خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 53
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

طلب تجربه برای مطالعه درتابستان (کنکور99)

سلام کنکوری99هستم راستش من خیلی درباره برنامه ام براتابستون فک کردم وبه این نتیجه رسیدم که اول دوازدهم روکارکنم که به قول معروف کارسخته روکرده باشم البته تومباحث مرتبط بیش نیازاشوازدهم ویازهم بخونم نظرتون چیه؟راستی من براسال تحصیلی جدید تصمیم گرفتم غیرحضوری بخونم اگه خودتون جای من بودید چیکارمی کردید ممنون.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من اگه جای شما بودم :
      1-قطعا تابستون فقط و فقط پایه رو میخونم:
      دلیل 1: تقریبا تمام رتبه های برتر همین کارو کردن و همین کارو پیشنهاد می کنن و برنامه راهبردی تمام موسسه ها بر همین اساس پیش میره.
      دلیل 2: با شروع سال تحصیلی دیگه وقت نمیشه برگشت به پایه ( البته شما اگه قصد دارید غیر حضوری بخونید که فرق میکنه دیگه اوضاعتون)
      دلیل 3 : برنامه قلمچی و یا سایر آزمون هارو از دست می دین و نمی تونید توی آزمون ها شرکت کنید چون برنامه مطالعاتیتون با برنامه راهبردی متفاوته پس نمی تونید خودتون رو بسنجید.

2- قطعا غیر حضوری نمی گرفتم.
      شمارو نمیدونم .. اما من با شناختی که از خودم دارم میدونم که توی خونه موندن به شدت راندمانم رو میاره پایین ( و یکی از دلایلی که باعث میشه تلاش کنم تا سال اول قبول بشم و پشت کنکور نمونم همین موضوعه )
      بنابراین هرچند از هیچ کدوم از دبیرای مدرسه راضی نیستم و هیچ وقت از کلاسای مدرسه استفاده نکردم و میدونم که بعد از این هم نمی کنم ... ترجیح میدم مدرسه رو برم... همین که دوستاتون رو میبیند و تلاش بقیه رو به عینه می بینید باعث میشه تلاشتون رو بیشتر کنید ..

3. Top | #3
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اول دهم رو بخونید بعد یازدهم رو...اگه وقت کردید دو تا درس مث ریاضی و فیزیک دوازدهم پیش خوانی کنید.
      غیر. حضوری خوندن هم به سطح مدرسه و معلماتون بستگی داره و اینکه جو کلاستون چطوره
      آنکه ثروت خود را باخت ، زیاد باخته است ولی آنکه شهامت خود را باخت پاک باخته است " . (سروانتس)

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط liaa نمایش پست ها
      من اگه جای شما بودم :
      1-قطعا تابستون فقط و فقط پایه رو میخونم:
      دلیل 1: تقریبا تمام رتبه های برتر همین کارو کردن و همین کارو پیشنهاد می کنن و برنامه راهبردی تمام موسسه ها بر همین اساس پیش میره.
      دلیل 2: با شروع سال تحصیلی دیگه وقت نمیشه برگشت به پایه ( البته شما اگه قصد دارید غیر حضوری بخونید که فرق میکنه دیگه اوضاعتون)
      دلیل 3 : برنامه قلمچی و یا سایر آزمون هارو از دست می دین و نمی تونید توی آزمون ها شرکت کنید چون برنامه مطالعاتیتون با برنامه راهبردی متفاوته پس نمی تونید خودتون رو بسنجید.

2- قطعا غیر حضوری نمی گرفتم.
      شمارو نمیدونم .. اما من با شناختی که از خودم دارم میدونم که توی خونه موندن به شدت راندمانم رو میاره پایین ( و یکی از دلایلی که باعث میشه تلاش کنم تا سال اول قبول بشم و پشت کنکور نمونم همین موضوعه )
      بنابراین هرچند از هیچ کدوم از دبیرای مدرسه راضی نیستم و هیچ وقت از کلاسای مدرسه استفاده نکردم و میدونم که بعد از این هم نمی کنم ... ترجیح میدم مدرسه رو برم... همین که دوستاتون رو میبیند و تلاش بقیه رو به عینه می بینید باعث میشه تلاشتون رو بیشتر کنید ..
      بسیارممنون ولی من میدونم رفتن من به مدرسه بلای جانم درکنکور خواهد شد ولی ممنون ازنظرتون.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

او شنوا و داناست .

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه مدرست تیزهوشان نیست یا یه غیر انتفاعی واقعا توپ نیست غیر حضوری خوندن بهترین کاره دوتا درسم برو کلاس نهایتا اونم همینحجا پرسو جو کنی حداق میری بلفزض بهترین دبیرو واسه شیمی پیدا میکنی که حداقل وقتت نسوزه تابستون هم پایتو اوکی اوکی کن اصلا هم بهونه نیار وقت نمیشه فلانه بهمانی تابستون تمام مباحث پایتو بجز مثل هندسه تو ریاضی و تو فیزیک نهایتا فصل اخر یازدهم(اونم چچون راحته تو فرجه ازمونه طول سال میرسی) ودینی و املا لغتو تو زبان گرامر میتونی کار نکنی مگرنه باقی رو کار ن همچینین تو درسی مثل زیست حتما یازدهم رو قوی ببندش چون فرجه طول سالش اصلا کافی نیست شیمی یازدهم هم فصل دوشو خوب بخون دهم هم باید کامل کار کنی اگه با مبترکان بخونی که واقعا کامل ترین کتابه موجو.ده میتونی تابستون کل دهم به علاوه شیمی فصل دو رو امل تست بزنی ریاضی هم پایه ای کار کن برو مهروماه رو ببین خیلی پایه های از مباحث پیش نیاز شروع کرده حالا لزوما این کتابن نگرفتی مقدمش گه فهرست دارهرو ببین متوجه میشی منطورم چیه زبانت اگه ضعیفه عین یه درس اختصاصی باهاش برخورد کن تابستون چون اگه ضعفتو جدی نگیری زبان یکی از سحخت ترین درسا میشه واسه جبرانش
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ببینید دبیران ما به حدی ضعیفن که اینکه یه مبحثو توضیح بدن یانه فرقی نداره وبرسش وباسخ های بیخودی که منو ازمسیر تست دورمیکنه.

او شنوا و داناست .

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوستان کتاب کمک درسی برا آموزش 0تا100کتاب درسی چی بیشنهاد میدید؟

او شنوا و داناست .

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اینا که میگن غیرحضوری بری فلان میشی بهمان میشی چرت میگن اسیبی که مدرسه رفتن اگه معلمات واقعا توپ نباشن میزنه با هیچکئوم از بدیایه غیرحضوری قابل مقایسه نیست اینکه از جو خارج میشی هم دوتا درس ضعیفتو برو کلاس میتونی بری کتابخونه اگه غرب تهرانی میتونم بهت چندتا رایگانشو معرفی کنم که تا 11.30شب باز هستن
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      اینا که میگن غیرحضوری بری فلان میشی بهمان میشی چرت میگن اسیبی که مدرسه رفتن اگه معلمات واقعا توپ نباشن میزنه با هیچکئوم از بدیایه غیرحضوری قابل مقایسه نیست اینکه از جو خارج میشی هم دوتا درس ضعیفتو برو کلاس میتونی بری کتابخونه اگه غرب تهرانی میتونم بهت چندتا رایگانشو معرفی کنم که تا 11.30شب باز هستن
      نه من تهران نیستم مشکلی نیست میتونم ازرویه کمک درسی که توضیحاتش روون باشه یاد بگیرم.

او شنوا و داناست .

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehp1381 نمایش پست ها
      سلام کنکوری99هستم راستش من خیلی درباره برنامه ام براتابستون فک کردم وبه این نتیجه رسیدم که اول دوازدهم روکارکنم که به قول معروف کارسخته روکرده باشم البته تومباحث مرتبط بیش نیازاشوازدهم ویازهم بخونم نظرتون چیه؟راستی من براسال تحصیلی جدید تصمیم گرفتم غیرحضوری بخونم اگه خودتون جای من بودید چیکارمی کردید ممنون.
      سلام

ب نظر من اگ معلمای مدرسه ت خوبه برو
      یا اگ جو مدرسه خوبه بازم برو
      رفیق خیلی تاثیر داره توو درس خوندن

بعدشم توو تابستون سعی کن پایه رو جمع کنی حالامطابق هر برنامه ای ک خواستی
      مهر ب بعدم همیشه سعی کن از برنامهی قلم چی یه خورده جلو تر باشی
      البته اگ قلم چی رفتی

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

او شنوا و داناست .

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      چ درسی اخه
      ببین من خودم اینا رو فهمیدم خوبه ولی من نظام قدیمم شاید برا ت خوب نباشه ب نظرم تاپیک جدابزنتی برا درسایی ک مشکل داری بهتر باشه
      البته قبلش سرچ کن

زیست : ایکیو-خیلی سبز-نشر الگو
      عربی واعظی کتاب تست گاج
      شیمی مبتکران
      من اینارو فعلا میدونم

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SHINER نمایش پست ها
      چ درسی اخه
      ببین من خودم اینا رو فهمیدم خوبه ولی من نظام قدیمم شاید برا ت خوب نباشه ب نظرم تاپیک جدابزنتی برا درسایی ک مشکل داری بهتر باشه
      البته قبلش سرچ کن
      منابع تستی منظورم نی منظورم کتابیه که صرفا کتاب درسی روآموزش بده مث یه معلم.

زیست : ایکیو-خیلی سبز-نشر الگو
      عربی واعظی کتاب تست گاج
      شیمی مبتکران
      من اینارو فعلا میدونم

او شنوا و داناست .

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      خب اینا همشون قسمت اموزشم ددارن دیگ مثلا مبتکران شیمی واقعا عین یه معلمه
      یا مثلا مبتکران زبان

اگرم خواستی دی وی دی ها واقعا خوبن ب نظر من
      حالا ممکنه بعضیا بگن و نه و ...
      ولی من خودم نتیجه میگیرم با دی وی دی خیلی زیاد
      البته فقط برا 2 درس اینا بقیه درسا ادم خودش باید بخونهه

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SHINER نمایش پست ها
      خب اینا همشون قسمت اموزشم ددارن دیگ مثلا مبتکران شیمی واقعا عین یه معلمه
      یا مثلا مبتکران زبان

اگرم خواستی دی وی دی ها واقعا خوبن ب نظر من
      حالا ممکنه بعضیا بگن و نه و ...
      ولی من خودم نتیجه میگیرم با دی وی دی خیلی زیاد
      البته فقط برا 2 درس اینا بقیه درسا ادم خودش باید بخونهه
      ولی به هردی وی دی نمیتونم اعتماد کنم.

او شنوا و داناست .

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن