خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 53 از 53
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستم خیلی دوووووس دارم کمکت کنم تو این زمینه ولی واقعا از نظر دادن تو این مورد میترسم! بنظرم از کساییکه موفق شدن باید بپرسی و حرفاشونو بشنوی...تصمیم بگیری.

ولی درکل اگر من قرار بود در ازمونی شرکت کنم، قطعا از تابستون میرفتم و سعی میکردم اختصاصیای پایه رو قوی کنم توی تابستون
      در من چه میگذرد؟؟؟

آن زمان که جهان در گذر است.....

2. Top | #47
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehp1381 نمایش پست ها
      up
      ببین اگه با درسا اشنایی داری یعنی یکم مسلطی میتونی بری...چون پیشروی قلم چی زیاده تو تابستون ...اگه احساس کردی نمیرسی از نظر من میتونی خودت واسه خودت برنامه بریزی بخونی..البته نظر منه
      آنکه ثروت خود را باخت ، زیاد باخته است ولی آنکه شهامت خود را باخت پاک باخته است " . (سروانتس)

3. Top | #48
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      و در مورد حضوری یا غیر حضوری برداشتن....خیلی خیلی بی نهایت به شرایط شخصی فرد برمیگرده... اگر مدرسه جز هدر دادنه وقتت چیزی برات نداره خب غیر حضوری بردار اما فکر اینم باید کنی که منبع اموزشیت دقیقا چی باشه در هرررر درس...منبعت باید درعین قوی بودن خسته کننده نباشه برات به عنوان مثال من خودم هرررررگز نمیتونم بحثی که تاحالا دبیر برام شرح نداده از روی یه کتابه 1000 صفحه ای با چند صدددد تست خودم بخونم! اصلا کششه اینو نداشتم! پس اونجوری ایده الم به همه چی نگاه نکن که آی با فلان کتاب میخونمو فلان جزوه...حساب شده تصمیم بگیر
      در من چه میگذرد؟؟؟

4. Top | #49
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منابع تستی منظورم نی منظورم کتابیه که صرفا کتاب درسی روآموزش بده مث یه معلم.
      من سایت آلا رو پیشنهاد میکنم برای آموزش.
      امروز کلید کردم بهتا
      در من چه میگذرد؟؟؟

5. Top | #50
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      منابع تستی منظورم نی منظورم کتابیه که صرفا کتاب درسی روآموزش بده مث یه معلم.
      سلام ، سیر تا پیاز گاج توی یه سری درسا خیلی خوب کار کرده و روان و ساده توضیح داده ؛ البته من نظام قدیم هستم اما برای نظام جدید میتونین یه نگاهی بهشون بندازید ببینید در چه سطحی هستن.
      stars can't shine without darkness

6. Top | #51
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ifmvi نمایش پست ها

سلام ، سیر تا پیاز گاج توی یه سری درسا خیلی خوب کار کرده و روان و ساده تر توضیح داده ؛ البته من نظام قدیم هستم اما برای نظام جدید میتونین یه نگاهی بهشون بندازید ببینید در چه سطحی هستن.
      بله فیزیکشودارم خوبه همشون خو.بن به جززیستش.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

7. Top | #52
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام برای ریاضی دوازدهم شگفت انگیزو توصیه میکنم
      نمیدونم زیستت در چه حدیه ولی اگه بلد نیستی زیست بخونی یه کلاس خوب برو معلمی که مفهومی توضیح بده نه که نکته بگه هی
      یا یه فاگوزیست بخر برای دهم / فقط یک فصل الان که امتحانات یازدهمته مثلا یه درس که قوی هستی یه روز فرجه تو بذار همون فصل فاگوزیستو بخون تحلیل کن نویسنده چطوری از متن کتاب به اون نتیجه رسیده بعد دیگه برای بقیه فصلای زیست خودت نکته دربیار و تست بزن (تجربی شخصی موثر )
      فقط یه فصل بخونیا نشینی وسواس بگیری همه شو بخونی چون ضربه میبینی
      پیشنهادم اینه که تابستون درسایی که داغونی بخونی چون باهاشون کلنجار میری روش درس خوندنتم درست میشه مثلا خودم همه ی فصلای آخر همه ی درسا رو مشکل داشتم و مهم بودن و معلمام که همه ماسمالی میکردن اونا رو خوندم . اونطوری در طی سال خیالت جمعه که نقطه ضعفی نداری میتونی درطول سال آزمون بدی و دوازدهمو بیاری بالا
      اگه واقعا پایه صفر یا مثلا نزدیک به صفر آزمون نرو تابستون
      استرس میگیری ترازت کم میشه وا میدی ول میکنی
      اگه واقعا واقعا معلمات داغونن باز مشورت کن بعد تصمیم بگیر گاهی فکر میکنیم تنهایی از پسش برمیایم ولی بعد سخت میشه ممکنه ول کنیم باز
      اگه غیرحضوری گرفتی یه پشتیبان یا مشاور حوب با تحقیق زیاد پیدا کن نه اینکه به معلمای معروف اعتماد کنی ازاونا بپرسی /آموزش کشور همه باند بازی شده-_-(بنده دراین زمینه یک قربانی هستم)
      آها بعد سالن مطالعه کنکوری هست میتونی ازاونا بری
      کتابخونه نرو چون مراقب نداره بچه ها شلوغ میکنن کسی هم حریفشون نیست ولی خانه کنکور میری همه عین چیز از مراقب میترسن درس میخونن دیگه فعلا همینا یادمه
      هدفت قشنگه امیدوارم بهش برسی عزیزم♡

8. Top | #53
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      عزیزم اول اول تمرکزتو بذار رو نقطه ضعفات اون درسایی که حالت ازشون بهم میخوره باید خودتو بکشی بری سراغشون و توشون ضعیفی و ضعفای پایه ایت و بعد درسایی از پایه که تاحالا نخوندیشون(اگه هست) بعد به برنامه خودت برس
      در مورد حضوری یا غیر حضوری بستگی به خودت داره کاملا من خودم پیش حضوری بودم اما بخاطر یه سری مشکلات اکثر سالو نرفتم و خیلی به مشکل برخوردم چون من آدمیم که سرکلاس و با تدریس معلم یاد میگیرم درسو اما بعضیام هستن خودشون خوب بخونن مشکلی پیدا نمیکنن و میفهمن که اگه جزء این دسته ای خب غیر حضوری بردار
      موفق باشی
      حالتی از تیمارستان را در زندگی خودم احساس میکنم ؛ بی گناه و در عین حال خطاکار ، نه در یک سلول بلکه در این شهر زندانی ام...

#کافکا

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن