خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

خوندن دینی از روی خط ویژه و نتیجه‌ش

سلام دوستان عزیز
      من از صبح نشستم کل دینی دوم رو از روی خط ویژه با دقت تمام و حفظ تقریبن بسیاری از آیات خوندم و دو هفته پیشم از روی زیپ خونده بودم و کلا خط ویژه رو من چند باری مرور کرده بودم قبلا، یک ساعت پیش ازمون ۵ بهمن قلم چی رو زدم که دینی ۲ رو کل‌ش ازمون گرفته بوده و شدم ۴۵ درصد (با حساب اون غلطا و اینا منظورمه دیگه)
      واقعا ناامید میشم وقتی میبینم اینطوریه
      بنظرتون چیکار کنم؟ الان همینطور با همین خط ویژه ادامه بدم یا موج ازمون بگیرم؟
      دوس دارم اقلا ۶۰ درصد توی کنکور بزنم
      پارسال با همین خط ویژه توی کنکور فقط ۴۰ درصد زدم (دو سه باری هم سال پیش دور کردم خط ویژه‌رو)

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdir نمایش پست ها
      سلام دوستان عزیز
      من از صبح نشستم کل دینی دوم رو از روی خط ویژه با دقت تمام و حفظ تقریبن بسیاری از آیات خوندم و دو هفته پیشم از روی زیپ خونده بودم و کلا خط ویژه رو من چند باری مرور کرده بودم قبلا، یک ساعت پیش ازمون ۵ بهمن قلم چی رو زدم که دینی ۲ رو کل‌ش ازمون گرفته بوده و شدم ۴۵ درصد (با حساب اون غلطا و اینا منظورمه دیگه)
      واقعا ناامید میشم وقتی میبینم اینطوریه
      بنظرتون چیکار کنم؟ الان همینطور با همین خط ویژه ادامه بدم یا موج ازمون بگیرم؟
      دوس دارم اقلا ۶۰ درصد توی کنکور بزنم
      پارسال با همین خط ویژه توی کنکور فقط ۴۰ درصد زدم (دو سه باری هم سال پیش دور کردم خط ویژه‌رو)
      اگه همون کارو تکرار کنی همون نتیجه رو میگیری

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_rahimi نمایش پست ها
      اگه همون کارو تکرار کنی همون نتیجه رو میگیری
      یعنی میگی چیکار کنم؟ موج آزمون؟

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      دینی ایاتو حفظ کن
      و متنو از روی کتاب چندین بار بخون
      خیلی میاره بالا ^^
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdir نمایش پست ها
      یعنی میگی چیکار کنم؟ موج آزمون؟
      نه موج ازمون رو دیدم خوب نی خط ویژه بهتره
      روش خوندنتو تغییر بده حالا همایش دینی یوسفیان پور هم هست که بصورت ویس و جزه گذاشته بودن خواستی بگو
      سعی کن ایه ها رو با پیام حفظ باشی و کلید واژه هاشون رو دربیاری اینطوری ج میده

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شروع کن هر روز کنکور های سال های قبل و بزن ، این روش خیلی خوب جواب میده چون قالب تست های کنکور اونم تو درس های عمومی خیلی تکراریه و وقتی شما چند تا کنکور بزنی دستت میاد که کتاب و چه جوری باید بخونی و به دید طراح سوال کتابو بخونی ...
      نهایتا می تونی فقط نکات آیات رو از روی خط ویژه بخونی که با کلید واژه ها و نکات تکمیلی آشنا بشی ، ولی حفظ آیات به هیچ وجه الان دیگه توصیه نمیشه چون فقط ذهت رو بهم می ریزه و سر جلسه همشو از یاد می بری البته یکسری از نکات که مثلا این آیه کی نازل شده و طرف صحبتش کیه و برای چه درسیه باید بلد یاشی ولی حفظ خود آیه نه... اگه همین قالب های کنکور رو یاد بگیری می تونی رو درصد خیلی بالاتر از 60 هم روش حساب کنی ...
      We are three friends
      Me
      &
      Myself
      &
      I
      ویرایش توسط Pixie_g : 07 خرداد 1398 در ساعت 18:28

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ایات رو به صورت کامل بخونید(پیام ایات همون خط کفایت میکنه ولی خوده همون ایه رو کامل بخونید)
      اگر گاج نقره ای رو دارید یا خوده کتاب درسی رو بزارید کنار خط ویژه.متن رو کامل بخونید هرجا حس کردید یه نکته ی مهمی هست ک تو خط نیست وارد کنید و ازین موقع ب بعد فقط خط ویژه بخونید.منبع رو عوض نکنید چون با خط بهتر یادتون میمونه
      حتما تست های سنجش و کنکور رو کامل بزنید.
      دیگه کاره خاصی نمیصرفه براش.دینی این دوسال سخت شده ولی ۶۰ درصد هم خیلی دور از انتظار نیست
      موفق باشید
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن