خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 8 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 115
    1. Top | #46
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatima_nm نمایش پست ها
      سلام میشه بگید چطور ساعت مطالعم رو زیاد کنم؟
      بعضیا این همه میخونن بدون خستگی و...؟
      قرصی باید مصرف کرد؟
      یک سریا با ریتالین و هایپ اینا
      لطفا راهنمایی کنید
      الان حدود 8-9ساعت میخونم و اتلاف وقتم هم زیاد
      با سلام و وقت بخیر

بعنوان مشاور بهتون توصیه می کنم به هیچ وجه هیچ نوع قرص، نوشیدنی و .... امثالهم را مصرف نکنید.

برای تابستان ساعت مطالعه حدود 6 تا 8 ساعت بسیار مناسب هست.

اگر فارغ التحصیل هستید و زمان آزاد بیشتری دارید می شه این زمان مطالعه رو بهینه تر کرد تا نتایج بهتری بگیرید.

در نهایت 2 ماه منتهی به کنکور اصولا برنامه ریزی من برای عزیزان حدود 11 تا 12 ساعت در روز هست.

14 ساعت یه ساعت مطالعه تقریبا نشدنی برای 95 درصد افراده.

ولی با مطالعه برنامه ریزی شده 12 ساعت امکان پذیر و شدنی.

فعلا ساعت مطالعه شما عالی هست. سعی کنید دروس پایه رو در این تابستان تمام کنید.

رشته تحصیلی تون رو هم بفرماید.

موفق باشید
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.

2. Top | #47
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ببین اونایی که این حرفو می زنم یا می خان داوطلبان دیگه رو ناامید کننده یا دچار توهم شدن . اگه همه ساعت مطالعه شوند رو با زمان سنج ثبت کنم ۷ساعت هم نمی شده شما اگه دقیق ۹ساعت بخونی عالیه☺

3. Top | #48
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      واقعا شما نیاز ندارید به 14 ساعت توی خونه من درک نمیکنم اینو! 14 ساعت خیلی خیلی زیاده.
      شما از الان روزی 5-4 بخونین. مهر تا دی روی 8 ساعت بخونین. دی تا عید 10 و بعدعید 12 بخونین محال ممکنه که درصداتون خوب نشن!
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

4. Top | #49
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=fatima_nm;1477156]سلام میشه بگید چطور ساعت مطالعم رو زیاد کنم؟
      بعضیا این همه میخونن بدون خستگی و...؟
      قرصی باید مصرف کرد؟
      یک سریا با ریتالین و هایپ اینا
      لطفا راهنمایی کنید
      الان حدود 8-9ساعت میخونم و اتلاف وقتم هم زیاد[/QUOTاول باید کم کم شروع کنید اول از 3ساعت در روز که 1ساعت صبح بعد 1ساعت ظهر 1ساعت شب بهتون پیشنهاد میکنم کتاب برنامه ریزی گاجو بخونید

5. Top | #50
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      10ساعت مطالعه مفید کافیه
      تازه از الانم 10ساعت زیاده
      از 4ساعت 5ساعت شروع کنین یواش یواش بیشترش کنین
      اینجوری کمتر خسته میشین و کم کم به درس خوندن عادت میکنین

6. Top | #51
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط liaa نمایش پست ها
      یکی از دوستای خودم که حرفشو قبول دارم خیلی.. سال گذشته پزشکی شهید بهشتی نیم 2 قبول شد... خودش شخصا به من گفت روزای مدرسه 10 ساعت و روزای تعطیل بالای 12 و بعد از عید به مدت 3 ماه 18 ساعت در روز می خوند و در شبانه روز 4 ساعت یا 3 ساعت و نیم می خوابید...
      قرص و دارویی هم مصرف نمی کرد.. البته نهایتا به سلامتیش خیلی ضرر زد.. پلک هاش افتادگی پیدا کرد... رفت دکتر ، دکتر گفت چشمات خشک شده ! و پلک هات برای محافظت از چشمت اومدن پایین تر.. الان اشک مصنوعی مصرف میکنه.. یه مدت بهتر شد ولی وقتی رفت دانشگاه و درسا دوباره شروع شد همین مشکلو پیدا کرد.. و از قرار معلوم تا آخر عمرش باید اشک مصنوعی هر روز استفاده کنه.. هر بسته رو به قیمت 50 هزارتومن ( اگه گیر بیاد !) تهیه میکنه... که کفاف 10 روز رو میده .
      دچار ریزش شدید مو شد .. طوری که الان توی فکر کاشت موئه : )))
      نمی خوام ناامیدتون کنم.. ولی ظاهرا با یه همچین کسایی دارید رقابت می کنید..که برای رسیدن به هدفشون از سلامتیشون دارن میزنن.. این چند روز باقی مونده رو به هر نحوی می تونید تلاش کنید.. بیشتر خوندن و ساعت مطالعه بالا هیچ فرمول نداره جز از خود گذشتگی ...

پ.ن : اون دوستم ، با تمام اون اتفاقات.. معتقده که ارزششو داشت...

البته اضافه کنم ۱۸ ساعت مطالعه فقط برای خودکشی خوبه.
      الان ایشون در برهه جوونی هستن زمانی که بدن کمترین اشکالات رو بروز میده . و در همین موقع چنین مشکلاتی داره . ۱۰ سال بعد دچار بیماری های عصبی و هورمونی میشه . / دیابت / جنون / و اختلاات هورمونی کمترین ارمغان اینکاره . و به نظر من این فرد زندگی نکرده .... بزشکی امریکا هم باشه ارزش نداره . تمام

عقل که در سز نباشد جان در عذاب است . دلیل نمیشه یکی که بزشکی اورده عالم الدهر و مرجع تقلید باشع.

رفع اسpم : کیبورد لب تابم کلمه p نداره . کامpیوتر داشت
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

7. Top | #52
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Scorpion_ نمایش پست ها
      یادمه دبیر شیمیمون گفته بود بهمون رو دیوارای دسشوییتون هم جزوه بچسبونین ..ینی بذارین تو کاور بعد بچسبونین تا خیس نشه ..تا بتونین تو دسشویی هم مطالعه کنید

من دستشویی قرابت میزنم .........
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

8. Top | #53
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      ببینید بالوفی بیش نیست .

من تیر ماه گذشته رتالین که چه عرض کنم . طی فرایند هایی با بند p .ترامادول میخوردم .. ببینید برا من بیش از ۱۱ ساعت غیر ممکن بود . یعنی دیگه مغز قفله . . . / همین الان ۵ ساعت میانگین میزنم راضی ام . شکر
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

9. Top | #54
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من یه چیزیو تجربه کردم ساعت مطالعه ی خیلی بالای در حد 11 12 ساعت یا بیشتر توقع رو از خودم آدم زیاد میکنه. شما کافیه یه مدت روزی دوازده ساعت بخونی و بری آزمون بدی و اونچیزی که میخوای رو نزنی قشنگ چند روز ساعت مطالعه به شدت افت میکنه و همه چیز خراب میشه اما ساعت مطالعه هشت الی ده ساعت هم آدمو خسته نمیکنه هم توقع رو زیاد نمیکنه و در نتیجه نا امیدی خیلی کمتری داره که باعث میشه شما پیوسته تر بخونی .رتبه های برتر کنکور هم واقعا در همین حد مطالعه میکنن فقط ویژگی اونها این هست که به مدت سه چهار سال این پیوستگی رو ایجاد میکنن.
      موفق باشید

10. Top | #55
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظر من این ساعت درس خوندن نیست که مهمه بلکه باید کیفیت درس خوندنتونه که بالا باشه و مطالعه تون منظم باشه.یکی از دوستای من با مطالعه 7 ساعت توی روز رتبه ش 800 شد....
      سعی کن حین درس خوندن یکم ورزش اینا هم داشته باشی که تمرکزتون بالاتر باشه
      ویرایش توسط mahsimaa : 30 دی 1398 در ساعت 21:30

11. Top | #56
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      از خوابشون میزنن ، از تفریحاتشون میزنن ،شده تو تاکسی جایی تو زمان به اصطلاح پرتشون مطالعه کنن و...

12. Top | #57
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بخدا 99 درصده کسایی که میان میگن ما یه سال بالای 12 ساعت خوندیم دروغ میگن, باور نکنید. بخدا یه زمانسنج بزاری جلوشون هرموقع شروع کردن به نخوندن زمانو نگه داری تا آخره شب به 8 ساعت هم نمیرسن خیلیاشون. دوستای من همشون پزشکی قم و اصفهان و ایران قبول شدن بخدا هیچکدوم رنگه مطالعه ی بالای دوازده هم ندیده بودن, طرف توی مدرسه حدود 5-6 ساعت میخوند, روزای تعطیل هم بین 8تا10 ساعت, ترازشم هیچوقت زیره 6200 نیومد و تا هفت هزارم رفت. بعضی روزا هم کمتر میخوند, یهو ام میدیدی یه روز رو کلا ****** داد
      ولی چون توی یه بازه ی زمانیه نسبتا طولانی تونسته مطالعه ی هفتگیش رو توی یه تایم مناسب نگه داره و هیچوقت قطعش نکرده به صورت تدریجی مطالب رو یاد گرفته و اصلا نیازی نداره بیشتر بخواد بخونه, چرا بخوای با بدبختی 14 ساعت بخونی و هیچی ام حالیت نشه و حالتم از کنکور بهم بخوره وقتی که میتونی با ده ساعت و تمرکز بیشتر نتیجه بهتری بگیری؟ هر حرفی رو باور نکنید لطفا. من نمیگه نمیشه خوند, چرا میشه و خودمم خوندم ولی توی یه بازه ی زمانی کوتاه مدت نه بلند مدت

13. Top | #58
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.H.M نمایش پست ها
      من ساعت مطالعه ام حول و حوش 15 تا 16 ساعته
      ببین مهم ترین مشکل بعضا کم خوابیه که هر وقت اینجوری میشم (معمولا هر یک و نیم تا دو ساعت) میرم یه اب بصورتم میزنم و ده دقیقه پیاده روی میکنم (رو به روی کوچمون پارکه)
      در ضمن هر فعالیت دیگه ای بجز درس رو تعطیل میکنم و گوشی رو هم فقط موقع نهار نیم ساعت استفاده میکنم
      در ضمن وقتی درس هم میخونم تمرکزم فقط رو درسه و هر فکری اومد میگم بعدا بهت فکر میکنم الان وقتش نیست

فعلا
      با 15 16 ساعت الان رفتی فوریت های پزشکی؟!
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

14. Top | #59
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خود من تا حالا بیشتر از ۱۰نتونستم ولی خب چندنفر هستن
      سینا ملکی مصاحبه اش تو همین انجمنه از مهر ۱۴ساعت مطالعه داشته دورقمی هم شده خواستم بگم که بدونین کیفیتم همراهش بوده...
      یاسمن میر هم برخلاف تموم رتبه برترا که میخوان بگن خیلی خفن و نخبه ان و با ۸ساعت تک میشن تو مصاحبه با قلمچی گفته که ۱۶ساعت میخونده..سرچ کنین میاره براتون
      درسای همین انجمن که دندون زنجان میخونه از تابستون روزی ۱۳/۵ساعت مطالعه داشته تا کنکور
      رفیق داداشمم سال آخر روزی ۱۶ساعت میخوند تا کنکور دورقمی ریاضی شد البته نه کنکور ریاضی الان که مسخره شده واسه سال ۹۰منظورمه که ریاضی یه غول عجیبی بود و اصلا تجربی در برابرش هیچ

15. Top | #60
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmdmtn نمایش پست ها
      با 15 16 ساعت الان رفتی فوریت های پزشکی؟!
      بگمونم دیر شروع کرده بود واسه همین ساعت مطالعشوبیشتر کرد

صفحه 4 از 8 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن