خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات

تکنیک عکس خوانی بهتر از تند خوانی

دوستان کسی تکنیک فتوریدینگ یا عکس خوانی رو امتحان کرده ؟اونایی که تو باغ نیستن این روش از تکنیک تند خوانی خیلی قوی تره چون ضمیر ناخوداگاهتم درگیر میکنه و باعث میشه نورون های مغزیت در هنگام ارسال پیام دیگه پیامک تبلیغاتی نفرستن میگن تو ۱ ساعت میشه یه کتاب ۳۰۰ صفحه ای رو تموم کرد چاخانا باغ من باور ندارم ولی اگه کسی امتحان کرده بگه ما هم تو این یه ماه یه ۷۰ ۸۰ تایی کتاب بخونیم در ضمن این اثر مال پاول شیل هست و یه اقایی به اسم زند وکیلی کپی پست کرده در واقع ترجمه کرده ۱ ۲ میلیون که تازه شروع برای یادگیریه داره پول میزنه به جیب لامصب از همه چی پول در میارن اونوقت من این کنکور رو هنوز نتونستم تموم کنم ببینم اصلا پول هست نیست من کیم اون کیه این خوبه اون خوبه

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      دوستان کسی تکنیک فتوریدینگ یا عکس خوانی رو امتحان کرده ؟اونایی که تو باغ نیستن این روش از تکنیک تند خوانی خیلی قوی تره چون ضمیر ناخوداگاهتم درگیر میکنه و باعث میشه نورون های مغزیت در هنگام ارسال پیام دیگه پیامک تبلیغاتی نفرستن میگن تو ۱ ساعت میشه یه کتاب ۳۰۰ صفحه ای رو تموم کرد چاخانا باغ من باور ندارم ولی اگه کسی امتحان کرده بگه ما هم تو این یه ماه یه ۷۰ ۸۰ تایی کتاب بخونیم در ضمن این اثر مال پاول شیل هست و یه اقایی به اسم زند وکیلی کپی پست کرده در واقع ترجمه کرده ۱ ۲ میلیون که تازه شروع برای یادگیریه داره پول میزنه به جیب لامصب از همه چی پول در میارن اونوقت من این کنکور رو هنوز نتونستم تموم کنم ببینم اصلا پول هست نیست من کیم اون کیه این خوبه اون خوبه
      نیاز ب اموزش یکماهه داره بدرد کنکور امسال نمیخوره.

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_nobody1994 نمایش پست ها
      نیاز ب اموزش یکماهه داره بدرد امسال کنکور نمیخوره.
      امتحان کردی داش؟ تاثیر گذاره یا نه فقط اینو میخوام بدونم به درد میخوره؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      امتحان کردی داش؟ تاثیر گذاره یا نه فقط اینو میخوام بدونم به درد میخوره؟
      اگه امتحان کرده بودم که پشت کنکور نبودم منم در همون حد عمومی ی چیزایی شنیدم،اینم مثل همه تبلیغات دیگس دیگه مثل کارگاه های تندخوانی مثل کارگاه های انگیزشی قطعا نتیجه مثبت داره اگه روشاش اجرا بشه ولی تمرین میخواد فکر کن تو ی ماه میتونی ۱۰۰هرار تست کنکور بزنی ۳۰تا کتاب بخونی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن