خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 89
    نمایش نتایج: از 121 به 124 از 124
    1. Top | #121
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فیلما عالی بودن اقای بلوچی خیلی خوششون اومده بود

مرسی از همکاریتون

لطفا عکساتونم بیشتر کنید 😄💪🏻

کسایی ام که میگن این فیلما برا چی اقای بلوچی گفتن تدوین میخوان کنن این فیلما رو که یه جوری صدامون به اخبار برسه

اون‌پیج مسخره ایم‌که میگه‌این فیلما الکی تمرکز روی شورا باشه ما‌خودمون برنامه مفصلی برای شورا داریم 😉خدارو شکر ما کارمون مثل بعضیا نیست که حرفا ملت کپی کنیم بگیم من تماس گرفتم فلان جا😂

بچه ها این همه سلبریتی که صدا ما رو شنیدن مدیون اقای بلوچی هستیم من میدونم با چه سختی دارن حمایتمون میکنند
      ناامید نباشید و ادامه بدین

خیلی خیلی خیلی مهم لطفا همه همکاری کنید

ارسال فیلم‌/ توضیحات استوری اقای بلوچی بخونید خواهش میکنم کم کاری نکنید اینکار برای ترند شد توی اخبار هست با اینکار دیگه خیلی خیلی راحت میتونیم خبر تعویق رسانه ای کنیم و به هدفمو برسیم
      =======================

https://www.instagram.com/p/Bx2AHton7Aa/?igshid=fq70bm1dnfwq

مشاور

2. Top | #122
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها واقعا فشار خیلی زیاد شده .افراد مشهور امام جمعه های شهر های دیگه و خیلی ها استوری و پست گذاشتن و امام جمعه ها هم حرف زدن
      یعنی واقعا تو مرحله خیلی خوبی هست فقط برای اینکه مطمعن بشید نتیجه میده و سهمیه نمیدن و تعویق میشه دو تا کار رو بکنید که سر جمع 10 دقیقه وقتتون رو میگیره
      به پیج بلوچی فیلم یا عکس بفرستین و به شماره هایی که داده پیام بدین
      https://www.instagram.com/benyaminbalouchi/
      برین پیج امام جمعه شهر خودتون و اونجا دایرکت بدین یا کامنت بگذارین

3. Top | #123
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اینکه سهمیه ندن بخدا برای خودم نمیگم چون برای من فرقی نمیکنه و من رتبه ای که بتونم بیارم اصلا رقابتی نیست
      ولی بخدا سیل زده ها گناه دارن چون سهمیه هیچ کمکی به حالشون نمیکنه و تعویق میتونه کمک کنه
      حتی اگه دو هفته هم باشه حداقل میتونن جمع بندیشون رو بهتر انجام بدن

4. Top | #124
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها باز هم فریب مافیا رو نخورید
      میتونه توی شورا باشه ولی فقط قرار نیست توی شورا باشه فشار زیاد باشه خود شخص رئیس جمهور یا رهبر یا ررئیس مجلس میتونه کاری کنه که عقب بی افته و خلاصه یه نهادی مجبور کنه سنجش رو عقب بندازه که با ادامه این فشار این کار حتما میشه
      فقط کافیه سه چهار روز هم اینطور بشه
      و باز هم کاری کنید که سلبریتی ها و امام جمعه ها پست بگذارند اونوقت تمومه

واقعا فشار خیلی زیاد شده .افراد مشهور امام جمعه های شهر های دیگه و خیلی ها استوری و پست گذاشتن و امام جمعه ها هم حرف زدن
      یعنی واقعا تو مرحله خیلی خوبی هست فقط برای اینکه مطمعن بشید نتیجه میده و سهمیه نمیدن و تعویق میشه دو تا کار رو بکنید که سر جمع 10 دقیقه وقتتون رو میگیره
      به پیج بلوچی فیلم یا عکس بفرستین و به شماره هایی که داده پیام بدین
      https://www.instagram.com/benyaminbalouchi/
      برین پیج امام جمعه شهر خودتون و اونجا دایرکت بدین یا کامنت بگذارین

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 89

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن