خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 53
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehp1381 نمایش پست ها
      ولی به هردی وی دی نمیتونم اعتماد کنم.
      اره خب سرچ کن خوباش رو انتخاب کن
      همهشون ک مفید نیست

مثلا یکی با واعظی نتیجه میگیره یکی با یه استاد دیگ استاد سلیقه ای هس
      بین خوبا ببین با کدوم راحت تری و بیشتر مفاهیم رو یاد میگیر همون رو انتخاب کن

الان توو کانالا هس همشون
      اگر ب بحث حلال و حروم اینا اعتقاد داری میتونی از هر کدوم چن قسمت ببینی با هر کدوم راحت تر بودی همون رو بخری

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بچه ها نظرتون راجب فاگوزیست چیه؟
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ولی به هردی وی دی نمیتونم اعتماد کنم.
      فعلا که هیجکوم واستون dvdنزدن دی وی دی کنکورو اسان استو حرف اخر هم خوب نیست بری تو فاز سی دی به باد میری بهت قول میدم
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      بچه ها نظرتون راجب فاگوزیست چیه؟
      https://www.google.com/search?sitese...m.konkur.in%2F

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها

فعلا که هیجکوم واستون dvdنزدن دی وی دی کنکورو اسان استو حرف اخر هم خوب نیست بری تو فاز سی دی به باد میری بهت قول میدم
      خودمم همینطور فک میکنم راستیتش نمیتونم ازبس هزینه هاش بربیام.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

او شنوا و داناست .

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کتاب خوب بگیر تابستون پایه رو جمع کن و از دوازدهم کمی پیشخوانی کن حداقل بفهمی قرار چی بخونی

در مورد مدرسه رفتن نظری ندارم شمشیر دولبس ( کاری ب خوب و بد معلمم ندارم ) مدرسه نری اگ بتونی مثبت عمل کنی و از چیزی ک قرار بوده تو مدرسه یاد بگیری ؛ بیشتر یاد بگیری خب خوبه ! ولی اگ قرار باش چون وقت ازادت بیشتر وقت از دس بدی بری سر کلاس حتی بخوابی بهتر از نرفتن ب مدرسس ! پس تکلیف خودتو با خودت مشخص کن ! ببین میتونی راه درستو بری یا فقط الان داری‌ حرفشو میزنی!

دی وی دی اینام ک هیچ دورش نرو

البته فیلمای الا خوبه

کتابم زیاد دورت جمع نکن

کتابی بگیر ک کارتو راه بندازه

ن اینکه فلان رتبه این کتابو خونده پس وا منم خوبه

موفق باشی

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dayi javad نمایش پست ها
      کتاب خوب بگیر تابستون پایه رو جمع کن و از دوازدهم کمی پیشخوانی کن حداقل بفهمی قرار چی بخونی

در مورد مدرسه رفتن نظری ندارم شمشیر دولبس ( کاری ب خوب و بد معلمم ندارم ) مدرسه نری اگ بتونی مثبت عمل کنی و از چیزی ک قرار بوده تو مدرسه یاد بگیری ؛ بیشتر یاد بگیری خب خوبه ! ولی اگ قرار باش چون وقت ازادت بیشتر وقت از دس بدی بری سر کلاس حتی بخوابی بهتر از نرفتن ب مدرسس ! پس تکلیف خودتو با خودت مشخص کن ! ببین میتونی راه درستو بری یا فقط الان داری‌ حرفشو میزنی!

دی وی دی اینام ک هیچ دورش نرو

البته فیلمای الا خوبه

کتابم زیاد دورت جمع نکن

کتابی بگیر ک کارتو راه بندازه

ن اینکه فلان رتبه این کتابو خونده پس وا منم خوبه

موفق باشی
      خیلی ممنون حتما یادم میمونه.

او شنوا و داناست .

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      آره به نظرم منطقی تره بایه رو ببوسم بذارم کنار بعد دوازدهم.

او شنوا و داناست .

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      آره به نظرم منطقی تره بایه رو ببوسم بذارم کنار بعد دوازدهم.
      یه چیزی هم بگم توو تابستون زیستت رو حتما قوی کن اولویت اول زیست رو در نظر بگیر
      عمومی ها فراره تازه بعد عید هم عین اب خوردن میشه عمومی رو جمع کرد
      البته ادبیات سخته باید رو اون در طول سال کار کرد ولی بقیه اسونه

10. Top | #25
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      در مورد منبع آموزشی:
      عربی : سیرتاپیاز
      زبان : مبتکران اناری یا کیاسالار خیلی سبز ( سطحت اگه ضعیفه و کلاس نرفتی با خیلی سبز شروع کن )
      دینی : میکرو طلایی
      ریاضی : جامع تجربی مهروماه
      فیزیک : آموزش شگفت انگیز فیزیک آقای شهریاری ( خیلی سبز)
      شیمی : مبتکران
      زیست : اگه سطهت صفره صفره .. فاگوزیست خوبه.. در غیر این صورت فاگوزیست سمه .. فاگوزیست بیشتر برای کسایی پیشنهاد میشه که تغییر رشته ای هستن.. از زیست چیزی نمیدونن و تازه اومده تجربی زیادی حاشیه رفته و همه چیز رو خیلی بسط داده
      به نظرم درسنامه میکرو خیلی عالیه.. ضمن اینکه رنگی رنگیه .. تصویرای واضح داره و خیلی خوشکله

اینا منابع آموزشی هستن ... ( به جز زیست میکرو که خب منبع تست قوی هم هست ).. با اینا فقط میتونی فاز آموزش رو کامل کنی.. برای تست و تسلط بیشتر به منبع های دیگه احتیاج داری ..

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      شما تابستون پایه رو بخون دهم و نصف یازدهمو بسه برات

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط liaa نمایش پست ها
      در مورد منبع آموزشی:
      عربی : سیرتاپیاز
      زبان : مبتکران اناری یا کیاسالار خیلی سبز ( سطحت اگه ضعیفه و کلاس نرفتی با خیلی سبز شروع کن )
      دینی : میکرو طلایی
      ریاضی : جامع تجربی مهروماه
      فیزیک : آموزش شگفت انگیز فیزیک آقای شهریاری ( خیلی سبز)
      شیمی : مبتکران
      زیست : اگه سطهت صفره صفره .. فاگوزیست خوبه.. در غیر این صورت فاگوزیست سمه .. فاگوزیست بیشتر برای کسایی پیشنهاد میشه که تغییر رشته ای هستن.. از زیست چیزی نمیدونن و تازه اومده تجربی زیادی حاشیه رفته و همه چیز رو خیلی بسط داده
      به نظرم درسنامه میکرو خیلی عالیه.. ضمن اینکه رنگی رنگیه .. تصویرای واضح داره و خیلی خوشکله

اینا منابع آموزشی هستن ... ( به جز زیست میکرو که خب منبع تست قوی هم هست ).. با اینا فقط میتونی فاز آموزش رو کامل کنی.. برای تست و تسلط بیشتر به منبع های دیگه احتیاج داری ..
      واقعا ریاضی مهروماه انقد ساده اس؟یا شیمی مبتکران؟

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان راجبه هرمنبعی که استفاده کردین هم یه توضیحی بدین

14. Top | #29
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arash.ye نمایش پست ها
      واقعا ریاضی مهروماه انقد ساده اس؟یا شیمی مبتکران؟
      ساده که نیست.. ولی خب مطالب رو از پایه و مفهومی تدریس می کنن و به نسبت باقی منابع این کارو بهتر انجام دادن.. دیگه فکر کنم سطح پایین تر از اینا کتابای ماجراهای من و درسام خیلی سبز باشن که همون متن کتاب رو به زبان خودمونی توضیح داده و مثال و تمرین و نمونه سوال امتحانی اون لابه لا زیاد آورده..
      برای مثال واسه شیمی .. شیمی میکرو ، چندین پله بالاتر از مبتکران و خیلی سبز کار کرده.. برای فیزیک ، خیلی سبز ، و میکرو برای تسلط و در نهایت هم کتاب نردبام برای تثبیت و جمع بندی پیشنهاد میشه که ظاهرا سطح خیلی بالایی داره و به کسایی پیشنهاد میشه که روی این درس برای درصد بالا سرمایه گذاری می کنن.. ( هم سنگ با سه سطحی قلمچی .. شاید حتی بالاتر)
      برای ریاضی هم بعد از مهروماه ، خیلی سبز یکی دو پله بالاتره .. بعد از اینا برای تسلط و تثبیت باز کتاب نردبام خیلی سبز پیشنهاد میشه..
      البته این که یک نفر توی سال کنکورش فرصت کنه این همه منبع رو کار کنه خودش جای بحث داره..
      من خودم با تعدد منابع موافقم ... ! البته برای تست و تسلط بیشتر و شناخت شیوه فکری و شیوه های طرح سوال و شناخت زوایای دیدِ افراد متخصص مختلف...
      برای درسنامه بهتره یک منبعی باشید...
      ویرایش توسط liaa : 24 اردیبهشت 1398 در ساعت 22:25

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط liaa نمایش پست ها
      ساده که نیست.. ولی خب مطالب رو از پایه و مفهومی تدریس می کنن و به نسبت باقی منابع این کارو بهتر انجام دادن.. دیگه فکر کنم سطح پایین تر از اینا کتابای ماجراهای من و درسام خیلی سبز باشن که همون متن کتاب رو به زبان خودمونی توضیح داده و مثال و تمرین و نمونه سوال امتحانی اون لابه لا زیاد آورده..
      برای مثال واسه شیمی .. شیمی میکرو ، چندین پله بالاتر از مبتکران و خیلی سبز کار کرده.. برای فیزیک ، خیلی سبز ، و میکرو برای تسلط و در نهایت هم کتاب نردبام برای تثبیت و جمع بندی پیشنهاد میشه که ظاهرا سطح خیلی بالایی داره و به کسایی پیشنهاد میشه که روی این درس برای درصد بالا سرمایه گذاری می کنن.. ( هم سنگ با سه سطحی قلمچی .. شاید حتی بالاتر)
      برای ریاضی هم بعد از مهروماه ، خیلی سبز یکی دو پله بالاتره .. بعد از اینا برای تسلط و تثبیت باز کتاب نردبام خیلی سبز پیشنهاد میشه..
      البته این که یک نفر توی سال کنکورش فرصت کنه این همه منبع رو کار کنه خودش جای بحث داره..
      من خودم با تعدد منابع موافقم ... ! البته برای تست و تسلط بیشتر و شناخت شیوه فکری و شیوه های طرح سوال و شناخت زوایای دیدِ افراد متخصص مختلف...
      برای درسنامه بهتره یک منبعی باشید...
      خیلیی ممنون حق باتوهست.

او شنوا و داناست .

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن