خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 87
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مهدی منابع خودت چی بوده ؟چطور انقدر مطمئنی در رابطه با احتمالات .بعد اینکه من هنوز زیستو رو یه سری مطالبش تسلط ندارم که باید چند روزی وقت بزارم روشون .به نظرت میتونم بعدش از رو این جزوه ها بخونم یا وقتی نیس دیگه ؟کلا چند تا جزوه رو هم رفته میزاری .میخوام یکم جا باز کنم براشون .مرسی اگ جواب سوالامو بدی

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
      عزیزان ما کاری با حاشیه سازان انجمن نداریم و نخواهیم داشت، پر قدرت ادامه میدم، من به کاری که انجام میدم ایمان دارم و مطمئنم نتیجه میده، جزوه جلسه 4 تا جمعه کار تدوین و ویرایشش تموم میشه، راس ساعت 9 شب جمعه آپلود خواهد شد، تا فرصت هست جزوه جلسات گذشته رو به اتمام برسونید، دقیقه نودی نباشید!جمع بندی گیاهی دوم هم در دوران عید قرار گرفت دوستان قدیمی به خوبی اطلاع دارند و جزوه اش رو هم از تاپیک معجزه زیست دانلود کردند، بخش عمده فعالیت ما روی جانوری خواهد بود.تذکر: دوستانی که جزوات رو مطالعه کردند بیان و نظراتشون رو بگن تا در سال های آینده جزوات بهتری نشر بدیم!یا علی
      ممنون از جزوات و زحمتی که میکشی.میشه لطف کنی جمل بندی گیاهی دوم اینجا بزاری.مرسی

3. Top | #33
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zaaaahra نمایش پست ها
      مهدی منابع خودت چی بوده ؟چطور انقدر مطمئنی در رابطه با احتمالات .بعد اینکه من هنوز زیستو رو یه سری مطالبش تسلط ندارم که باید چند روزی وقت بزارم روشون .به نظرت میتونم بعدش از رو این جزوه ها بخونم یا وقتی نیس دیگه ؟کلا چند تا جزوه رو هم رفته میزاری .میخوام یکم جا باز کنم براشون .مرسی اگ جواب سوالامو بدی
      منابع تهیه این جزوات: متن کتاب درسی + نکات کنکور های سراسری
      هر جزوه بیش از 300 سوژه طرح تست داره که هر کدوم احتمال داره مطرح بشن پس طبق قانون احتمالات بدلیل تنوع بالای موضوعات و سوالات مطرح شده در جزوات، احتمال طرح تست هم بالا میره.
      این جزوات جنبه جمع بندی دارند، پس هر موضوعی مورد سوال قرار گرفته و نکته شده، در نتیجه شما میتونید مطالب کم تسلط رو همراه با سوالات و بازگشت به متن کتاب دوره و مرور کنید، در اصل این جزوات برای مرور بهینه تهیه شده اند نه آموزش کامل، و مرور بهینه در درسی مثل زیست بسیار مهم تر از آموزش کامل هست.
      تعداد جلسات جمع بندی حدود 7 یا 8 جلسه خواهد بود، تصمیم بر این بود که از جلسه 4 به بعد فقط آزمون جامع قرار داده بشه ولی یکسری از عزیزان از طرح تست همراه با نکات احتمالی رضایت داشتند و خواستار ادامه این روند بودند،
      مطالعه و مرور مباحثی که نیاز به مرور دارند رو انجام بدید و به موازاتش مطالعه این جزوات رو هم شروع کنید، این جزوات کاتالیزور مطالعاتی برای ایام مرور هستند.
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

4. Top | #34
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      احتمالاً شما چیزی به اسم پیش بینی سوالات کنکور رو شنیدید، پکیج های زیادی هم هست که در حال حاضر در حال فروش چند صد میلیونی در بازار کثیف کنکور هست و مشتری های زیادی هم داره!
      حتماً میدونید که این پکیج ها اکثراً دروغی بیش نیستند و فقط جنبه اقتصادی برای فروشنده ها دارند، مدرس زیستی در یکی از شهر ها همین سال پیش با همایش ها و جزوات پیش بینی سوالات کنکور که حتی 20 درصد هم با کنکور 97 مشابهت نداشتند حدود 1/5 میلیارد تومان حساب مالی خودش رو پر کرد و امسال هم در حال برگزاری همان همایش و کلاس هاست،تمام این موارد رو بذارید کنار و یک درصد فکر کنید اگر این جزواتی که رایگان در حال بروز رسانی هست امسال 20 درصد با کنکور مشابهت داشته باشه(که من تطابق حداقل 40 درصدی رو تضمین میکنم) در این صورت چه کسی این بین زیان دیده؟ استفاده کننده ای که رایگان استفاده کرده و از تطابق حداقل 20 درصدی جزوه با کنکورش به شدت راضی هم بوده یا منتشر کننده ای که بدون هیچ دروغ و حرف اضافه ای به هدفش که برچیدن بازار مریض و سرطانی کنکور بوده رسیده؟

سوال دومتون هم جوابش تقریباً در خود سوال موحوده، به دلیل علاقه به نشر علم اگر شما بعد از کنکورتون به رتبه دلخواه و عالی رسیدید و سریع نیومدی انجمن و در امضاتون ننویسید "بنده .......... هستم رتبه ...... کنکور برای دریافت شرایط مشاوره لطفاً پیام خصوصی بدهید" و بعداً بچه ها رو به تلگرام نکشونید و ازشون حسابی پول طلب نکنید یا حداقل این کار رو به مدت 2 ماه (!) انجام ندید! به این میگن علاقه و انگیزه! نمونه های بارزی هم در انجمن وجود داره که نه تنها کمک می کنند بلکه از زندگی خودشون هم بخاطر بقیه زدن...
      من جزوت رو نگاه کردم ، به نظرم پوشش مطالبت خوبه و این لازمه چون مثلا تو کنکور از سسک درخت کاج سوالی نیومده ولی تو جزوه ۱ اگه اشتباه نکنم بود ، و این روش که با تست خواستی مطلب رو یاد بدی بشدت قبول دارم ، اوورال کاره خوبیه و ارزش داره ، فقط یه سوالی که پیش میاد خودت که تهیه کردی بگو روزانه چقدر وقت بزاریم تا بتونیم تا اخر خرداد تمومش کنیم
      طبیب عشق مسیحا دم است...

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مهدی اول دستت درد نکنه و انشا الله اجرش را ببینی و موفق باشی

نرسیدم مطالعه کنم ولی انشا الله یه نگاه می اندازم

فقط یه سوال در چه سطحی است ؟

منظورم در سطح کنکور یا سوالت iq

6. Top | #36
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neda98 نمایش پست ها
      ممنون از جزوات و زحمتی که میکشی.میشه لطف کنی جمل بندی گیاهی دوم اینجا بزاری.مرسی

خواهش می کنم
      لینک دانلود جمع بندی گیاهی دوم:

کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

7. Top | #37
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Vasili demidov نمایش پست ها
      من جزوت رو نگاه کردم ، به نظرم پوشش مطالبت خوبه و این لازمه چون مثلا تو کنکور از سسک درخت کاج سوالی نیومده ولی تو جزوه ۱ اگه اشتباه نکنم بود ، و این روش که با تست خواستی مطلب رو یاد بدی بشدت قبول دارم ، اوورال کاره خوبیه و ارزش داره ، فقط یه سوالی که پیش میاد خودت که تهیه کردی بگو روزانه چقدر وقت بزاریم تا بتونیم تا اخر خرداد تمومش کنیم

بستکی به کیفیت مرور تون داره، هر چقدر قبلاً مطالب رو عمیق تر مطالعه کرده باشید الان تایم مطالعه این جزوات پایین تر میاد ولی به طور کلی زمان مورد نیاز برای هر 10 صفحه از جزوه نباید بیشتر از 30 تا 40 دقیقه باشه
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

8. Top | #38
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط genzo نمایش پست ها
      مهدی اول دستت درد نکنه و انشا الله اجرش را ببینی و موفق باشی

نرسیدم مطالعه کنم ولی انشا الله یه نگاه می اندازم

فقط یه سوال در چه سطحی است ؟

منظورم در سطح کنکور یا سوالت iq
      خواهش می کنم
      جزوات در سطح کنکور سراسری و کمی بالاتر هستند.
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

9. Top | #39
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      عزیزان مهمان در تاپیک لطفاً پست اول رو مطالعه کنید و به ترتیب تمام جزوات رو دانلود و بررسی کنید.

جزوه جلسه چهارم، شنبه قرار میگیره
      تا روز شنبه همه تون رو به خدای بزرگ میسپارم
      با آرزوی سلامتی و موفقیت
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

10. Top | #40
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      بالاخره جزوه سوم آماده شد!!
      این جزوه مجموعه ای بی نظیر از نکته تست های احتمالی 98 هست که به جرأت میتونم بگم، با خواندنش حداقل 15 درصد رشد درصدی در درس زیست خواهید یافت!!!
      به دلیل اهمیت بالای مباحث و موضوعات موجود در این جزوه، حجم جزوه کمی زیاد شد(66 صفحه)

جزوه این جلسه حاوی بیش از 300 سوژه تستی و احتمالی است که اکثر این موارد در کنکور های اخیر یا به شدت تکرار شده اند و یا احتمال طرح بالایی خواهند داشت.
      تذکر1: لطفاً جزوه ضمیمه بکرزایی را همراه جزوه این جلسه با دقت مطالعه کنید.
      تذکر 2: فایل جمع بندی دست نوشت هم در قالب یک PDF قرار میگیره تا دسترسی شما عزیزان به جزوه با کیفیت بالاتری انجام بشه.
      هزینه جزوه رایگان هست ولی خواهید دید محتوای جزوه به مراتب با کیفیت تر از جزوه ها و کلاس های جمع بندی اساتید می باشد.

لینک دانلود جزوه جلسه سوم: (67 صفحه)

لینک دانلود فایل ضمیمه جزوه جلسه سوم: (3 صفحه)

لینک دانلود دست نوشت موجود در جزوه جلسه سوم با کیفیت به مراتب بالاتر:

لطفاً دوستان خود را در تاپیک تگ کنید

موفق و پیروز باشید
      لینک دانلود جزوه سوم هم در پست 23 و هم در پست اول هست، عزیزان مهمان میتونید دانلود کنید
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.

تشکر بابت زحماتت.

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      چرا بعضی سوالا پاسخ تشریحی نداره؟:/

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      مهدی بی صبرانه منتظر جزوه جانوریم.مرسی داداش

14. Top | #44
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Senoritta_ نمایش پست ها
      چرا بعضی سوالا پاسخ تشریحی نداره؟:/
      سلام، تقریباً هیچ کدام از سوالات پاسخ تشریحی مستقیم نداشتند(در موارد خاصی که سوال خیلی ابهام داشته و یا سوال خیلی سخت بوده پاسخ تشریحی قرار گرفته)، برای بقیه سوالات برای حل هر تست شما از تکنیک مرور بهینه استفاده خواهید کرد، یعنی در طی روند حل هر سوال شما با بررسی دقیق نکته ها و خلاصه های هر تست و بازگشت به متن کتاب درسی ، مبحث مورد نظر رو مرور می کنید و در نهایت به پاسخ صحیح می رسید، در تکنیک مرور بهینه بار ها مباحث دشوار مورد بررسی و مرور قرار گرفته، پس تست هایی باید در جزوه باشد تا داوطلب کنکور با بازگشت به متن کتاب که منبع اصلی طرح تست هست این مرور های بهینه رو به نحو احسن انجام بده.
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

15. Top | #45
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      پیش بینی زیست 98
      نظام قدیم
      موارد
      فوق احتمالی طرح تست از پیش دانشگاهی
      حتماً بر این موضوعات مسلط باشید
      ! بعد کنکور مقایسه کنید !

فصل 1: مراحل پروتئین سازی + اپران لک + انواع جهش
      فصل 2: مراحل کلون کردن ویلموت + پلازمید Ti+ آنزیم محدود کننده
      فصل 3: میکروسفر(متابولیسم + وراثت)
      فصل 4: همولوگ وستیجیال + مثال های تغییر گونه (بیستون بتولاریا)
      فصل 5: خودناسازگاری +هم میهنی/دگرمیهنی + استمرار گوناگونی + انتخاب های طبیعی 3 گانه
      فصل 6: رقابت ها(مک آرتور + کانل+ تیلمن+ پاین) + مقایسه لجستیک-نمایی
      فصل 7: مقایسه رفتار های نقش پذیری_غریزی + خود خواهانه_فداکارانه(مشارکتی) + صفات انتخاب چشمگیر(مقایسه با انتخاب های طبیعی)....2 الی 3 تست
      فصل 8: چرخه های فتوسنتز + مقایسه C3 و C4 و CAM + گلیکولیز NADH و اکسایش و کاهش ها + ترکیبی(فتوسنتز تنفس باکتری)
      فصل 9: باکتری های فتوسنتز کننده + مقایسه لیتیک_لیزوژنی(به ویژه تبخال) + بیماری زایی در باکتری ها
      فصل 10: مقایسه جلبک سبز کلامیدوموناس با کاهوی دریایی + کپک های مخاطی + مالاریا یا تاژکداران + ترکیبی(آغازی دارای ....)
      فصل 11: آسکومیست + احتمالاً دئوترومیست یا همزیستی قارچ ها( همزیستی قارچ احتمال 99 درصد !!)
      تذکرات مهم:
      لطفاً مغلطه نکنید! هیچ تضمینی نمیدم همینا بیاد ولی آدم عاقل الان اگه بخواد مرور کنه اگر فشار کار رو روی مباحث بالا بزاره بهتره!
      خیلی روی انتخاب شون وقتم رفت و فکر میکنم هیچ کس حتی گنده های زیست کشورم نتونن یه همچین پیش بینی دقیقی ارائه بدن!
      پ.ن: روی اینا به شدت سرمایه گذاری کنید.

کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.
      ویرایش توسط mahdi_artur : 17 خرداد 1398 در ساعت 18:11

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن