خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 39 از 39
    1. Top | #31
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط METTIX نمایش پست ها
      ریسکه ولی پولشو نداشتیم از اول ثبت نام کردنم اشتباه بوده
      امید اخرین چیزیه ک میمیره
      خدا کنه امسال قبول بشم داروسازی دولتی هم بیارم میرم(اشتباه کردم پارسال دارو نزدم
      رتبه مون تقریبا یکی میشه با رعایت سهمیه ها.......من داروی شهرای کوچیک قبول شدم توی کارنامه سبز فقط بعدش زده بودم
      میگم فردا ک تکلیف روشن میشه ک هیچ اما از بعدش دیگ نیا سایت فقط بخون انشاالله پزشکی دولتی میاری

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neo.Healer نمایش پست ها
      رتبه مون تقریبا یکی میشه با رعایت سهمیه ها.......من داروی شهرای کوچیک قبول شدم توی کارنامه سبز فقط بعدش زده بودم
      میگم فردا ک تکلیف روشن میشه ک هیچ اما از بعدش دیگ نیا سایت فقط بخون انشاالله پزشکی دولتی میاری
      اره دارو رو میاوردم ولی حماقت کردم نزدم
      باشه اصلا اینترنتو قطع میکنم کلا
      حمایت از کمپین زیر پا گذاشتن حق دانش آموزان نظام قدیم در طراحی سوالات کنکور سراسری سال 98
      https://my.farsnews.com/c/9545

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      https://instagram.com/zarghami.ez?igshid=1iqifs0x1cnyc

ما خواستار تعویق زمان برگزاری کنکور سراسری98به جهت ایجاد عدالت یکسان برای همه داوطلبان کنکوری با همکاری و تلاش مضاعف سازمان سنجش (که مجهز به پیشرفته ترین امکانات تصحیح اوراق نسبت به سالیان قبل است) بدون ایجاد هرگونه اخلالی ، امری کاملا شدنی و مقدور است.
      از شما بزرگواران خواهانیم در راستای عدالت آموزشی ،با ارائه سهمیه و ضریب دهی مخالفت نموده و به جهت کمک با داوطلبان کنکوری سیل زده فاقد کتب درسی _که عمدتا از مناطق کم برخوردارند،با تعویق زمان برگزاری کنکور سراسری موافقت کنید.

#تعویق_کنکور_سراسری
      #نه_به_سهمیه_کنکور

متن رو کپی کنین در پیج اینستا
      مشاور

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نه یه قانون مصوب شد قبل عید ک میشد بدون پرداخت شهریه ثابت انصراف بدی
      نه دیگه رزروی نیس
      سلام
      میتونی لینک قانونو بفرستی؟ یا عنوانشو

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پارسال هم سطح سوالا مشابه امسال بوده
      اونقدر فرق نداشته ک بگیم همه میانگینشون 10 درصد رفته بالا ب خاطر اسونی سوالا
      سطحشون رفته بالا
      داداش تقلبها زیادتر شده تو تلگرام الان یه کاناله رو دیدم شب قبل سنجش ساعت 12/30 کلید سوالاتو رایگان گذاشته بود کانالش 15 هزار نفر بود!! این پیام کلید رو هم 7-8 هزار نفر سین کرده بودن! به قول میرهلی باید رتبه تو سنجش رو نصف کرد تا واقعیت بشه

6. Top | #36
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parsa01 نمایش پست ها
      داداش تقلبها زیادتر شده تو تلگرام الان یه کاناله رو دیدم شب قبل سنجش ساعت 12/30 کلید سوالاتو رایگان گذاشته بود کانالش 15 هزار نفر بود!! این پیام کلید رو هم 7-8 هزار نفر سین کرده بودن! به قول میرهلی باید رتبه تو سنجش رو نصف کرد تا واقعیت بشه
      دیگه نمیشه به هیچ چی اعتماد کرد . سنجش تقلب میشه ، قلم چی تقلب میشه ، نهایی تقلب میشه ، کنکور تقلب میشه ... خدا عاقبتمون رو به خیر کنه .

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط roz1377 نمایش پست ها

دیگه نمیشه به هیچ چی اعتماد کرد . سنجش تقلب میشه ، قلم چی تقلب میشه ، نهایی تقلب میشه ، کنکور تقلب میشه ... خدا عاقبتمون رو به خیر کنه .
      سلام حقیقتا امسال نهایی که ما میدیم سوالات لو نرفت نیم ساعت قبل واسه مسعول حوزه سوالات رو با رمز میفرستن و بعد باید چاپ کنه الان تو مدرسه ما که حوزس این اتفاق میفته و اینکه رو هر برگه اسم اون حوزه تو پس زمینه سوالات هست و اگر بخوان نیمساعت قبل که به دست مدیر میرسه لو بده میفهمن که از کدوم حوزس ، کنکور هم واقعا خیلیی کم ممکنه سوالات لو بره و .. ولی تقلب تو کنکور تو برخی حوزه ها متاسفانه میشه مثلا طرف مراقب رو میخره که بذاره حین ازمون از سوالات عکس بگیره و...

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط roz1377 نمایش پست ها

ولی ازمونای ازمایشی تقلبا خوبیش اینه که این رتبه واقعیت نیست و مثلا اگه 2000 هستی احتمالا رتبه واقعیت 1500 هست مثلا

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parsa01 نمایش پست ها
      سلام حقیقتا امسال نهایی که ما میدیم سوالات لو نرفت نیم ساعت قبل واسه مسعول حوزه سوالات رو با رمز میفرستن و بعد باید چاپ کنه الان تو مدرسه ما که حوزس این اتفاق میفته و اینکه رو هر برگه اسم اون حوزه تو پس زمینه سوالات هست و اگر بخوان نیمساعت قبل که به دست مدیر میرسه لو بده میفهمن که از کدوم حوزس ، کنکور هم واقعا خیلیی کم ممکنه سوالات لو بره و .. ولی تقلب تو کنکور تو برخی حوزه ها متاسفانه میشه مثلا طرف مراقب رو میخره که بذاره حین ازمون از سوالات عکس بگیره و...
      اون سال که ما نهایی داشتیم اخبار بیست و سی اعلام کرد سوالات فیزیک لو رفته . باز خدا رو شکر امسال این اتفاق نیفتاده .

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن