خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

Exclamation نمیتونی درس بخونی؟ راه حل خوبی دارم واست

متوجه شدین چقد تبلیغات یه کنکوری اطراف شما زیاده؟

آیا میدونید یه کنکوری باید رژیم غذایی خاصی داشته باشه تا خسته نشه همراه با یه سری ورزش ها؟ تا حالا شده موقع درس خوندن خوابتون بگیره؟ خب به خاطر رژیم غذایی بد شماست... میتونید این رژیم غذایی با قیمت مناسبی از ما بخرید برای خواندن نظر رتبه ۱۸ کنکور ۹۶ ادامه مطلب را بخوابید

اهای کنکوری جانم تا حالا شده موقع درس خوندن به این فکر کنی چقد کند پیش میری و هیچی تو مخت نمیره؟ راه حلت پیش ماست... دوره ی تندخوانی... با تندخوانی درساتو زودتر تموم کن و پزشکی قبول شو نمونش رتبه ۵ تجربی ۹۸

کنکوری جان از خونه موندن و درس خوندن خسته شدی؟ خب من بهت اردوی نوروزی دانشگاه شهید بهشتی رو پیشنهاد میکنم هم درس بخون هم لذت ببر!!!

کنکوری جان ۵ ماه گذشته و چیزی نخوندی؟ با "مکبث ستان" در عرض ۵ ماه پزشکی بیااااار... کافیه ۲ تومن واریز کنی

کنکوری جان از درس خوندن خسته شدی؟؟؟ هرچقد میخونی نمیرسی با "حرف اول" راحت میتونی تو ۳ ماه پزشکی بیاری... نتایج رتبه ۹ کنکور در ادامه!

کنکوری جان نمیتونی برنامه بریزی؟ خب واسه اینه "کلم چی" شرکت نمیکنی و از برنامه و ازموناش شرکت نمیکنی ۱و نیم واریز کن و به جمع رتبه برترها بپیوند!!!

کنکوری جان سه ساله کنکور میدی ولی نمیشه؟ خب با مشاوره های رتبه ۶ کنکور تضمینی پزشک شو...

چقد دنبال حواشی هستیم مگه نه؟؟؟ خسته نشدین از دنبال این تبلیغ و اون تبلیغ رفتن؟؟ تمام سال گذشت شما هنوز درگیر تاثیر مثبت و سهمیه سیل زدگان و نه به سهمیه و نه به نظام قدیم و فلان و بهمان بودین!
      و درستونم که از فردا میخونید!!!

رستگار رحمانی تو ۵ ماه رتبه ش ۱ شد چرا؟؟؟چون گوشی نداشت درگیر حواشی و تبلیغات باشه کسی نبود بهش بگه آهای تو که نه ازمون شرکت میکنی نه از استاد فلانی مشاوره میگیری نه فلان کتاب کمک درسیو که رتبه اول کنکور ازش استفاده کرده استفاده کردی، حتی dvd هم نمیبینی چطور رتبه میاری؟

نمونه دیگش سامان تارم از بچه های انجمن...
      از ابان شروع کرد بعد از چندسال فاصله گرفتن از درس...
      نه پرسید از الان بخونم میشه و نه حتی جواب کسانی رو داد که بهش گفتن دیره فلانی از تابستون شروع کرد با معدل ۲۰!!!

وقتشه به خودمون بیایم
      اگه دیرتون شده اگه هی میگین از فردا... گوشی رو خاموش کنید برید بخوابید، فردا صبح پاشید درستون رو بخونید هنوز فرصتی واسه ۹۹ هست...! تا چشم روهم بزارید کنکور ۹۸ گذشته ۹۹ اومده و شما هنوز دنبال دی وی دی منتظری میگردین!!!

موفق باشین

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      قشنگ معلومه اعصابت خورده ها
      به هرحال ... واس همه نصیحت کردنات مرسی
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      این رستگار رحمانی هم سرویسمون کرد معلوم نیس با فضایی ها در ارتباط بوده یا گوسفندا بهش درس یاد دادن من که این چرت و پرتا تو کتم نمیره یاد این نیکولا تسلا میفتم انقدر گنده می کنن فشار و بی پولی که رستگار رحمانی داشته هر کسی بود قبول میشد رستگار رحمانی هم یه زندگی با رفاه تو شهری مثل تهران بدی ببینم بازم میتونه تو پنج ماه قبول شه هیچ ادم سالمی درد یه معتاد و نمیفهمه مگه اینکه خودش معتاد باشه و ترک کرده باشه . تاپیک خوبیه ولی هر کی که اینجاس مطمعنا گوشی دستشه و الا اونی که درس خونه الان داره جمع بندیشو میکنه اصلا هم نمیدونه سایتی به نام انجمن کنکور وجود داره
      ویرایش توسط God_of_war : 10 خرداد 1398 در ساعت 04:08

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      همه جای حرفت قبول ولی انصافا اون قسمتش که گوشی رو خاموش کنیم خیلی سخته...
      !Saved by Grace, through Faith, in the gift of God

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      رستگار رحماني: به تکرار خيلي اهميت مي‌دادم. از فرصت‌هايي که براي تکرار پيش مي‌آمد همين ايستگاه‌هاي جبراني بود. فرصت نمي‌کردم يادداشت‌برداري کنم و فقط نکات را مي‌نوشتم. من در تابستان بيش‌تر روي تست‌هاي اختصاصي تمرکز کرده بودم و کتاب‌هاي کمک‌آموزشي براي من در اولويت بود. کسي که احساس نياز مي‌کند، بايد از کلاس و کتاب کمک‌آموزشي استفاده کند. به نظرم بايد بچه‌ها تا عيد سال سوم از درس خواندن لذت ببرند.

میزگردی با 5 رتبه‌ی یک رقمی : شما همه برنده اید

مگه این یارو نگفت من از بهمن شروع کردم ؟ میگه من تابستون بیشتر رو اختصاصیا تمرکز کرده بودم !!
      باز خواهشا ترور نکنید من رو ، این بشر کار بزرگی کرده ، ولی دروغم زیاد گفته ، سال تولدشم میگفت 68 بعد میگفت من دوسال کنکور شرکت نکردم واولین کنکورم سال 85
      با این اوصاف ایشون تو 14 سالگی دیپلم گرفته ، کلا من این رستگارو فراموش کرده بودم ، باز یادم انداختی استارتر

فک کنم خطاب اصلی این تاپیک خودت بودی من اینجوری حدس میزنم
      کاشکی آخر این سوز بهاری باشد ...

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی ممنون مفید بود

7. Top | #7
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parla11 نمایش پست ها
      گوشی خاموش شه ۵۰ درصد راهو رفتی قشنگ...

8. Top | #8
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط am3213 نمایش پست ها
      رستگار رحماني: به تکرار خيلي اهميت مي‌دادم. از فرصت‌هايي که براي تکرار پيش مي‌آمد همين ايستگاه‌هاي جبراني بود. فرصت نمي‌کردم يادداشت‌برداري کنم و فقط نکات را مي‌نوشتم. من در تابستان بيش‌تر روي تست‌هاي اختصاصي تمرکز کرده بودم و کتاب‌هاي کمک‌آموزشي براي من در اولويت بود. کسي که احساس نياز مي‌کند، بايد از کلاس و کتاب کمک‌آموزشي استفاده کند. به نظرم بايد بچه‌ها تا عيد سال سوم از درس خواندن لذت ببرند.

مگه این یارو نگفت من از بهمن شروع کردم ؟ میگه من تابستون بیشتر رو اختصاصیا تمرکز کرده بودم !!
      باز خواهشا ترور نکنید من رو ، این بشر کار بزرگی کرده ، ولی دروغم زیاد گفته ، سال تولدشم میگفت 68 بعد میگفت من دوسال کنکور شرکت نکردم واولین کنکورم سال 85
      با این اوصاف ایشون تو 14 سالگی دیپلم گرفته ، کلا من این رستگارو فراموش کرده بودم ، باز یادم انداختی استارتر

یکی که درس خونه پامیشه درسشو میخونه
      یکی هم که نیست واسش یه بحث جدید وا شده تا ته و توی دروغای رحمانی رو دراره
      میخوای تا بریم در خونشون شخصا بپرسیم ))

9. Top | #9
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط am3213 نمایش پست ها

البته هرچیزی که شنیدیم رو نباید باور کنیم ما تو قلمچی کارنامه و ترازای رستگار رحمانی رو نداریم واقعنی ولی خب نوشته ای که تو سایت قلمچی میخونی نشون میده که رستگار رحمانی کتاب های کمک درسی قلمچی رو تابستون گرفته و کلی روش کار کرده!!!

هربار میرم قلمچی ازمون میدم یه مجله هم به ما میدن جالبه که راز موفقیتشون رو میپرسن همه میگن کتابای قلمچی اگه نبود من میمردم... من رتبم ۱۲۰هزار میشد خداروشکر قلمچی رو داریم
      قلمچی واقعا سرکاری ترین تبلیغ دهه ی اخیر بود!!!

10. Top | #10
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من مخالف عُزلت نشینیم
      سال کنکور از لحاظ روحی سال سختیه
      اگه صرفا با روزمرگی و تنهایی سر کُنید نهایتا یه ماه بتونید خوب درس بخونید
      بعدش اُفت می کنید
      خداوند آن خویش خویش است

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سخته ولی واقعا ممکنه ! اینو منه معتاده نت دارم میگم بهت که الان مدتهاست نه به تلگرامم سر زدم نه خطم روشنه ! اینجام میام چون انگیزه داده بهم.
      در من چه میگذرد؟؟؟

آن زمان که جهان در گذر است.....

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگر میتونین کنترل کنین و درست ازش استفاده کنین نیازی به خاموش کردن نیست ، من خودم موقع درس خوندن نتم رو خاموش میکنم اما از کرونومتر گوشیم برای ثبت ساعت مطالعه استفاده میکنم یا بین استراحت هام موزیک گوش میدم ؛ بعد از تایم درس خوندنم نتم رو روشن میکنم .
      stars can't shine without darkness

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)