خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: تا ۳ آزمون بعدی قلم چی به چه ترازی میتونم برسم؟؟میانگین

رأی دهندگان
    1. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • تراز بالای ۵۵۰۰

0 0%
    • تراز بالای ۵۸۰۰

0 0%
    • تراز بالای ۶۰۰۰

1 100.00%
    • تراز بالای ۶۳۰۰

0 0%
    نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

آزمون امروز قلم چی.لطفا بیاین تو و راهنمایی کنین

سلام خوبین؟.امروز ازمون قلم چی تقریبا پیشرفتی داشتم.اگه امکانش هست براتون تایپک قبلیم رو بخونین.امروز شدم ۵۴۷۳ و میانگین ساعت مطالعه برای این ازمون تقریبا ۶ ساعت.فکر کنم اگه ۱۰ ساعت میخوندم بالاخره برای اولین بار ۶ هزار یا بالا ۵.۵ میشدم.الان چه کار کنم .وضعیت درسیم انصافا بد نیست مثلا امروز ریاضی طبق معمول شد ۴۵۰۰ ۴۶۰۰ و همه چی رو خراب کرد.امیدوارم تا جایی که امکان داره راهنمایی کنین.راستش هدفم زیر ۲۰۰۰منطقه شه شدن هست.دقیقا باید چه کار کنم؟تروخدا فقط راهنمایی کنین مخصوصا پشت کنکوری های عزیز و گرامی.امیدوارم در اینده جبران کنم.ممنون میشم جواب رو بدین

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      screenshot_20190518-004712_samsung-internet.jpg

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آزمونو تحلیل کردی؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان گل اگه بشه از تجربه هاتون بگین و روش های جمع بندی و اندازه و توان پیشرفت تا زمان کنکور رو واقعا ممنون میشم.اگر کانونی بودین تراز سال پیش با رتبه کنکور رو هم ذکر کنین.راستی برای تراز من بهترین رتبه ای که میشه به دست آورد چنده؟؟من اصلا از اینا آدما نیستم که دنبال انگیزه و روحیه دیگران باشم فقط میخوام دوباره اشتباه نرم و تا جایی که میشه استفاده مفید کنم.اینم بگم این تراز امروز تقریبا جز بیشترین ترازام بود و یکی دوبار دیگه هم عین این رو اوردم.کمترین هم متاسفانه یک بار و ۴۹۵۰ بود.دیگه زیر ۵ نیومدم.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      راستش نه چه طور؟؟معملا تحلیل آزمونم در طی هفته هست یعنی مثلا شیمی پیش خوندم در حین انجام کار سوال ها رو هم تحلیل میکنم.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مگه کلا چند وقته شروع کردی؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من که از تابستون دارم میخونم .تقریبا پیوسته هم بوده .پشت کنکوری هستم و کنکوری ۹۷ بودم.پشکلم بیشتر تو مشکلاتی بود که پیش امد مثل جابجایی مشکل داداشم و خیلی مسائل دیگه که به دنبال اینا امدن.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط morteza320 نمایش پست ها
      راستش نه چه طور؟؟معملا تحلیل آزمونم در طی هفته هست یعنی مثلا شیمی پیش خوندم در حین انجام کار سوال ها رو هم تحلیل میکنم.
      ببین من خودم تجربه خاصی از روشهای جمعبندی و اینا ندارم ولی اگه ی کم روی روحیت و جنگندگیت کار کنی تو این مدت باقی مونده میشه پیشرفت خوبی داشت مثلا بنظرم میتونی ریاضی که ازش مایوسی رو حتی تا ۵۰درصدم برسونی ولی راستش تلاش زیادی میخواد باید همه تمرکزت رو بزاری

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من که از تابستون دارم میخونم .تقریبا پیوسته هم بوده .پشت کنکوری هستم و کنکوری ۹۷ بودم.پشکلم بیشتر تو مشکلاتی بود که پیش امد مثل جابجایی مشکل داداشم و خیلی مسائل دیگه که به دنبال اینا امدن.
      حالا دوستان میان برات روشای جمع بندی رو میگن ولی حیفه عمومیارو بیخیال شدی خیلی خیلی میتونه تو کنکور کمکت کنه

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      راستش نه بیخیال عمومی نشدم فقط کمتر بها دادم و کاملا درست میگی.از طرفی اصلا ریاضیم این جوری که نشون میده نیست مثلا همین کنکور ۹۷ ریاضی رو ۳۰ زدم ولی الان تو یک ازمون قلم چی به زور به ۳۰ میرسه هرچند ازمون امروز خدایی ریاضیش خیلی سخت تر بود.اصلا دنیای سوال ریاضی کنکور من و قلم چی کاملا فرق داره واصلا دلیلش رو نمیدونم

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راستش نه بیخیال عمومی نشدم فقط کمتر بها دادم و کاملا درست میگی.از طرفی اصلا ریاضیم این جوری که نشون میده نیست مثلا همین کنکور ۹۷ ریاضی رو ۳۰ زدم ولی الان تو یک ازمون قلم چی به زور به ۳۰ میرسه هرچند ازمون امروز خدایی ریاضیش خیلی سخت تر بود.اصلا دنیای سوال ریاضی کنکور من و قلم چی کاملا فرق داره واصلا دلیلش رو نمیدونم
      این ۵۰ روز اگه وقتی سرتو رو بالش میزاری از عملکرد خودت راضی بودی مطمئن باش رتبت تو کنکور جوری میشه که خودتم باورش نکنی،به این ازمونا به عنوان یادگیری نگاه کن با خودت نگی وای ریاضی و ۱۰درصد زدم مثلا،ی چیزی خوندی رفتی ببینی مشکلت کجاس الان که مشکلاتو میدونی بهتر میتونی عمل کنی،سال ۹۶ آخرین ازمون قلم زیست رو ۱۳ درصد زدم ولی تو کنکور ۶۰درصد زدم زیاد نیست ولی نسبت به ۱۳ پیشرفت بینظیری بود برای خودم
      موفق باشی

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دقیقا مشکل منم همین بود
      سوالای چن سال قبل قلمچی رو کار کردم و تقریبا سبک سوالاش دستم اومد
      ولی باید اینو بدونین که سطح سوالاش خیلی بالاس و بعضی وقتام
      با نکات رشته ی ریاضی ترکیب میکنن و استاندارد نیس
      این ازمونم ریاضیش خیلی سخت بود
      الان تو ریاضی خیلی وقت سوالای تالیفی نیس
      بنظرم خیلی رو سراسریا کار کنین و تا جایی که میتونین تکرارش کنین
      بعد بیاین هر روز ریاضی یه آزمونتون رو حل کنین
      کلا تراز و درصد قلمچی مهم نیس،مطمئن باشین درصد کنکورتون خیلی بهتر میشه.

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فرق قلم چی و کنکورتون چه قدر بود؟؟ترازتون چند بود؟؟

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      عمومی و زیست رو عالی کار کن
      عمومی تو قلم به هیچ جا حسابش نمیکنن
      تو کنکور معجزه میکنه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)