خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 87
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      تو چرا اینهمه خوبی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مرسییییی یییییییییییی

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      وای مهدی *_____*
      تنکس عه میلیون داکتر =)
      !'Sei Bella Come Un Gol al 90

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      اميدوارم به تمام ارزو ها و اهدافت برسي كه اينقدر تلاش ميكني و اينهمه زحمت كشيدي برامون داداش گلم 3> 3>
      کرم ورزد آن سر که مغزی در اوست
      که دون همتانند بی مغز و پوست
      کسی نیک بیند به هر دو سرای
      که نیکی رساند به خلق خدا

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ecg قبلا هم توی کتاب های تجربی بود بچه ها ؟؟؟؟؟؟

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      امشب تدوین جزوه سوم به پایان میرسه، در ضمن با هماهنگی مدیریت محترم سایت کنکور، قرار بر این شد که این جزوات در آرشیو جزوات سایت کنکور قرار بگیره تا دسترسی برای عموم ساده تر صورت بگیره، در ضمن جا داره یه تشکر ویژه از تمام دوستانی که در تلگرام پیام دادند و نظرشون رو در مورد جزوات مکتوب کردند، بگم، یکسری از عزیزان هم مثل همیشه ناراضی بودند مشخصه این دوستان ارزش این کار رو درک نکردند. امیدوارم از شماره های بعدی جزوات نهایت استفاده رو ببرید و مثل همیشه پر انرژی به سوی هدف تون قدم بردارید.
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      داش بدون شک تنها فرد مفید انجمن بعد از من خودتی
      حالا چرا بعد شما

7. Top | #22
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      جزوه سوم آماده شد؛ این جزوه با تأکید بیشتر روی مباحث آغازیان+گیاهی+ژنتیک نوشته شده و طبیعتاً این مباحث جزو مباحث دشوار تر زیست کنکور هستند که لازم بود جمع بندی خاصی انجام بگیره.
      سبک جزوه به شدت با دو جزوه اول هم خوانی داره ولی یکسری ویژگی های جدیدتر اضافه کردم که نهایت استفاده رو ببرید.
      تعداد صفحات جزوه سوم:67 صفحه
      این جزوه همراه با یک جزوه تکمیلی ضمیمه با عنوان جزوه بکرزایی(3 صفحه) امشب بعد از ویرایش و بازبینی آپلود خواهد شد.
      لطفاً دوستان خود را مطلع کنید.
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.
      ویرایش توسط mahdi_artur : 15 خرداد 1398 در ساعت 03:30

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      بالاخره جزوه سوم آماده شد!!
      این جزوه مجموعه ای بی نظیر از نکته تست های احتمالی 98 هست که به جرأت میتونم بگم، با خواندنش حداقل 15 درصد رشد درصدی در درس زیست خواهید یافت!!!
      به دلیل اهمیت بالای مباحث و موضوعات موجود در این جزوه، حجم جزوه کمی زیاد شد(66 صفحه)

جزوه این جلسه حاوی بیش از 300 سوژه تستی و احتمالی است که اکثر این موارد در کنکور های اخیر یا به شدت تکرار شده اند و یا احتمال طرح بالایی خواهند داشت.
      تذکر1: لطفاً جزوه ضمیمه بکرزایی را همراه جزوه این جلسه با دقت مطالعه کنید.
      تذکر 2: فایل جمع بندی دست نوشت هم در قالب یک PDF قرار میگیره تا دسترسی شما عزیزان به جزوه با کیفیت بالاتری انجام بشه.
      هزینه جزوه رایگان هست ولی خواهید دید محتوای جزوه به مراتب با کیفیت تر از جزوه ها و کلاس های جمع بندی اساتید می باشد.

لینک دانلود جزوه جلسه سوم: (67 صفحه)

لینک دانلود فایل ضمیمه جزوه جلسه سوم: (3 صفحه)

لینک دانلود دست نوشت موجود در جزوه جلسه سوم با کیفیت به مراتب بالاتر:

لطفاً دوستان خود را در تاپیک تگ کنید

موفق و پیروز باشید
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
      جزوه سوم آماده شد؛ این جزوه با تأکید بیشتر روی مباحث آغازیان+گیاهی+ژنتیک نوشته شده و طبیعتاً این مباحث جزو مباحث دشوار تر زیست کنکور هستند که لازم بود جمع بندی خاصی انجام بگیره.
      سبک جزوه به شدت با دو جزوه اول هم خوانی داره ولی یکسری ویژگی های جدیدتر اضافه کردم که نهایت استفاده رو ببرید.
      تعداد صفحات جزوه سوم:67 صفحه
      این جزوه همراه با یک جزوه تکمیلی ضمیمه با عنوان جزوه بکرزایی(3 صفحه) امشب بعد از ویرایش و بازبینی آپلود خواهد شد.
      لطفاً دوستان خود را مطلع کنید.
      کاش واسه نظام جدید هم میذاشتی

10. Top | #25
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parsa01 نمایش پست ها
      کاش واسه نظام جدید هم میذاشتی
      پاراسا جان جزوات نکته و تست نظام جدید در حال تدوین اولیه هست که متاسفانه به دلیل این که پارتنتر بنده بد قولی کردند و نتونستند طبق برنامه جزوه رو به اتمام برسونن قرار بر این شد که فعلاً فقط روی نظام قدیم کار بشه، فکر نمی کنم جزوات نکته و تست نظام جدید به کنکور امسال برسه، تدوین هر جزوه حدود 2 ماه کار میبره، مثلاً برای تدوین جزوات این 3 جلسه حدود 5 ماه پیش استارت زدم که الان آماده شده .
      بازم شرمنده
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

11. Top | #26
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      بالاخره جزوه سوم آماده شد!!
      این جزوه مجموعه ای بی نظیر از نکته تست های احتمالی 98 هست که به جرأت میتونم بگم، با خواندنش حداقل 15 درصد رشد درصدی در درس زیست خواهید یافت!!!
      به دلیل اهمیت بالای مباحث و موضوعات موجود در این جزوه، حجم جزوه کمی زیاد شد(66 صفحه)

جزوه این جلسه حاوی بیش از 300 سوژه تستی و احتمالی است که اکثر این موارد در کنکور های اخیر یا به شدت تکرار شده اند و یا احتمال طرح بالایی خواهند داشت.
      تذکر1: لطفاً جزوه ضمیمه بکرزایی را همراه جزوه این جلسه با دقت مطالعه کنید.
      تذکر 2: فایل جمع بندی دست نوشت هم در قالب یک PDF قرار میگیره تا دسترسی شما عزیزان به جزوه با کیفیت بالاتری انجام بشه.
      هزینه جزوه رایگان هست ولی خواهید دید محتوای جزوه به مراتب با کیفیت تر از جزوه ها و کلاس های جمع بندی اساتید می باشد.

لینک دانلود جزوه جلسه سوم: (67 صفحه)

لینک دانلود فایل ضمیمه جزوه جلسه سوم: (3 صفحه)

لینک دانلود دست نوشت موجود در جزوه جلسه سوم با کیفیت به مراتب بالاتر:

لطفاً دوستان خود را در تاپیک تگ کنید

موفق و پیروز باشید
      خسته نباشید..با ارزوی موفقیت برای شما

به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه، برید زبون آدم زبون نفهم یاد بگیرید
      درسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره …

12. Top | #27
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      دوتا سوال : روچه حسابی این نکات رو دراوردی ؟
      چرا داری با شدت و علاقه این هارو منتشر میکنی؟
      طبیب عشق مسیحا دم است...

13. Top | #28
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Vasili demidov نمایش پست ها
      دوتا سوال : روچه حسابی این نکات رو دراوردی ؟
      چرا داری با شدت و علاقه این هارو منتشر میکنی؟
      احتمالاً شما چیزی به اسم پیش بینی سوالات کنکور رو شنیدید، پکیج های زیادی هم هست که در حال حاضر در حال فروش چند صد میلیونی در بازار کثیف کنکور هست و مشتری های زیادی هم داره!
      حتماً میدونید که این پکیج ها اکثراً دروغی بیش نیستند و فقط جنبه اقتصادی برای فروشنده ها دارند، مدرس زیستی در یکی از شهر ها همین سال پیش با همایش ها و جزوات پیش بینی سوالات کنکور که حتی 20 درصد هم با کنکور 97 مشابهت نداشتند حدود 1/5 میلیارد تومان حساب مالی خودش رو پر کرد و امسال هم در حال برگزاری همان همایش و کلاس هاست،تمام این موارد رو بذارید کنار و یک درصد فکر کنید اگر این جزواتی که رایگان در حال بروز رسانی هست امسال 20 درصد با کنکور مشابهت داشته باشه(که من تطابق حداقل 40 درصدی رو تضمین میکنم) در این صورت چه کسی این بین زیان دیده؟ استفاده کننده ای که رایگان استفاده کرده و از تطابق حداقل 20 درصدی جزوه با کنکورش به شدت راضی هم بوده یا منتشر کننده ای که بدون هیچ دروغ و حرف اضافه ای به هدفش که برچیدن بازار مریض و سرطانی کنکور بوده رسیده؟

سوال دومتون هم جوابش تقریباً در خود سوال موحوده، به دلیل علاقه به نشر علم اگر شما بعد از کنکورتون به رتبه دلخواه و عالی رسیدید و سریع نیومدی انجمن و در امضاتون ننویسید "بنده .......... هستم رتبه ...... کنکور برای دریافت شرایط مشاوره لطفاً پیام خصوصی بدهید" و بعداً بچه ها رو به تلگرام نکشونید و ازشون حسابی پول طلب نکنید یا حداقل این کار رو به مدت 2 ماه (!) انجام ندید! به این میگن علاقه و انگیزه! نمونه های بارزی هم در انجمن وجود داره که نه تنها کمک می کنند بلکه از زندگی خودشون هم بخاطر بقیه زدن...
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      عزیزان ما کاری با حاشیه سازان انجمن نداریم و نخواهیم داشت، پر قدرت ادامه میدم، من به کاری که انجام میدم ایمان دارم و مطمئنم نتیجه میده، جزوه جلسه 4 تا جمعه کار تدوین و ویرایشش تموم میشه، راس ساعت 9 شب جمعه آپلود خواهد شد، تا فرصت هست جزوه جلسات گذشته رو به اتمام برسونید، دقیقه نودی نباشید!
      جمع بندی گیاهی دوم هم در دوران عید قرار گرفت دوستان قدیمی به خوبی اطلاع دارند و جزوه اش رو هم از تاپیک معجزه زیست دانلود کردند، بخش عمده فعالیت ما روی جانوری خواهد بود.
      تذکر: دوستانی که جزوات رو مطالعه کردند بیان و نظراتشون رو بگن تا در سال های آینده جزوات بهتری نشر بدیم!
      یا علی
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عزیزان ما کاری با حاشیه سازان انجمن نداریم و نخواهیم داشت، پر قدرت ادامه میدم، من به کاری که انجام میدم ایمان دارم و مطمئنم نتیجه میده، جزوه جلسه 4 تا جمعه کار تدوین و ویرایشش تموم میشه، راس ساعت 9 شب جمعه آپلود خواهد شد، تا فرصت هست جزوه جلسات گذشته رو به اتمام برسونید، دقیقه نودی نباشید!
      جمع بندی گیاهی دوم هم در دوران عید قرار گرفت دوستان قدیمی به خوبی اطلاع دارند و جزوه اش رو هم از تاپیک معجزه زیست دانلود کردند، بخش عمده فعالیت ما روی جانوری خواهد بود.
      تذکر: دوستانی که جزوات رو مطالعه کردند بیان و نظراتشون رو بگن تا در سال های آینده جزوات بهتری نشر بدیم!
      یا علی
      اولا بابت جزوه های عالی تون تشکر میکم ثانیا میخواستم بدونم که شما دانشجو هستید یا پشت کنکوری؟(البته قصد فضولی ندارم ولی میخوام بدونم اگه میشه بگید ،ممنونم ازتون)

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن