خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: تست شیمی

1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

تست شیمی

با دلیل تحلیل کنید درستی یا غلط بودن گزینه ها رو ......
      1_در سلول الکتروشیمیایی روی_نقره افزودن مقداری آب مقطر به محلول نیم سلول نقره موجب بیشتر شدن ولتاژ میشود
      2_در واکنش تجزیه هیدروژن پر اکسید یک عنصر هم عامل کاهنده و هم عامل اکسنده است.
      3_عدد اکسایش اتم مرکزی در گونه های منگنات و دی کرومات مشابه است.
      4_از برقکافت محلول NaI در آند گاز اکسیژن ازاد میشود

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      ۱- طی واکنش روی ( کاهنده) و نقره (اکسنده) با افزودن آب، غلظت یون های نقره کاهش یافته و واکنش به سمت چپ (تولید فراورده) جابجا میشه و منجر به کاهش ولتاژ میشه
      ۲- عنصر اکسیژن آب اکسیژنه نسبت به آب کاهش می یابد و نسبت به گاز اکسیژن آزاد شده اکسایش می یابد
      ۳- در هر دو ۶+ برای منگنز و کروم
      ۴- اگر Nacl رقیق باشه درسته اما اگه غلیظ باشه اشتباه هست ولی فکر کنم منظورش همون رقیق بوده باشه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Triple H نمایش پست ها
      سلام
      ۱- طی واکنش روی ( کاهنده) و نقره (اکسنده) با افزودن آب، غلظت یون های نقره کاهش یافته و واکنش به سمت چپ (تولید فراورده) جابجا میشه و منجر به کاهش ولتاژ میشه
      ۲- عنصر اکسیژن آب اکسیژنه نسبت به آب کاهش می یابد و نسبت به گاز اکسیژن آزاد شده اکسایش می یابد
      ۳- در هر دو ۶+ برای منگنز و کروم
      ۴- اگر Nacl رقیق باشه درسته اما اگه غلیظ باشه اشتباه هست ولی فکر کنم منظورش همون رقیق بوده باشه
      سلام دوست عزیز
      منم همینو نوشته بودم ولی ظاهراً تسته و باید یه گزینه ش درست باشه واسه خاطر همین پاک کردم

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ارادتمند
      مطمئن باشید شما درست نوشته بودید
      چون سوال شده درستی و نادرستی رو بررسی کنید و نمیتونه جواب سوال تک گزینه باشه چون قطعا ۲ و ۳ درست هست

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن