خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: درصد

رأی دهندگان
    7. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • 40

1 14.29%
    • 50

3 42.86%
    • 60

3 42.86%
    • 70

0 0%
    • 80

0 0%
    نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

برنامه ریزی شیمی

سلام من میخوام از الان برای کنکور شروع کنم
      به نظرتون با این برنامه میتونم زیست رو چند درصد بزنم؟
      منابعی که دارم:تست های کنکور های سراسری 10 سال اخیر ، اقاجانی ،مسائل شیروانی،فیل شیمی
      فصل 1و2 دوم = در کل 34 ساعت
      فصل 3و4 وم = در کل 36 ساعت
      و فصل پنج دوم =در کل 20 ساعت
      فصل 1و2و3 سوم =در کل 60 ساعت هر کدام 30 ساعت
      فصل 1و2 پیش دانشگاهی =38 ساعت
      فصل 3و4 پیش دانشگاهی = 60 ساعت

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      اگه سطح شیمیت بالا نیست نمیرسی همه رو بخونی ، فعلا دومو بخون کار کن بعد از این که کامل اوکی یش کردی بر اساس وقت باقی مونده برای سوم برنامه بچین

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حالا چه اصراریه همه مطالبو بشینی بخونی؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.به عنوان کسی که شیمی بهترین درس و باحال ترین درس هست براش فقط چندتا نصیحت ******.خواهش میکنم الکی الکی به دنبال تمام شدن نباش و برای ۶۰ خوندن و ۴۰ زدن خیلی خیلی بهتره از این که همه مطالب رو بخونی و چیزی حدود ۳۰ بزنی این کاری بود که سال پیش درگیر شدم و استرس و فراموشی و مرور نکردن و درنهایت شکست رو همراه داشت برام. مطلب دیگه الان فقط کم نیست بلکه محدود و فوق العاده ارزشمنده.پس سعی کن کیفیت رو خیلی ببری بالا اگر نمیشه پس تایمت رو ببر بالا.کتاب مفهموم خط ویژه شیمی روحتما بگیر چرا که تقریبا ۹۰ درصد بچه ها به ۲۵ درصد نمیرسن تو کنکور اما غافل از این که چیزی به عنوان مفهوم و جدا از مسائل میتونه تو حالت خوش بینانه تا ۵۰ درصد هم ببره درصد رو.به این دقت کن اگه فصلی سخته حالا هرفصلی از الکتروشیمی و استوکیمتری و اسید و باز اینا نگاه تعداد سوالش نکن یعنی درگیرش نشو که وای استوکیومتری فلان سال ۶ تا امده برای تجربی خب به همون نسبت سخت تره و چند برابر باید براش تست بزنی..چون خب اینا یک سر و گردن سخت ترن و خیلی باید بیشتر روش وقت بزاری ولی همین رو بزار روی چیزای اسون تر و اگه تمام شدن اون وقت این هارو هم بخون.درپایان انشاالله بهترین نتیجه رو بگیری و کاملا هدفمند و حساب شده بری جلو.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arshiav نمایش پست ها
      منابعی که دارم:تست های کنکور های سراسری 10 سال اخیر ، اقاجانی ،مسائل شیروانی،فیل شیمی
      و این جا هم تایم فیلم ها واقعا بالاستگ۸ تا درس تو کنکور میاد و هرکدوم به طریقی باید خونده بشه.سعی کن جمع و جور تر بخونی یا اگه واقعا صفری نصفش رو بخون ولی اگه مسلطی که ماجرا فرق داره

6. Top | #6
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      با این برنامه ۲ روز میخونی یه هفته استراحت می کنی

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      واقعا حذف مبحث سخته!من خودمم میخوام 60 درصد شیمی رو بخونم که 40 بزنم ولی هی میگم اگه ترکیبی باشه چی!

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza320 نمایش پست ها
      سلام.به عنوان کسی که شیمی بهترین درس و باحال ترین درس هست براش فقط چندتا نصیحت ******.خواهش میکنم الکی الکی به دنبال تمام شدن نباش و برای ۶۰ خوندن و ۴۰ زدن خیلی خیلی بهتره از این که همه مطالب رو بخونی و چیزی حدود ۳۰ بزنی این کاری بود که سال پیش درگیر شدم و استرس و فراموشی و مرور نکردن و درنهایت شکست رو همراه داشت برام. مطلب دیگه الان فقط کم نیست بلکه محدود و فوق العاده ارزشمنده.پس سعی کن کیفیت رو خیلی ببری بالا اگر نمیشه پس تایمت رو ببر بالا.کتاب مفهموم خط ویژه شیمی روحتما بگیر چرا که تقریبا ۹۰ درصد بچه ها به ۲۵ درصد نمیرسن تو کنکور اما غافل از این که چیزی به عنوان مفهوم و جدا از مسائل میتونه تو حالت خوش بینانه تا ۵۰ درصد هم ببره درصد رو.به این دقت کن اگه فصلی سخته حالا هرفصلی از الکتروشیمی و استوکیمتری و اسید و باز اینا نگاه تعداد سوالش نکن یعنی درگیرش نشو که وای استوکیومتری فلان سال ۶ تا امده برای تجربی خب به همون نسبت سخت تره و چند برابر باید براش تست بزنی..چون خب اینا یک سر و گردن سخت ترن و خیلی باید بیشتر روش وقت بزاری ولی همین رو بزار روی چیزای اسون تر و اگه تمام شدن اون وقت این هارو هم بخون.درپایان انشاالله بهترین نتیجه رو بگیری و کاملا هدفمند و حساب شده بری جلو.

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arshiav نمایش پست ها
      اولا ماشین حسابی برخورد نکن و روزی دو و نیم تا سه ساعت هرچقدر که تونستی بخون
      دوما قطعا نمیرسی اسید باز و الکترو شیمی و استوکیومتری رو بخونی
      سوما نخواندن خیلی خیلی بهتر از ناقص خوندنه چون غلط نمیزنی و حداقل منفی نمیزنی و وقتتو نمیگیره
      پیشنهادم خوندن کامل وو دقیق دوم و ترمو دینامیک و مفاهیم محلول از سوم و پیش 1
      درصد هم اگه خوب بتونی جواب بدی به اینایی که گفتم 50 زدنت قطعیه و اگه همشو بزنی 60 قطعیه
      در ضمن همین کنکور امسال درصدای شیمی طوری بود که 60 درصد قطعا یه زیر هزارهزار بود

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر123 نمایش پست ها
      اولا ماشین حسابی برخورد نکن و روزی دو و نیم تا سه ساعت هرچقدر که تونستی بخون
      دوما قطعا نمیرسی اسید باز و الکترو شیمی و استوکیومتری رو بخونی
      سوما نخواندن خیلی خیلی بهتر از ناقص خوندنه چون غلط نمیزنی و حداقل منفی نمیزنی و وقتتو نمیگیره
      پیشنهادم خوندن کامل وو دقیق دوم و ترمو دینامیک و مفاهیم محلول از سوم و پیش 1
      درصد هم اگه خوب بتونی جواب بدی به اینایی که گفتم 50 زدنت قطعیه و اگه همشو بزنی 60 قطعیه
      در ضمن همین کنکور امسال درصدای شیمی طوری بود که 60 درصد قطعا یه زیر هزارهزار بود
      زمان هایی که در نظر گرفتم برای خوندن هر فصل کافی نیست؟
      از الکتروشیمی به طور مستقیم و غیر مستقیم و ترکیبی چند تست تو کنکور میاد؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن