیگم امید بده امید الکی ندیم مثلا وقتی یکی هیچی نخونده میاین میگین پرستاری دولتی قبولی خوب اخه این شخص بعد کنکور داغون نمیشه با این حرفت. به جاش میتونه یه برنامه ریزی توپ بکنه واسه ۹۹ و تو تعطیلات روش خوندن کنکور دستش بیاد نه اینکه با امیدای الکیه شما تعطیلاتشو هدر بده چون منتظر نتایجه فک می کنه قبوله و وقتشو هدر میده با این افکار در صورتی که میتونه بهترین استفاده رو از تعطیلات واسه هدفش ببره حیف که قدر این حرفا رو نمیدونین منم یه زمانی مثل شما بودم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      فکر نکنم استارتر ازتون مشاوره خواسته باشه که دارین میگین نمیشه :/ مرسی که اینقدر کارشناس بدون عنوان راهنما و مشاور توی انجمن هست

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      ۲ ۳ ماه تو کف بودن بد دردیه چطوری طاقت اوردی
      رفع اسپم = یاد جمله اسکافیلد افتادم تو فرار از زندان ( بهشون چیزی رو بگو که میخوان بعد تا اخر بردت میشن ) این دقیقا کاریه که منتظری حرف اخر برای فروش دی وی دی هاشون انجام میدن و امثال شما خام میشی میخری من نمیگم امید بده امید الکی ندیم مثلا وقتی یکی هیچی نخونده میاین میگین پرستاری دولتی قبولی خوب اخه این شخص بعد کنکور داغون نمیشه با این حرفت. به جاش میتونه یه برنامه ریزی توپ بکنه واسه ۹۹ و تو تعطیلات روش خوندن کنکور دستش بیاد نه اینکه با امیدای الکیه شما تعطیلاتشو هدر بده چون منتظر نتایجه فک می کنه قبوله و وقتشو هدر میده با این افکار در صورتی که میتونه بهترین استفاده رو از تعطیلات واسه هدفش ببره حیف که قدر این حرفا رو نمیدونین منم یه زمانی مثل شما بودم
      گاد اف وار همین تفکراتو داری سه الی چهار ساله پشت کنکوری
      یادمه اول سال حدودا ابان یا نمیدونم اذر بود همین حرفا رو زدی تو یه تاپیک که طرف میخواست شروع کنه
      این حرفت شاید الان درست باشه ولی ابان و اذر نه
      ویرایش توسط Insidee : 13 خرداد 1398 در ساعت 20:29

11. Top | #11
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Insidee نمایش پست ها
      گاد اف وار همین تفکراتو داری سه الی چهار ساله پشت کنکوری
      یادمه اول سال حدودا ابان یا نمیدونم اذر بود همین حرفا رو زدی تو یه تاپیک که طرف میخواست شروع کنه
      تو تاریخ عضویتت ۹۸ هس فک کنم یواش یواش داره عوارض کنکور اثر می کنه .اقا همگی بخونین قبولین به من چه اخه .نه عزیز من ۳ ساله کنکور دادم کلا در ضمن مال من قضیش فرق می کنه من مثل شما اتو کشیده و خوشحال مدرسه نرفتم

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تو تاریخ عضویتت ۹۸ هس فک کنم یواش یواش داره عوارض کنکور اثر می کنه .اقا همگی بخونین قبولین به من چه اخه .نه عزیز من ۳ ساله کنکور دادم کلا در ضمن مال من قضیش فرق می کنه من مثل شما اتو کشیده و خوشحال مدرسه نرفتم
      خخخخخخخخ گاد اف وار من اون موقع عضو نبودم
      خلاصه که کاری ندارم هر کسی یه تفکراتی داره
      درضمن راجب کسی قضاوت نکن منم اتوکشیده و خوشحال نرفتم مدرسه.......

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

شما مختاری تا اخرین دقیقه ی عمرت پشت کنکور بمونی
      ولی درست نیست چیزی که ممکنه رو به خاطر سطح فکر خودت به بقیه هم تعمیم بدی

14. Top | #14
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aretmis نمایش پست ها
      شما مختاری تا اخرین دقیقه ی عمرت پشت کنکور بمونی
      ولی درست نیست چیزی که ممکنه رو به خاطر سطح فکر خودت به بقیه هم تعمیم بدی
      عزیز تویی که الان اینجایی کامنت میزاری تو هر تاپیک هم هستی معتاد به اینترنتی داری خودتو گول میزنی تا روز کنکورم هیچی نمیخونی و بازم اینجایی تا سال بعد پس کلاس نزار

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عزیز تویی که الان اینجایی کامنت میزاری تو هر تاپیک هم هستی معتاد به اینترنتی داری خودتو گول میزنی تا روز کنکورم هیچی نمیخونی و بازم اینجایی تا سال بعد پس کلاس نزار
      حرف حق بود واقعا اینو
      دیگه قبول دارم هر کی اینجاس درس نمیخونه مثل خود من

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن