خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات

Post ترتیب زدن عمومی

سلام.من از یه رتبه 2 رقمی این مدل رو شنیدم نظر شما چیه؟اول دینی زیر 8 دیقه بعد زبان زیر 10 دیقه بعد ادبیات و عربی تو وقت عادی بعد وقت اضافی بین ادبیات و عربی تقسیم بشه.منتها دینی تو 8 دیقه یکم سخت نیست؟ و اینکه چون تا کنکور زیاد نمونده هر روز عمومی بزنم یا 2 روز یکبار؟هر روز زدن رو نمیشه کامل رسوند

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      سلاام ، نه به ترتیب برید ، منم از شخصی که هم رتبه کنکور ریاضی ش هم تجربی ش دورقمی بوده شنیدم ک تاکید فراوان هم داشتن رو این موضوع " هر درسی رو به همون ترتیب که هست جواب بدین ، الکی و با دلخوشی این ترتیب هارو قرار ندادن ، فکر شده بوده ، روان شناسی شده بوده " البته ایشون هم برای دینی گفتن هشت دقیقه و برای زبان هم همون ده دقیقه اما تاکید فراوان داشتن رو رعایت ترتیب پاسخ گویی ب سوالات. نه هشت دقیقه برای دینی زیاد نیست. ایات رو حفظ باشید ، و برای این ک وقت کم نیارید به هیچ وجه رو سوالات وقت گیر تایم نذارید حتی اگ بلد هستین ، دورشون دایره ای چیزی بکشید و وقتی بقیه سوالات کل عمومی رو تموم کردین برگردین سراغشون ، اینطوری وقت کم نمیارین تایم میارید و بعضی از سوالات رو دوباره بررسی هم میکنید. در ضمن ممکنه اون تست زمان بر نکته ای داشته باشه ک شما اون لحظه یادت نباشه ، وقتی رهاش کنی بعد مثلن ده دقیقه برگردی سراغش میبینی ک نکته رو یادت اومده خیلی سریع هم میتونی حل کنی ش

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      up

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      up

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط VENOM.M نمایش پست ها
      سلام.من از یه رتبه 2 رقمی این مدل رو شنیدم نظر شما چیه؟اول دینی زیر 8 دیقه بعد زبان زیر 10 دیقه بعد ادبیات و عربی تو وقت عادی بعد وقت اضافی بین ادبیات و عربی تقسیم بشه.منتها دینی تو 8 دیقه یکم سخت نیست؟ و اینکه چون تا کنکور زیاد نمونده هر روز عمومی بزنم یا 2 روز یکبار؟هر روز زدن رو نمیشه کامل رسوند
      بستگی به تسلطت داره
      من عمومیام بالای 80 عه
      اول دینی رو تو 10 دقیقه حداقل 15-16 میزنم و حدود 4-5 تا رو یه تیک میزنم که دور دوم برگردم
      بعد میرم سراغ ادبیات و 15 دقیقه حل میکنم و دوباره یه تیک
      عربی هم 15
      زبان هم گرامر و وکب رو حل میکنم و ریدینگ دوم که معمولا اسونتره که معمولا 15 طول میکشه
      بعد 20 دیقه وقت دارم واسه یه تیک هام و کلوز و ریدینگ اول زبان

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      برای عمومی به ترتیب زدن بهتره البته باید مدیریت زمان داشته باشی

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam.mz نمایش پست ها
      سلاام ، نه به ترتیب برید ، منم از شخصی که هم رتبه کنکور ریاضی ش هم تجربی ش دورقمی بوده شنیدم ک تاکید فراوان هم داشتن رو این موضوع " هر درسی رو به همون ترتیب که هست جواب بدین ، الکی و با دلخوشی این ترتیب هارو قرار ندادن ، فکر شده بوده ، روان شناسی شده بوده " البته ایشون هم برای دینی گفتن هشت دقیقه و برای زبان هم همون ده دقیقه اما تاکید فراوان داشتن رو رعایت ترتیب پاسخ گویی ب سوالات. نه هشت دقیقه برای دینی زیاد نیست. ایات رو حفظ باشید ، و برای این ک وقت کم نیارید به هیچ وجه رو سوالات وقت گیر تایم نذارید حتی اگ بلد هستین ، دورشون دایره ای چیزی بکشید و وقتی بقیه سوالات کل عمومی رو تموم کردین برگردین سراغشون ، اینطوری وقت کم نمیارین تایم میارید و بعضی از سوالات رو دوباره بررسی هم میکنید. در ضمن ممکنه اون تست زمان بر نکته ای داشته باشه ک شما اون لحظه یادت نباشه ، وقتی رهاش کنی بعد مثلن ده دقیقه برگردی سراغش میبینی ک نکته رو یادت اومده خیلی سریع هم میتونی حل کنی ش
      کدوم روان شناسی؟؟
      یادمه خود خدایی تو یکی از پیک سنجش ها گفته از درسی که مسلطید شروع کنید
      در ضمن بزرگترین اشتباه عمومی اینه با ادبیات شروع شده
      ادبیات که کلا عشقه و میافتادی تو گود یار وقتی قرابت میزنی به یاد یار ارایه میزنی استعاره لب یار تاریخ ادبیات شعرای عاشق و ...
      ویرایش توسط A.H.M : 29 اردیبهشت 1398 در ساعت 00:16

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر123 نمایش پست ها
      کدوم روان شناسی؟؟
      یادمه خود خدایی تو یکی از پیک سنجش ها گفته از درسی که مسلطید شروع کنید
      بله خیلی ها میگن از درسی شروع کنید که مسلط هستین ، اما یه نگاه بندازید به ترتیب شروع با سوالاتی هست به زبان مادری ، بعد با زبانی پیدا میکنه که از هفت سالگی به طریقی باهاش اشنا شدیم با قران و ترجمه اش و بعد هم درسی دوباره با زبان فارسی و در اخر با درسی با زبان خارجی ! یکم سخته شما مثلا بخواید دو تا درس با زبان بیگانه رو پشت سر هم بزنید ... این ترتیب یک در میان به نظرم بهتر هست ، من خودم گاهی از تست ب ترتیب زدن خسته میشم میرم سراغ زبان ولی معمولا اینطوری وقت کم میارم ...

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      up

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      این رتبه دورقمیتون یادش رفته 1 های کنار عدد ها رو بذاره اصلا دینی توی 8 دقیقه امکان نداره چون 25 سوال هست اگر میانگین هر سوال هم 30 ثانیه هم بخوانی هم جواب بدی میشه12 دقیقه حداقل ! که البته زمان بیشتری میبره.

ولی خب تو کار به زمانش نداشته باش. کنکور جوریه ک الو سوالات عمومی پخش میشه ، یه تایمی داره بعد سوالات عمومی جمع میشه و تخصصیا رو میدن پس تو اگر کل سوالات عمومیو توی 5 دقیقه ام جواب بدی نمیتونی بری سراغ تخصصیا.
      ترتیب نوشتن و پاسخ دادن ب سوالات هم ، هر درسی رو میبینی خیلی توش سریع هستی و قوی هستی اول جواب بدی و درسی ک میبینی توش سختی و نیاز به فکر زیاد تر داری بذار اخر ، به همین راحتی.
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      عربی - دینی - فارسی - زبان
      بهترین ترکیبیه که من باهاش رفتم ...

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      هر وضعیتی که دارید ، به ترتیب بزنید خیلی خیلی بهتره

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      up

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من اینطوری میزنم ;
      دینی 15
      ادبیات 21
      عربی 21
      زبان انگلیسی 18
      ویرایش توسط A . H : 01 خرداد 1398 در ساعت 00:51

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن