خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: واقعیت

1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

واقعیت

باسلام من نمیدونم چطور میگن کسانی که سطح درسشون ضعیفه به راحتی میتونن پزشکی قبول بشن (درطول یک سال) یا دروغ می گن یا اینا ازکلاس خصوصی یا دی وی دی معتبراستفاده می کنن من معدل کتبی ام 16 است وسطح درکم هم متوسطه والان هم که پایان سال تحصیلی است هنوز که هنوز یه تست متوسط شیمی رو با بیش از10بار حل کردن بازم کم میارم ویادم میره.وکاملن راه وروش درس خوندن روبلدم وفقط اکثرسوالات رو خیلی دیر متوجه میشم ومنابعی رو که استفاده می کنم کاملا نرماله. نظرشما؟؟؟؟؟؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      با استمرار و تلاش مداوم

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام ، راجع به ضعیف بودن و قبول نشدن و ... نظر خاصی ندارم اما یه قسمت از متنتون توجه م رو جلب کرد ، چطور ممکنه با 10 بار حل کردن یه سوال بازم فراموش کنین ، احتمالا صحیح نمیخونین و مفهوم درس رو درک نمیکنین ، وگرنه با روش صحیح و مرور کافی مطالب فراموشتون نمیشه.
      stars can't shine without darkness

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 29149680640 نمایش پست ها
      باسلام من نمیدونم چطور میگن کسانی که سطح درسشون ضعیفه به راحتی میتونن پزشکی قبول بشن (درطول یک سال) یا دروغ می گن یا اینا ازکلاس خصوصی یا دی وی دی معتبراستفاده می کنن من معدل کتبی ام 16 است وسطح درکم هم متوسطه والان هم که پایان سال تحصیلی است هنوز که هنوز یه تست متوسط شیمی رو با بیش از10بار حل کردن بازم کم میارم ویادم میره.وکاملن راه وروش درس خوندن روبلدم وفقط اکثرسوالات رو خیلی دیر متوجه میشم ومنابعی رو که استفاده می کنم کاملا نرماله. نظرشما؟؟؟؟؟؟
      سطح کنکور وکتابای دبیرستان در حدی نیست که فردی با توانایی ذهنی بالا بخواد. یا مشکل از منابعی هست که داری یا بر خلاف حرفت روش مطالعت اشتباه هست.
      ممکنه کتاب یا منبعی برای یکی کاملا ایده عال باشه ولی شخص دیگه ای نتونه با اون نتیجه بگیره.
      مثال میگم من پارسال برای فیزیک گاج داشتم ولی نتونستم با این کتاب کنار بیام.در حالی که خیلی ها با همین کتاب فیزیک رو صد زدن.ولی امسال مبتکران گرفتم مشکل حل شد.
      اگر با کتاب مشکل حل نشد می تونی از فیلم استفاده کنی.مثلا برای همین شیمی میتونی از فیلم های آقاجانی از الا استفاده کنی مشکلت حل میشه.

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شما چند سال عقبی و باید به اندازه ی کسی که اون چند سال زحمت کشیده و درس خونده زحمت بکشی
      هیچکس بدون سختی و زحمت پزشکی یا رشته های تاپ دیگه رو قبول نمیشه
      هیچ ربطی هم به دی وی دی و کلاس خصوصی نداره

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      برای کنکور باید عرق ریخت عرق جبین عرق نعنا
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظرم من هنوز بلد نیستید چطور درس بخونید مشکلی که من طی دو سال قبلی داشتم و فکر میکردم ندارم

تفکرتون رو تغییر بدید و مثبت باشید

و اینو بدونید که اگه هر کسی هر گوشه ای از دنیا تونسته یه کاری رو انجام بده شما هم میتونید به شرط اینکه حداقل به همون اندازه سختی بکشید

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      باتشکر از تک تک نظراتتان

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کنکور کلا سیستمش فرق میکنه مدرسه خیلی سخته کتاب خوب لازم داری هم چنین +دبیر خوب
      به حرف اینا توجه نکنن که میگن خودمون میخونیم اینا اینقدر دبیر خوب و جزوه عالی جمع کردن که دیگه فقط باید بخونن و اگر هم قبول نشدن تنبلی از خودشون بوده

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دقیقا منظورم همینه یاباید دبیرخوب داشته باشی ویا بری کلاس خصوصی ویا ازدی وی دی استفاده بکنی کسی هم که نه دبیرخوب داشته ونه پول برای کلاس ودی وی دی داره باید به همون رشته های پیراپزشکی اکتفا کنه وهیچ ربطی به استفاده از کتب کمک درسی نداره

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آموزشه درست قطعا مهمه ولی خخخخخخیلیام از همون سایته آلای رایگان استفاده کردن و میکنن و موفقم میشن حتما نباید خصوصی باشه دبیرت....باید آگاهانه و هووووشیارانه عمل کرد برای کنکور. ممکن نیست بگی من این بحثو فهمیدم و ده بار این تستو حل کردم(حل کردن با خوندن متفاوته) و بار یازده باز گیر کردم توش....ببین کجای کارت میلنگه
      در من چه میگذرد؟؟؟

آن زمان که جهان در گذر است.....

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن