خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

زیست حسین زاده نظام قدیم

کسی همه فایلهای نظام قدیم حسین زاده رو به جز اونایی که در کانال ها هست را داره ؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بله من دارم

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ممنون میشم اگر کسی داره بده

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hantooshe نمایش پست ها
      بله من دارم
      اگر ممکنه قراربدین

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      واقعا کسی نخریده یا نمیخواد بده؟؟؟؟ کنکور نظام قدیمه دیگه به درد نمیخوره الکی انبار نکنید به بقیه هم بدید

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lara27 نمایش پست ها
      واقعا کسی نخریده یا نمیخواد بده؟؟؟؟ کنکور نظام قدیمه دیگه به درد نمیخوره الکی انبار نکنید به بقیه هم بدید
      الکی وقت خودت رو چرا با یه چیز مسخره که نه به درد دنیات میخوره نه به درد اخرتت نه به درد کنکورت هدر میدی؟
      یارو اومده یه بخشی از جزوه های ماز رو تیکه تیکه کرده گذاشته و از خودش یه چیزای نوشته کردش جزوه بعد الان تو میخوای با این بری کنکور رو مثلا چند بزنی ؟ 50-60-70 ؟
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فردا سرنوشت دست خودتونه یا اینقدر امروز تلاش کنید قضیه دوشنبه دوباره تکرار نشه و همه خوشحال شیم فردا یا سهمیه میدن تا ۱۴۰۰ هم این سهمیه پا بر جاست

https://www.instagram.com/p/Bx84Z7In...d=uocyb0mndgp1

پیگیری کنین فالو کنین برای تعویقه و کارهایی که میگه در زمان استراحت انجام بدین
      مشاور

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      الکی وقت خودت رو چرا با یه چیز مسخره که نه به درد دنیات میخوره نه به درد اخرتت نه به درد کنکورت هدر میدی؟
      یارو اومده یه بخشی از جزوه های ماز رو تیکه تیکه کرده گذاشته و از خودش یه چیزای نوشته کردش جزوه بعد الان تو میخوای با این بری کنکور رو مثلا چند بزنی ؟ 50-60-70 ؟
      تدریسش که خوبه

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کانال IQkonkur با همین آیدی پارسال گذاشته بود. برید دانلود کنید. تو تاریخ 23 مارچ 2018

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فصل ایمنیشو داشتم تموم نمودارا و جدولا رو از جزوه ی ماز و معجزه ی زیست مهروماه کاپی کرده
      وویس همون فصلم که گوش دادم تمامن کپی تستای خیلی سبز بودانگار تستای خیلی سبزو گذاشته جلوش داره پاسخ تستو با متن کتاب میخونه
      برو حرف آخر نظام قدیمو نگاه کن که بهترینه کنارشم میتونی تستای iq رو با ارجاع به کتاب درسی حل کنی
      من تا آخرش می‌جنگم شروعی برای فردا نیس چه خوب چه بد خیلی وقته که شروع کردم ادامه میدم و به مردم اجازه ی سخنرانی در مورد خودم نمی‌دم ادامه میدم و تحلیل میکنم می‌فهمم و بهش سرعت میدم و و فنی سرعتی شد تثبیتش میکنم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن