خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 22 از 22 نخستنخست ... 122122
    نمایش نتایج: از 316 به 322 از 322
    1. Top | #316
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یکشنبه همه چیز قطعی میشه و سنجش بعد از ظهرش یا دوشنبه اعلامیه میگذاره
      فقط امروز و فردا هست و سرجمع 10 دقیقه امروز و 10 دقیقه فردا وقتتون رو میگیره که دو تا کار انجام بدین
      یک برید پیج امام جمعه شهرتون و تو دایرکت با توضیح درخواست کنین که با مسئولین حرف بزنند که 3 تا 4 هفته کنکور به تعویق بی افته و دو برید پیج اقای جهرمی یا یکی از اعضای شورای انقلاب فرهنگی و کامنت بدین
      من از سر دلسوزی میگم چون احتمالش هست و شما هم میتونید با یکم تلاش بیشترش کنید
      Capture.PNG
      پیام های دو سه تا قبلی من تو همین تاپیک رو بخونید
      حالا خود دانید این دو روز اخرین فرصت هست من رفتم بای

2. Top | #317
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان جلسه شورای انقلاب بدون ریس جمهور و به ریاست لاریجانی بود.
      https://www.isna.ir/photo/9803070305...A7%D9%86%DB%8C

3. Top | #318
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ۴ هفته عقب نمیفته چون در تاریخ ۱۱ مرداد ماه سازمان سنجش یه آزمون دیگه داره اگه قرار به عقب افتادن باشه ۲ الی ۳ هفته و یا ۵ هفته امکان داره دلیلش از نظر من اینه

4. Top | #319
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shima_sh نمایش پست ها
      یکشنبه همه چیز قطعی میشه و سنجش بعد از ظهرش یا دوشنبه اعلامیه میگذاره
      فقط امروز و فردا هست و سرجمع 10 دقیقه امروز و 10 دقیقه فردا وقتتون رو میگیره که دو تا کار انجام بدین
      یک برید پیج امام جمعه شهرتون و تو دایرکت با توضیح درخواست کنین که با مسئولین حرف بزنند که 3 تا 4 هفته کنکور به تعویق بی افته و دو برید پیج اقای جهرمی یا یکی از اعضای شورای انقلاب فرهنگی و کامنت بدین
      من از سر دلسوزی میگم چون احتمالش هست و شما هم میتونید با یکم تلاش بیشترش کنید
      Capture.PNG
      پیام های دو سه تا قبلی من تو همین تاپیک رو بخونید
      حالا خود دانید این دو روز اخرین فرصت هست من رفتم بای
      تعویق کمتر از یک ماه به احتمال خیلی زیاد همراه سهمیس.سنجش ب دلایل شخصی مسئولینش داره مخالفت میکنه وگرنه با دو ماه هم میتونه دانشگاه رو در وقت معین شده برگزار کنه ما هربار اعتراض میکنیم ی چیزی میگیم اول س ماه بود بعد کردنش دو ماه الانم که بحث دو هفتس.کنکور سنتر ی گروه داره .بلوچی مستند ساز ی گروه داره.کمپین تلگرامی هنر جو هم ی گروه.از طرفیم سبطی هم میدونه حجم اعتراضات بالاست میخواد کمترین تعویق ممکن اتفاق بیوفته و با خودش میگه اگه تعویقم ندن من میگم تلاشمو وردم

5. Top | #320
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hexa01 نمایش پست ها
      ۴ هفته عقب نمیفته چون در تاریخ ۱۱ مرداد ماه سازمان سنجش یه آزمون دیگه داره اگه قرار به عقب افتادن باشه ۲ الی ۳ هفته و یا ۵ هفته امکان داره دلیلش از نظر من اینه
      احتمالا همون دو هفته با ۵ درصد سهمیه باشه هرچند هیچی معلوم نیست ولی اینجوری بوش میاد

6. Top | #321
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_nobody1994 نمایش پست ها
      تعویق کمتر از یک ماه به احتمال خیلی زیاد همراه سهمیس.سنجش ب دلایل شخصی مسئولینش داره مخالفت میکنه وگرنه با دو ماه هم میتونه دانشگاه رو در وقت معین شده برگزار کنه ما هربار اعتراض میکنیم ی چیزی میگیم اول س ماه بود بعد کردنش دو ماه الانم که بحث دو هفتس.کنکور سنتر ی گروه داره .بلوچی مستند ساز ی گروه داره.کمپین تلگرامی هنر جو هم ی گروه.از طرفیم سبطی هم میدونه حجم اعتراضات بالاست میخواد کمترین تعویق ممکن اتفاق بیوفته و با خودش میگه اگه تعویقم ندن من میگم تلاشمو وردم
      اصلا این سبطی سر پیازه یا ته پیاز ک مخالفه؟ مگ به ایشون ربطی داره؟

7. Top | #322
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neo.Healer نمایش پست ها
      اصلا این سبطی سر پیازه یا ته پیاز ک مخالفه؟ مگ به ایشون ربطی داره؟
      ب قول یکی از دوستان وجود همایشات تو یکماه پایانی و گردش مالی بالایی که وجود داره خودش میتونه ی نشونه از مخالفت ها باشه.اخه کسیکه از اول مخالف سرسخت تعویق دوماهه بود چرا الان دایه مهربان تر از مادر شده و میگه من تلاشمو برای دو هفته انجام میدم؟با دو هفته برنامه کلاسا و ازمونا بهم نمیریزه اگه دو هفته رو هم تعویق بدن میگه ببینید من ب فکرتون بودم اگرم تعویق ندن میگه تقصیر خودتون بود از اول به سازمان سنجش بی احترامی کردید اوناهم رفتن رو دنده لج.از حرفاش مشخصه که این حرکت دو سر برد داره براش

صفحه 22 از 22 نخستنخست ... 122122

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن