خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات

وسایل مورد نیاز برای زدن درک مطلب عربی

سلام دوستان امیدوارم طاعات و عبادات شما قبول باشه(آمین) و با انرژی و انگیزه مضاعف برین جلو و هر روز به هدفتون نزدیکتر بشین.

دوستان من دارم برای کنکور99 تجربی آماده میشم و نظام قدیم هستم.همونطوری که از عنوان تایپک هم معلومه،من دنبال راهی میگردم که بتونم تو تابستون به لطف خدا درک مطلب عربیم رو تقویت بدم و برای این کار میدونم که باید هم دامنه ی لغاتم زیاد باشه و هم باید متن های سال های گذشته رو خیلی کار کنم اما از چه منبعی استفاده کنم تا هم بتونم به لغات داخل کتاب و هم به لغات خارج از کتابی که تو کنکورهای قبلی اومده مسلط بشم؟همون طور که میدونید مهروماه برای زبان خارجه دو تا لقمه ای داره که هم لغات داخل کتاب و هم لغات خارج کتاب رو با اون دوتا لقمه ای پوشش میده حالا آیا مهروماه یا هر انتشارات دیگه ای چنین منابعی برای عربی دارن؟

خلاصه کلام:چ منابعی واسم معرفی میکنین که بتونم رو درک مطلب عربی سوار بشم؟
      عین عصام

هزاربار زمین میخورم

اما نمیذارم اونی که بهم تکیه کرده یه بار هم زمین بخوره

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      لغات اخر عربیه سه سال
      یه کتابم هست 8 تیک عربی کنکور اونم عالیه
      متن ها ی کنکورو بخونی و 4 تا تستشام بزنی
      ب مقدار زیاد !
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من نسبتا اکثر سوالات رو میزنم ولی واقعا نیاز نیست لغت حفظ کنید به نظرم 2-3 تا تو هر متن کافیه و باید روش متن زدن رو یاد بگیرین که فقط با تمرین زیاد قابل حله و قطعا تسلط در لغات و قواعد کتاب کمکت میکنه ، توصیه من اینه علاوه بر کنکورای اخیر درک مطلب های تالیفی گاج یا... رو هم بزنی هرچند من خودم نزدم به علت ضیق وقت

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      کتاب درک مطلب به همین سادگی گاج میتونه کمکتون کنه خودمم تابستون 96که واسه 97میخوندم این کتاب رو خوندم(روزی 1متن)
      حاشیه صفحش لغات مورد نیاز رو معنی کرده توی پاسخش هم اومده کلمه به کلمه متن و سوالاشو معنی کرده و طبقه بندی متنها هم درسه سطحه (اسون متوسط ودشوار).
      یه نگاه بهش بکنید شاید بکارتون اومدhttps://www.gajmarket.com/%DA%A9%D8%...88%D8%B9%DB%8C

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن