خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

میزان تفریح و استراحت و مطالعه آزاد(کارهای غیر کنکوری سال کنکور رتبه های برتر)

سلام
      رتبه های برتر و قبول شده های رشته های تاپ هر 5 گروه علوم آزمایشی(لطفا اسم رشته و رتبه تون رو بگید) لطفا از میزان استراحت و تفریح و سایر کارهای غیرکنکوری در سال کنکورشون بگید.اکثر کنکوری ها از کودکی!شنیدن سال کنکور فقط درس ولاغیر.تجربه شما چی بوده و چه کار کردید.خصوصا با شروع تابستان برای داوطلب های کنکور که از الان میخوان اصولی شروع کننئ اما نمیخوان زود خسته بشند و کم بیارن از تجربه تون بگید.
      ممنون از مشارکتتون.
      This time,this is my fight song
      Take -backe -my life Song
      Prove - I'm - alright Song
      My power's turned on
      Starting right now,i'll be strong

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام.

ارشد مهندسی مکانیک - دینامیک ارتعاشات کنترل - صنعتی شریف.

نکته‌ای که وجود داره اینه که به هیچ وجه خودتون رو با بقیه مقایسه نکنید.

فقط این توی ذهنتون باشه که هر کاری که تصمیم بگیرید رو میتونید انجام بدید. این واقعا شعار نیست. توان ادم‌ها فراتر از چیزی هست که تصور میکنند.

توی همه این‌ها استثناهایی هست که با مقایسه خودتون ممکنه نا امید شید. اگر میخواید بدونید که هستن کسایی که با کم خوندن هم موفق شدن؟ باید بگم بله هستند اینجور موارد هم.

همه چیز بستگی به خودتون و تفکرتون داره.

تفریحات:‌ فوتبال(حرفه‌ای)، حدود 3 ساعت در روز هفته ای 4 روز کنسول (هر روز حدود 1 ساعت) البته خوب ماه اخر کلا طرفش نرفتم. البته بعضی روزا حوصله نداشتم کل روز بازی میکردم، قرار هفتگی بیرون رفتن با دوستان.

این ها رو نگفتم که بگم من کم وقت گذاشتم.

این ها رو گفتم که بگم اگه بیشتر وقت گذاشته بودم خیلی بهتر هم میشدم

منظورم اینه که چرا میخواید راضی باشید از خودتون ؟؟؟؟ االان دارید 10 ساعت وقت میذارید برای خوندن ؟؟؟؟؟ راضی شدید؟؟؟
      اشتباه میکنید بکنیدش 12 ساعت.
      12 ساعت شد راضی میشید ؟؟ نه بکنیدش 14 ساعت. هر چی تلاش و عطشون بیشتر باشه احتمال موفقیتتون به صورت نمایی زیاد میشه

گاهی احساس پشیمونی میکنم اما میدونم که دیگه تفاوتی نمیکرد من 1 بشم یا 10000 هزار مهم اینه که شما از خودتون راضی باشید.(‌قطعا میگید این که تناقض شد...)

در واقع شما در حین انجام کار هیچ وقت نباید از خودتون راضی باشید. اما یه جوری کارو انجام بدید که بعدش از خودتون راضی باشید که کم نگذاشتید.

در مورد خستگی هم بگم خستگی هم تلقین هستش. هر وقت خسته شدید بگید خسته نباشید و شروع کنید به خوندن.

دنبال این شق القمر ها نباشید.

هر موقع بخواید درس بخونید میخونید.

امیدوارم اسپم نباشه
      ویرایش توسط Bffensive : 14 خرداد 1398 در ساعت 19:29

3. Top | #3
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      سلام.
      محمد اسدی هستم. رتبه ۱۳ تجربی و رتبه یک کنکور زبان بودم سال ها پیش! و در حال حاضر هم پزشکی تهران میخونم
      برخلاف اکثر دوستان که کارهایی که خودشون انجام دادن رو به بقیه توصیه میکنن، من نمیخوام هیچ توصیه ی کلی داشته باشم و صرفا پاسخ سوالتون رو میدم که سال کنکور چه کار کردم. پس دوباره تاکید کنم اصلا نمیخوام بگم همه باید اینجوری باشن.
      سال کنکورم کلاس موسیقی رو شروع کردم، کلاس زبانم به مرحله تافل رسیده بود درنتیجه سخت تر شده بود و بیشتر هم باید زبان کار میکردم که همین کارو هم کردم. به ندرت پیش میومد مهمونی هایی بریم که اگه دوست داشتم سعی میکردم‌ شرکت کنم. خانواده مهمون دعوت نمیکردن و من اصرار میکردم که به خاطر من این کارو نکنن. هر روز از هفت تا هفت و نیم عصر هم یه کانالی کارتون باب اسفنجی پخش میکرد خوب خاطرم هست خیلی زیاد دوستش داشتم و هرروز طریدار پر و پا قرصش بودم! خیلی اهل ورزش نبودم ولی سعی میکردم گهگاه انجام بدم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      در یک کلام دوست بنده به عنوان یه رتبه برتر الان ۲ساله که تی وی ندیده یعنی واقعا میگماااا هیچیه هیچی...۲ساله سفر نرفته...۲ساله مهمونی نرفته ....و اینکه کلا بگم همه چی حذف شده و فقط یه کلاس ورزشی میرفت همین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن