خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم رو انتخاب کنم؟

رأی دهندگان
    9. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • گیاهی با 4 فصل اخر پیش

3 33.33%
    • جانوری با 4 تا فصل اخر پیش

3 33.33%
    • 1-4 سوم و 11 سوم با 3 تا فصل اخر پیش

3 33.33%
    • یه پیشنهاد دیگه از خودتون

0 0%
    صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 38
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

زیست کدوم رو انتخاب کنم کدوم رو جواب کنم؟

سلام سریع میرم اصل مطلب
      من میخوام زیست رو 20 درصد یعنی 10 تا سوال جواب بدم و برای این کار با توجه به زمان باقی مونده میتونم 100 ساعت زمان اختصاص بدم
      میزان ساعت رو میگم که در نظر داشته باشید که چقدر میشه خوند مثلا با این 100 ساعت نمیشه کل زیست بجز گیاهی و ژنتیک رو خوند

لطفا بهم بگید که کدوم یکی از گزینه ها رو برای مطالعه استفاده کنم و دلیلش رو هم بگید یعنی یه توضیحی در مورد حرفی میگید بزنید تا گیج نشم
      سختی و بودجه و ترکیب و ساعت مطالعه کل رو هم در نظر داشته باشید
      برنامه خودمم گیاهی و 4 تا فصل اخر پیش بود که اونقدر گفتن گیاهی سخت گیاهی سخته کلا شک کردم گیاهی رو برای ترکیب با 4 تا فصل اخر پیش گذاشته بودم و اینکه حرف اخر گفته خیلی راحتش کردیم
      الان نمیدونم حرف اخر درست میگه یا نه؟ چون گیاهی از همشون جمع و جور تره

همه منابعی هم که دارم =زیست حرف اخر کامل ، نشر دریافت همه پایه های عمارلو و خط ویژه پیش وپایه

من شروع کردم فقط بخاطر تازه کار بودن نمیدونم دقیقا کدوم بهتره و کدوم رو انتخاب کنم خیلی ممنون که دلسوزانه و درست راهنمایی میکنید
      ویرایش توسط shima_sh : 06 خرداد 1398 در ساعت 18:14

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بنظرم کل ژنتیک و 3 فصل اخر پیش دانشگاهی رو بخون چون اینان که سوال مستقیمشون با چیزی ترکیب نمیشه وگرنه بقیه چیزا با اینا حتما ترکیبی دارن
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بعضی از فصول فقط طبل تو خالی هستن فقط صدا دارن ولی امان از فصلایی که همه میگن بخون و اخرشم هم میری میبینی ترکیب زدن و کار سختی در پیش داری

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      بنظرم کل ژنتیک و 3 فصل اخر پیش دانشگاهی رو بخون چون اینان که سوال مستقیمشون با چیزی ترکیب نمیشه وگرنه بقیه چیزا با اینا حتما ترکیبی دارن
      این فصل ها رو میشه توی 100 ساعت بهشون مسلط شد؟اخه میگن ژنتیک خیلی کار داره بعدم تستش میتونه یه طوری باشه که حتی اگه خیلی خونده باشی باز هم نتونی بزنی بخاطر همون ژنتیک رو گذاشتم کنار
      برنامه خودمم گیاهی و 4 تا فصل اخر پیش بود که اونقدر گفتن گیاهی سخت گیاهی سخته کلا شک کردم گیاهی رو برای ترکیب با 4 تا فصل اخر پیش گذاشته بودم و اینکه حرف اخر گفته خیلی راحتش کردیم
      بعضی از فصول فقط طبل تو خالی هستن فقط صدا دارن ولی امان از فصلایی که همه میگن بخون و اخرشم هم میری میبینی ترکیب زدن و کار سختی در پیش داری
      مثلا کدوم فصل ها؟جانوری که گفتم اینطوریه؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shima_sh نمایش پست ها
      این فصل ها رو میشه توی 100 ساعت بهشون مسلط شد؟اخه میگن ژنتیک خیلی کار داره بعدم تستش میتونه یه طوری باشه که حتی اگه خیلی خونده باشی باز هم نتونی بزنی بخاطر همون ژنتیک رو گذاشتم کنار

مثلا کدوم فصل ها؟جانوری که گفتم اینطوریه؟
      شما مثلا انسانی رو نگاه کن با هر صغیری که بگی میتونن ترکیب بزن .. هورمون رو به راحتی با شارش ترکیب میزنن بعدش میان دستگاه عصبی مثلا زرد پی زانو رو با حرکت ترکیب میزنن .. جدیدا یه atp میان میندازن تو سوالات یا nadh+ که دیگه اون کار فیل میشه جواب دادنش

البته اینایی که گفتمو هم ترکیب میزنن ولی احتمال ترکیب زدنشون کمه حالا هرجور خوددانی منم جای شما نیستم که ببینم میشه توی 1000 ساعت خوند یا 100 ساعت بستگی به خودت داره و ...

جانوری هم نمیدونم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما مثلا انسانی رو نگاه کن با هر صغیری که بگی میتونن ترکیب بزن .. هورمون رو به راحتی با شارش ترکیب میزنن بعدش میان دستگاه عصبی مثلا زرد پی زانو رو با حرکت ترکیب میزنن .. جدیدا یه atp میان میندازن تو سوالات یا nadh+ که دیگه اون کار فیل میشه جواب دادنش

البته اینایی که گفتمو هم ترکیب میزنن ولی احتمال ترکیب زدنشون کمه حالا هرجور خوددانی منم جای شما نیستم که ببینم میشه توی 1000 ساعت خوند یا 100 ساعت بستگی به خودت داره و ...

جانوری هم نمیدونم
      نظر خودت رو بگو به نظرت توی 100 ساعت میشه؟

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سلام سریع میرم اصل مطلب
      من میخوام زیست رو 20 درصد یعنی 10 تا سوال جواب بدم و برای این کار با توجه به زمان باقی مونده میتونم 100 ساعت زمان اختصاص بدم
      میزان ساعت رو میگم که در نظر داشته باشید که چقدر میشه خوند مثلا با این 100 ساعت نمیشه کل زیست بجز گیاهی و ژنتیک رو خوند

سلام

فصل 4-6-7-8 دوم + 1-2-3-4 سوم
      وقت اضافه داشتین 4 فصل آخر پیش که نزدیک 40 درصد میشه اینا
      کسی که 20 درصد میخواد اشتباهه بره ژنتیک بخونه که معلوم نیس بتونه واقعاً به سوالاش جوابگو باشه یا نه

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Miss.Sad نمایش پست ها

سلام

فصل 4-6-7-8 دوم + 1-2-3-4 سوم
      وقت اضافه داشتین 4 فصل آخر پیش که نزدیک 40 درصد میشه اینا
      کسی که 20 درصد میخواد اشتباهه بره ژنتیک بخونه که معلوم نیس بتونه واقعاً به سوالاش جوابگو باشه یا نه

قرار بود توضیح هم بدین
      الان چرا 4 فصل اخر پیش رو بعد از این ها قرار دادی ؟چون خیلی ها اول میگن 3 فصل اخر پیش رو بخون بعد بقیه

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      قرار بود توضیح هم بدین
      الان چرا 4 فصل اخر پیش رو بعد از این ها قرار دادی ؟چون خیلی ها اول میگن 3 فصل اخر پیش رو بخون بعد بقیه

عزیزم بین فصلایی که گفتم فقط فصل 8 پیش ترکیب میاد با همه فصلا اینو اول بخونین بهتره
      اما مثلاً فصل 9 تا 11 پیش هیچ بایدی نیس اول بخونین
      این فصول رو بخاطر راحت بودن مطالب و تست خیز بودن میگن که اول بخونید چون بازده بهتری دارن
      بقیه فصلاهم که گفتم تقریباً میشه زیست انسانی که در کل بین 12 تا 15 تست ازش میاد ترکیب با هم یا جدا

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تو این انجمن چیزی جز گیج شدن و سر در گمی نیست خودت ببین چی درسته چی اشتباه همونو انجام بده

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تو این انجمن چیزی جز گیج شدن و سر در گمی نیست خودت ببین چی درسته چی اشتباه همونو انجام بده
      خودم میگم گیاهی و 4 فصل اخر پیش نظر تو چیه؟ فرض کنیم حرف اخر همونطور که میگه خوبه
      به نظرت میشه 140 صفحه که مطالب این فصل ها تو خط ویژه میشه رو تو 70 ساعت خوند و بهش مسلط شد؟به نظرت یعنی باز هم نگی نظر خودت نمیدونم

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

عزیزم بین فصلایی که گفتم فقط فصل 8 پیش ترکیب میاد با همه فصلا اینو اول بخونین بهتره
      اما مثلاً فصل 9 تا 11 پیش هیچ بایدی نیس اول بخونین
      این فصول رو بخاطر راحت بودن مطالب و تست خیز بودن میگن که اول بخونید چون بازده بهتری دارن
      بقیه فصلاهم که گفتم تقریباً میشه زیست انسانی که در کل بین 12 تا 15 تست ازش میاد ترکیب با هم یا جدا
      به نظرت میشه 140 صفحه زیست رو از کتابی مثل خط ویژه توی 70 ساعت خوند و بهش مسلط شد؟

13. Top | #13
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      به نظرت میشه 140 صفحه زیست رو از کتابی مثل خط ویژه توی 70 ساعت خوند و بهش مسلط شد؟

به ساعت نیست عزیزم
      بستگی داره به مطالعه و سرعتتون حین خوندن
      من از خط ویژه زیست استفاده نکردم اما شنیدم کتاب خوبیه پس بدردتون میخوره
      فقط بخونین به تهش فک نکنین چی میشه

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مبحثی بخون
      مثلا جانوری بخون

یا پیش ۲

یا دستگاه بدن انسان

البته فصلای مربوط ب مولکول رو حتما سعی کن بخونی

۱ تا ۳ دوم
      ۵ سوم
      ۱ و ۲ پیش

هم سه چهارتا تست داره( شایدم بیشتر ) هم اساس کل زیست

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

به ساعت نیست عزیزم
      بستگی داره به مطالعه و سرعتتون حین خوندن
      من از خط ویژه زیست استفاده نکردم اما شنیدم کتاب خوبیه پس بدردتون میخوره
      فقط بخونین به تهش فک نکنین چی میشه
      الان به ساعته
      درسته به اینا بستگی داره و مال من رو نمیدونی ولی گفتم نظر خودت رو بگو به نظر خودت خوندن 140 زیست از یه منبع کمک ااموزشی توی 70 ساعت میشه و میشه در این مدت به تسلط رسید؟

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن