خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shima_sh نمایش پست ها
      @WickedSick
      هردوتون زحمت کشیدین ولی دیروز ویکدسیک به من گفت 15 تا سوال و شما میگید 5 تا 7 تا سوال گیج شدم

دوست عزیز، اگر اعتماد نداشتید لازم نبود بنده رو تگ کنید،اطلاعاتی که بنده دادم طبق سایت ها و کانال های دروغین تلگرامی نبود، بلکه حاصل ریزبررسی های خودم بود و ساعت ها بررسی دقیق سوالات کنکور های سال های اخیر!
      این هم 7 تستی که 5 تست آن مستقیم از گیاهی و 2 تست آن به صورت ترکیبی از گیاهی و شارش انرژی در کنکور 97 مطرح شده بودند، ببنیید تا اعتماد کنید!: (در ضمن اگر کسی ادعا داره که بیشتر از این 7 تست در سراسری 97 مطرح شده بود لطفاً عکس از تست بگیره و بفرسته!)
      1.png
      3.png
      2.png
      4.png
      5.png
      6.png
      7.png
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها

دوست عزیز، اگر اعتماد نداشتید لازم نبود بنده رو تگ کنید،اطلاعاتی که بنده دادم طبق سایت ها و کانال های دروغین تلگرامی نبود، بلکه حاصل ریزبررسی های خودم بود و ساعت ها بررسی دقیق سوالات کنکور های سال های اخیر!
      این هم 7 تستی که 5 تست آن مستقیم از گیاهی و 2 تست آن به صورت ترکیبی از گیاهی و شارش انرژی در کنکور 97 مطرح شده بودند، ببنیید تا اعتماد کنید!: (در ضمن اگر کسی ادعا داره که بیشتر از این 7 تست در سراسری 97 مطرح شده بود لطفاً عکس از تست بگیره و بفرسته!)
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 1.png
مشاهده: 92
حجم: 96.2 کیلو بایت

نام: 3.png
مشاهده: 92
حجم: 98.6 کیلو بایت

نام: 2.png
مشاهده: 90
حجم: 83.6 کیلو بایت

نام: 4.png
مشاهده: 89
حجم: 74.1 کیلو بایت

نام: 5.png
مشاهده: 89
حجم: 81.1 کیلو بایت

نام: 6.png
مشاهده: 88
حجم: 80.1 کیلو بایت

نام: 7.png
مشاهده: 86
حجم: 91.2 کیلو بایت
      خیلی ممنون گفتم زحمت کشیدین نگفتم به کسی بی اعتمادم سوال پرسیدم .قبل از 97 چه تعداد تست بصورت میانگین از گیاهی بود؟
      فقط چنتا سوال دیگه دارم بی زحمت جواب بده
      1 برای فصل 8 پیش چطور با گیاهی ترکیب میشه؟یعنی چقدر و کجا ها رو باید از گیاهی بدونم؟
      2 فصل 8 اگه از گیاهی و جاهای دیگه ندونم و فقط خودش رو بلد باشم چنتا تست داره؟
      3 لطفا ناراحت نشو از سالم چون سرنوشت ساز هست مجدد میپرسم با 6 فصلی که گفتی و خوندن کامل این ها از دریافت و خط ویژه ولی فقط با تست کنکور و دیدن حرف اخر مطمعنی که میشه به 20 درصد رسید؟ چون مثلا میگن که گیاهی با اغازی خیلی ترکیبی داره یا فصل های انسانی که میگی با بقیه انسانی ترکیب میشه .میگم یعنی با این منابع میشه ترکیبی های مورد نیازش رو خوند و باز هم با همه ترکیب ها از اون تعداد سوال یعنی 18 تا که گفتی چیزی کم نمیشه؟
      چون برنامه خودم خیلی سخت تر از 6 فصلی که میگی هست
      4 بعد از این 6 فصل برای اطمینان بیشتر و کجا ها رو بخونم؟ همین 8 پیش که میگن خیلی ترکیب میشه با بقیه جاها رو بخونم و بعدش کجا رو بخونم؟چنتا اولویت بده
      5 برنامه ای که خودم تو اول اول این تاپیک گفتم میشه تو زمانی که دادم خوند؟اگه میشه همون بهتر نیست؟

3. Top | #18
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      گیاهی به طور معمول بین 5 الی 7 تست مستقیم و 2 الی 3 تست غیر مستقیم(به صورت ترکیبی با سایر فصول به ویژه شارش انرژی)
      فصل 8 معمولاً تست های متمرکز خودش رو داره، و فقط در صورت سوال یا در یکی از گزینه ها از عبارات مربوط به سلول ها و بافت های گیاهی استفاده می کنند(مثلاً طراح کنکور 95 در طراحی تست از گیاه بنت قنسول برای طراحی این گزینه استفاده کرد: "در هر زنجیره انتقال الکترون غشای تیلاکوئید های گیاه بنت قنسول، انرژی به طور موقت در نوعی ترکیب ذخیره می شود." که قطعاً در بررسی این جمله هیچ نقش خاصی نداشت!)
      بنابراین وقتی دارید فتوسنتز رو مطالعه می کنید حتماً در طی درسنامه ها و تست هایی که خواهید زد(پیشنهادم تست های c نشر الگو+درسنامه اش+تست های کنکور) این موارد رو خواهید دید و مسلط خواهید شد، یعنی تسلط کامل رو وقتی بدست میارید که حداقل 100 تست سطح بالا از فتوسنتز حل و بررسی دقیق داشته باشید نه این که درسنامه های پرحجمی بخونید که قبل از تست زنی به این مطالب و موارد ترکیبی برسید!
      6 فصلی که گفتم در حالت حداقل در کنکور امسال 11 تست خواهد داشت! که این میشه 22 درصد کنکور(مثل کنکور 96)، و در حالت حداکثر(مثل کنکور 97) 18 الی 20 سوال خواهد داشت! برای محکم کاری در صورتی که وقت بیشتری داشتید حتماً مفاهیم و مسائل ژنتیک جمعیت رو از نشر دریافت استاد عمارلو(تاکید می کنم فقط نشر دریافت!!!) مطالعه کنید که 3 الی 5 تست دیگه رو هم بخرید، فقط همین فصل ها کافیست، اعتماد کنید و شروع کنید به مطالعه.
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
      گیاهی به طور معمول بین 5 الی 7 تست مستقیم و 2 الی 3 تست غیر مستقیم(به صورت ترکیبی با سایر فصول به ویژه شارش انرژی)
      فصل 8 معمولاً تست های متمرکز خودش رو داره، و فقط در صورت سوال یا در یکی از گزینه ها از عبارات مربوط به سلول ها و بافت های گیاهی استفاده می کنند(مثلاً طراح کنکور 95 در طراحی تست از گیاه بنت قنسول برای طراحی این گزینه استفاده کرد: "در هر زنجیره انتقال الکترون غشای تیلاکوئید های گیاه بنت قنسول، انرژی به طور موقت در نوعی ترکیب ذخیره می شود." که قطعاً در بررسی این جمله هیچ نقش خاصی نداشت!)
      بنابراین وقتی دارید فتوسنتز رو مطالعه می کنید حتماً در طی درسنامه ها و تست هایی که خواهید زد(پیشنهادم تست های c نشر الگو+درسنامه اش+تست های کنکور) این موارد رو خواهید دید و مسلط خواهید شد، یعنی تسلط کامل رو وقتی بدست میارید که حداقل 100 تست سطح بالا از فتوسنتز حل و بررسی دقیق داشته باشید نه این که درسنامه های پرحجمی بخونید که قبل از تست زنی به این مطالب و موارد ترکیبی برسید!
      6 فصلی که گفتم در حالت حداقل در کنکور امسال 11 تست خواهد داشت! که این میشه 22 درصد کنکور(مثل کنکور 96)، و در حالت حداکثر(مثل کنکور 97) 18 الی 20 سوال خواهد داشت! برای محکم کاری در صورتی که وقت بیشتری داشتید حتماً مفاهیم و مسائل ژنتیک جمعیت رو از نشر دریافت استاد عمارلو(تاکید می کنم فقط نشر دریافت!!!) مطالعه کنید که 3 الی 5 تست دیگه رو هم بخرید، فقط همین فصل ها کافیست، اعتماد کنید و شروع کنید به مطالعه.
      سلام لطفا در مورد جانوری هم توضیح بده
      من الان توی مشاوره حرف اخر نگاه کردم دیدم جانوری نوشته 6-8 سوال و گیاهی 7-9 سوال
      همون طور که گفتی کنکور ها رو بررسی کردی از جانوری توی کنکور پارسال چنتا اومده و فارغ از پارسال بصورت میانگین چنتا سوال میاد؟
      چنتا از این تست ها رو بدون اینکه از انسانی بدونی میتونی بزنی ؟چون من یکی دوتا دیدم که با انسانی مقایسه میکنند چنتاش اینطوری میاد؟
      جانوری هم همش دیگه با حرف اخر میشه اینا یعنی فصل 5 پیش هم فکر کنم هست
      capture.png

راستی گفتی 3 تا فصل اخر پیش دانشگاهی و 4و8 دوم و 11 سوم رو بخونم .نظرت در مورد جانوری و سه تا فصل اخر پیش چیه؟با این ها میشه چه درصدی زد؟
      ویرایش توسط shima_sh : 06 خرداد 1398 در ساعت 17:49

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن