خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 70
    1. Top | #31
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      میشه
      ولی باید از وسط خودتو بشکافی
      خداوند آن خویش خویش است

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza3327 نمایش پست ها
      میشه دقیق بگین چجوری عمومی رو بالای 50 ؟؟؟؟؟//
      والا من پارسال ادبیات یکماه خوندم 72 زدم....قرابت ک خوندن نمیخواد فهمیه...لغت و تاریخ ادب و املا و آرایه هم وقت زیادی نمیگیره هرروز بخونی
      عربی ک آسون ترین درسه همین پنج روز بذاره ترجمه اش اوکیه میاد روی 30...منصوبات اینام راحته 50 هم میاد...یذره هم از اول بخونه سه تا تحلیل صرفی بزنه میره بالا
      دینی دیگ جک ساله روزی دوتا درس بخونه میره بالا
      زبان من فقط لغت خوندم 50 زدم

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      تا 31 خرداد عمومی ها رو فقطططططط بخون فقططط بخووون و هی مرور کن و از یکم تیر روزی دو تا عمومی کنکور از زرد عمومی بزن ولی عربی و ریدینگ زبان و ارایه ادبیات رو از همین الان تست بزن تا خود کنکو و بقیه عمومی ها تا تیر فقط مطالعه و مرور و بعد از اون یعنی از یکم تیر فقط تست بزن براشون اونم فقط کنکور .
      مباحث اسون ریاضی ایناست
      دنباله احتمال ترکیبیات ماتریس امار حد مثلثات لگاریتم و تابع درصدت با تسلط رو اینا از 40 هم بالاتر میشه .
      فیزیکای اسون ایناست
      نور که 10 درصده حرکت که 10 درصده حرکتت خدایییی سخت نیست تا میتونی تستای کنکورشو بخور واقعا اسونه اخه . گرما 10 درصده . فیزیک اتمی و فیزیک جدید د ه تا دوازده درصده موج الکترومغناطیسی خازن و مقاومت و الکترو مغناطیسم اسونن و میشه جمع کرد و خوند مسلط شی بالاس 60 رو شاخته .
      زیست فقط کنکور بزن و با توجه به کنکور برو کتاب رو بخون کلا زیست کنکور رو خیلی تحلیل کن. حتی اگه صفری این روش جواب میده
      شیمی دوم 33 درصد یه خط ویژه بخر و بخون چون شیمی دو هیچی نداره . ترمو اسونه استو هم خوندنش واجبه . میشه حدودا 50

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam.mz نمایش پست ها
      تا 31 خرداد عمومی ها رو فقطططططط بخون فقططط بخووون و هی مرور کن و از یکم تیر روزی دو تا عمومی کنکور از زرد عمومی بزن ولی عربی و ریدینگ زبان و ارایه ادبیات رو از همین الان تست بزن تا خود کنکو و بقیه عمومی ها تا تیر فقط مطالعه و مرور و بعد از اون یعنی از یکم تیر فقط تست بزن براشون اونم فقط کنکور .
      مباحث اسون ریاضی ایناست
      دنباله احتمال ترکیبیات ماتریس امار حد مثلثات لگاریتم و تابع درصدت با تسلط رو اینا از 40 هم بالاتر میشه .
      فیزیکای اسون ایناست
      نور که 10 درصده حرکت که 10 درصده حرکتت خدایییی سخت نیست تا میتونی تستای کنکورشو بخور واقعا اسونه اخه . گرما 10 درصده . فیزیک اتمی و فیزیک جدید د ه تا دوازده درصده موج الکترومغناطیسی خازن و مقاومت و الکترو مغناطیسم اسونن و میشه جمع کرد و خوند مسلط شی بالاس 60 رو شاخته .
      زیست فقط کنکور بزن و با توجه به کنکور برو کتاب رو بخون کلا زیست کنکور رو خیلی تحلیل کن. حتی اگه صفری این روش جواب میده
      شیمی دوم 33 درصد یه خط ویژه بخر و بخون چون شیمی دو هیچی نداره . ترمو اسونه استو هم خوندنش واجبه . میشه حدودا 50
      در مورد عمومی عالیه حرفاتون
      در مورد اختصاصی فقط یکم مشکل اینک ایشون سطحشونو صفر اعلام کردن و فقط 34روز مونده
      خوندن ریاضی باید اتحاد بلد باشن معادله نامعادله بلد باشن اونم برای کسی ک هیچی نمیدونه همین خوندن اینا زمان میبره بعد تابع خودش بحث دو هفته اس چون ایشون ک قرار نیس کل روزو ریاضی بخونه
      حرکت الان وقتش نیس آسونه اما حجیمه ارزش نداره......دیگ فیزیک عملا همه چی رو گفتین خازن مدارم حجیمه دو هفته وقت میخواد حرکت هم
      زیست هم کسی ک نمیدونه حتی دی ان آ چطوری ساخته میشه کنکورو بزنه بدتر دلسرد میشه باید یه پیش زمینه ای بداره

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neo.Healer نمایش پست ها
      در مورد عمومی عالیه حرفاتون
      در مورد اختصاصی فقط یکم مشکل اینک ایشون سطحشونو صفر اعلام کردن و فقط 34روز مونده
      خوندن ریاضی باید اتحاد بلد باشن معادله نامعادله بلد باشن اونم برای کسی ک هیچی نمیدونه همین خوندن اینا زمان میبره بعد تابع خودش بحث دو هفته اس چون ایشون ک قرار نیس کل روزو ریاضی بخونه
      حرکت الان وقتش نیس آسونه اما حجیمه ارزش نداره......دیگ فیزیک عملا همه چی رو گفتین خازن مدارم حجیمه دو هفته وقت میخواد حرکت هم
      زیست هم کسی ک نمیدونه حتی دی ان آ چطوری ساخته میشه کنکورو بزنه بدتر دلسرد میشه باید یه پیش زمینه ای بداره
      درسته گفتن صفر ولی دیگه فکر نکنم در این حد!
      کسی رو میشناسم ک زیست واقعا صفررر بود و فقط با بررسی کنکورای گذشته و جامع های سنجش کنکور نودو هفت چهل زد :/ اونم توی تایم کم!
      ولی فکر کنم یکم زیادی گفتین ، دیگه هر درس هرچقدم تایم ببره خازن بیشتر از پنح یا نهایت شش ساعت میخواد ؟؟؟ میشه دوروزه خوند که

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط roz1377 نمایش پست ها
      شاید شما سطحتون بالاست ولی من نور رو یه ماه ، هر روز 4 ساعت خوندم تا مسلط شم .
      حرکت .
      همه ی اختصاصی هایی که گفتی واقعا اسون هستن ولی مشکل اینجاس که حدود یه ماه فرصت داریم .
      بله ولی الان یک مهر نیست که شما بخونید و تا کنکور صدبار فراموش کنید ، الان یک ماه به کنکوره و هرچی بخونید مستقیم میره برای کنکور .
      برای نور هم باید بگم بله نور با وجود اسون بودن خیلی فراااره خیلیییییییی

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      درسته گفتن صفر ولی دیگه فکر نکنم در این حد!
      کسی رو میشناسم ک زیست واقعا صفررر بود و فقط با بررسی کنکورای گذشته و جامع های سنجش کنکور نودو هفت چهل زد :/ اونم توی تایم کم!
      ولی فکر کنم یکم زیادی گفتین ، دیگه هر درس هرچقدم تایم ببره خازن بیشتر از پنح یا نهایت شش ساعت میخواد ؟؟؟ میشه دوروزه خوند که
      خازن 5ساعت در حد مدرسه اس نه کنکور
      برای کنکور کسی ک بخواد بتونه حتما بزنه یه 12ساعت لازمه فقط ک خوندن نیس تست هم هست
      مدارم دیگ 20 ساعتو میخواد
      البته اینا حداقل واس سطح متوسطه نه صفر

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بله ولی الان یک مهر نیست که شما بخونید و تا کنکور صدبار فراموش کنید ، الان یک ماه به کنکوره و هرچی بخونید مستقیم میره برای کنکور .
      برای نور هم باید بگم بله نور با وجود اسون بودن خیلی فراااره خیلیییییییی
      اصلا شما درست میگین . باااااااشه ؟
      دعوا نداریم که .
      حق با شماست ، با سطح صفر تو یه ماه میشه فیزیک رو 60 زد و شیمی رو50 زد و ریاضی رو بالای 40 .وکسی رو میشناسین که با سطح صفرتونسته زیست رو تو تایم کم 40 بزنه .
      یا علی .
      ویرایش توسط roz1377 : 11 خرداد 1398 در ساعت 13:38

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      دعوا نداریم که .
      حق با شماست ، با سطح صفر تو یه ماه میشه فیزیک رو 60 زد و شیمی رو50 زد و ریاضی رو بالای 40 .وکسی رو میشناسین که با سطح صفرررررر تونسته زیست رو 40 بزنه .
      یا علی .
      امام صادق میگن اگه بنده ای ذره ای ایمان داشته باشه میتونه کوه هارو هم جابه جا کنه .
      من با کسی دعوا ندارم شما برداشتت اشتباه هست و فکر میکنی بقیه باهاتون دعوا دارن تغییر رویه بدین تو قضاوت رفتار بقیه از پشت یک تکست دوست عزیز

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      دعوا نداریم که .
      حق با شماست ، با سطح صفر تو یه ماه میشه فیزیک رو 60 زد و شیمی رو50 زد و ریاضی رو بالای 40 .وکسی رو میشناسین که با سطح صفرررررر تونسته زیست رو تو تایم کم 40 بزنه .
      یا علی .
      و این که طوری من رو خطاب میدین انگار دارم دروغ میگم ، باشه من دروغ میگم ، اما از دروغ گفتن من و این که دوستم پارسال با همین روش زیستو چهل زده چیزی میخواد بره توی جیب من یا به سطح کمالات من قراره اضافه بشه؟
      محدودیت های ذهنتون رو به رخ غیر نکشید دیگه لطفا!

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neo.Healer نمایش پست ها
      خازن 5ساعت در حد مدرسه اس نه کنکور
      برای کنکور کسی ک بخواد بتونه حتما بزنه یه 12ساعت لازمه فقط ک خوندن نیس تست هم هست
      مدارم دیگ 20 ساعتو میخواد
      البته اینا حداقل واس سطح متوسطه نه صفر

شاید حق با شما باشه ، اما همین شخصی که صفر هستن شاید خیلی تیز باشن و خیلی سریع بگیرن و نیازی به این اعداد عجیب غریب نباشه ! و در ضمن گنجایش مغز افرادم با هم فرق میکنه نمیدونم والا ، حق با شماست به هر حال

12. Top | #42
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

شاید حق با شما باشه ، اما همین شخصی که صفر هستن شاید خیلی تیز باشن و خیلی سریع بگیرن و نیازی به این اعداد عجیب غریب نباشه ! و در ضمن گنجایش مغز افرادم با هم فرق میکنه نمیدونم والا ، حق با شماست به هر حال
      شما فصل خازن رو میگین در نظر گرفتین ک اولش نصف فصل مطالب متفرقه هم داره؟ 5ساعت فقط واس اوناس
      جالبه من استارتر رو موقع گفتن اعداد باهوش درنظر گرفتم
      آدم تیزهوش کمه و موقع نظر دادن بهتره اکثریتو در نظر بگیرم نه کلا هزار نفر توی کل کره زمینو ک جمعیت میلیاردی داره

13. Top | #43
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      و این که طوری من رو خطاب میدین انگار دارم دروغ میگم ، باشه من دروغ میگم ، اما از دروغ گفتن من و این که دوستم پارسال با همین روش زیستو چهل زده چیزی میخواد بره توی جیب من یا به سطح کمالات من قراره اضافه بشه؟
      محدودیت های ذهنتون رو به رخ غیر نکشید دیگه لطفا!
      جالبه ...شما خودتون دارین به خودتون انگ دروغ گویی میزنین .
      کی به شما گف دروغ میگین ؟
      من که گفتم شما درست میگین و تو یه ماه میشه این درصد ها رو زد . خانوم محترم ، وقتی کسی یه چی میگه اول اونو خوب تحلیلش کنین بعد خودتون رو دروغگو خطاب کنین .
      لطفا نقل نگیرین نمیخام این مسئله رو کش بدم .
      ویرایش توسط roz1377 : 11 خرداد 1398 در ساعت 13:39

14. Top | #44
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دعوا نداریم که .
      حق با شماست ، با سطح صفر تو یه ماه میشه فیزیک رو 60 زد و شیمی رو50 زد و ریاضی رو بالای 40 .وکسی رو میشناسین که با سطح صفرررررر تونسته زیست رو تو تایم کم 40 بزنه .
      یا علی .
      جدی میگی ؟؟؟

15. Top | #45
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      امام صادق میگن اگه بنده ای ذره ای ایمان داشته باشه میتونه کوه هارو هم جابه جا کنه .
      من با کسی دعوا ندارم شما برداشتت اشتباه هست و فکر میکنی بقیه باهاتون دعوا دارن ������ تغییر رویه بدین تو قضاوت رفتار بقیه از پشت یک تکست دوست عزیز
      من نگفتم بقیه با من دعوا دارن .
      بقیه تاج سرن ، سرورن
      مخاطب من شما بودین .
      ویرایش توسط roz1377 : 10 خرداد 1398 در ساعت 21:11

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن