خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کمک در تست زدن زیست

سلام دوستان.یکی به من بگه برای تست کنکور ازروی چه کتابی بزنم؟گاج اکیو ،سبز یا نشر الگو یا هر کتابی که خوبه.گاج اکیو یه جوریه شاید ایراد از من باشه. نمیتونم جواب درست بدم و نحوه تحلیل هر تست چجوریه ؟یه راهنمایی درست و کامل به من بکنین.خواهشن کمکم کنید.کتاب رو کامل بلدم(از نظر خودمو میتونم برای خودم توضیح بدم یعنی مطلب برام جا می افته اما نمیتونم توی تست کاری بکنم)از طریق کاردانی دارم اقدام میکنم پس قبلا زیست نخوندم گفتم شاید در روند کمک کردن به من مهم باشه.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sagad1369 نمایش پست ها
      سلام دوستان.یکی به من بگه برای تست کنکور ازروی چه کتابی بزنم؟گاج اکیو ،سبز یا نشر الگو یا هر کتابی که خوبه.گاج اکیو یه جوریه شاید ایراد از من باشه. نمیتونم جواب درست بدم و نحوه تحلیل هر تست چجوریه ؟یه راهنمایی درست و کامل به من بکنین.خواهشن کمکم کنید.کتاب رو کامل بلدم(از نظر خودمو میتونم برای خودم توضیح بدم یعنی مطلب برام جا می افته اما نمیتونم توی تست کاری بکنم)از طریق کاردانی دارم اقدام میکنم پس قبلا زیست نخوندم گفتم شاید در روند کمک کردن به من مهم باشه.
      سلام
      اگه کتابُ خوب بخونین تستاشو حتما میتونین جواب بدین
      بهتره برین مصاحبه ی رتبه برترا رو بخونین،اکثرا توضیح دادن
      =======
      اما تجربه ی خودم میگه iq بهتره،اولش یه جوری بنظر میاد ولی در کل خوبه و به سبک سوالاش عادت میکنین
      ولی تو تابستون اول الگو رو کار کنین به این شکل که اول سوالات سطح A وB رو بزنین
      و دوباره کتابو بخونین و قسمتایی که حس میکنین مشکل هس با درسنامه پیش برین بعد سوالات سطح c رو کار کنین
      و وقتی به یه تسلطی رسیدین منبع دومتون iq باشه
      تحلیلش یکم زمان میبره ولی خیلی مفیده
      تحلیل تست به این صورته که همه ی گزینه ها رو باید بخونین و بررسی کین حتی سوالایی که درست جواب دادین
      و هر کجا که غ زدین یا متوجه نشدین همون قسمتو از روی کتاب بخونین و نکات مهم رو یادداشت یا هایلایت کنین
      و تستا باید علامتدار شن
      اونایی که غ زدین
      اونایی که با شک جواب دادین
      اونایی که نکته ی خوب و مهمی داره
      و اونایی که خیلی سخته و فراتر از کنکوره(سوالای سخت و مسخره :/ )
      و تو مرور این سوالا رو لابه لای تست جدید بزنین با اولویت غ و نکته دار و شک و دشوار
      نمیدونم تونستم توضیح بدم یا نه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sagad1369 نمایش پست ها
      سلام ، وقتت بخیر. یه دفترچه کنکور بذار جلوت و تستای زیستش رو تو تایم مقرر بزن ( داخل پاسخ برگ بزنی حتما ، شرایط دقیقا شرایط کنکور باشه ) بعد که تموم شد تک تک سوالات رو بخون و ببین هر سوال داره راجع به چه مبحثی حرف میزنه ، مثلا اگه منظور سوال هیدر هست برو و تمام مطالب هیدر که تو سه ساا گفته شده رو بخون ، سوال بعدی داره از هورمون اتیلن میگه برو و تمام مطالب هورمون اتیلن رو از رو کتاب بخون ، هر سه روز یک بار این کارو انجام بده یعنی صبح امروز مثلا ، زیست رو بزن و تا دوروز اینده تمامی سوالات رو به طور کامل بررسی کن . کنارش بقیه درسارو هم بخونی فکر نکن سه روز فقط زیست ، برای بقیه درسا برنامه خودت رو داشته باش ولی این یکی برای زیست معجزه میکنه ، توی سه روز کل مطالب زیست یک کنکور رو یاد میگیری و هر سه روز کتاب زیست برات یه دور میشه حتی اگ یاد نداری یاد میگیری

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      پیشنهاد من مصاحبه هایی است که تو انجمن وجود داره رو بخونی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن