خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 78
    1. Top | #31
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط smer نمایش پست ها
      دوست عزیز
      برای شیمی راهکاری داری که بشه تو این مدت یه بیست درصد کشید بالا ؟
      چیا خوندی و درصد الانت چنده؟

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neo.Healer نمایش پست ها
      چیا خوندی و درصد الانت چنده؟
      کلا یه حسی دارم که انگار بلد نیستم میخوام مبحثای اسونش رو گیر بیارم تا قبل از امتحان نهایی یه دست تثبیت کنم اونا رو
      تقریبا همه چی رو خوندم ولی خب صد درصد نیست بنظرم
      نظام جدیدم قلمچی پنجاه شصت میزنم اصولا ولی خب این دفعه سنجش گویا رسید به بیست درصد
      کلا حس خوبی ندارم به شیمی
      D e A d I n S i D e
      ویرایش توسط smer : 24 اردیبهشت 1398 در ساعت 23:53

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      کلا یه حسی دارم که انگار بلد نیستم میخوام مبحثای اسونش رو گیر بیارم تا قبل از امتحان نهایی یه دست تثبیت کنم اونا رو
      نظام جدیدم قلمچی پنجاه شصت میزنم اصولا ولی خب این دفعه سنجش گویا رسید به بیست درصد
      داداشم من الان باید برم
      اگ توضیح بده میشه ماسمالی و از سر باز کردن
      من فردا عصر کامل توضیح میدم حتما
      ببخشید

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      داداشم من الان باید برم
      اگ توضیح بده میشه ماسمالی و از سر باز کردن
      من فردا عصر کامل توضیح میدم حتما
      ببخشید
      مشکلی نیست , دمت گرم
      D e A d I n S i D e

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      راستی یه سوال حدود درصدایِ حداقلی برای قبولی پرستاری باید چند باشه ؟ اطلاع دارین؟
      منطقه2

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aretmis نمایش پست ها
      راستی یه سوال حدود درصدایِ حداقلی برای قبولی پرستاری باید چند باشه ؟ اطلاع دارین؟
      منطقه2
      از تخمین رتبه قلم چی استفاده کن , ی مدلش بر حسب رشته هم هست فک کنم درصدای مورد نیاز رو میده
      D e A d I n S i D e

7. Top | #37
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      برنامت خوبه یه ایراد داره کسی که زبان انگلیسیش صفره با این روشت به جایی نمیرسه من خودم امتحان کردم اخرش بیخیال شدم زبان ارزشی نداره خیلی ها صفر میزنن رتبه هاشونم خوبه بین ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ هس منظورم.زبان یه وقت طولانی میخواد اونایی که زبانشون خوبه همشون به کلمات و تلفظ اشنان و با یه نگاه لغتا رو یاد میگیرن . به نظرم با یه برنامه ۶ ساعته استارت برا کنکور ۹۹ بهترین کاره. چون ۱۲ ۱۵ ساعت برنامه واسه یه اماتور همش در حد حرفه و هیچ وقت ساعت مطالعش به این عدد نمیرسه مگر اینکه اصولی اهسته ,و پیوسته تا کنکور ۹۹ به ساعات مطالعش اضافه کنه

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اینمدلی ک شما واس خوندن گفتید واقعا عالیه اما واسه کسی کاربرد داره ک حداقل توی مدرسه دانش آموز خوبی بوده باشه و یه پایه ی 10% داشته باشه نه کسی ک صفره
      شارژ نمیدونم چرا نیس احتمالا بخاطر تایپ اعداد از دستم در رفته الان وارد میکنم
      فک کنم الان حداقل همه یه 10 درصد رو خوندن
      چه نظام قدیم توی چندسال
      چه نظام جدید توی چند ماه
      در مورد شاگرد برتر مدرسه بودن من اعتقادی ندارم
      خیلی از معدل بیست ها رو دیدم رتبشون پنج رقمی
      خیلی از معدل 16 تا 17 رو هم دیدم رتبشون سه تا چهار رقمی

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      برنامت خوبه یه ایراد داره کسی که زبان انگلیسیش صفره با این روشت به جایی نمیرسه من خودم امتحان کردم اخرش بیخیال شدم زبان ارزشی نداره خیلی ها صفر میزنن رتبه هاشونم خوبه بین ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ هس منظورم.زبان یه وقت طولانی میخواد اونایی که زبانشون خوبه همشون به کلمات و تلفظ اشنان و با یه نگاه لغتا رو یاد میگیرن . به نظرم با یه برنامه ۶ ساعته استارت برا کنکور ۹۹ بهترین کاره. چون ۱۲ ۱۵ ساعت برنامه واسه یه اماتور همش در حد حرفه و هیچ وقت ساعت مطالعش به این عدد نمیرسه مگر اینکه اصولی اهسته ,و پیوسته تا کنکور ۹۹ به ساعات مطالعش اضافه کنه
      رتبه زیر 1000 زبان رو صفر نمیزنه طبق امار سنجش
      کمترین درصد امسال که یکی زده و زیر هزار شده 17.4 درصد بوده
      1_5181741398239477870.jpg

10. Top | #40
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aretmis نمایش پست ها
      سلام منم یه سوال داشتم^^اگه به روش بقچه ای کتابارو طی 3-4روز تموم کنیم وپشت بندش تست های کنکور سراسری 90 به بعد داخل و خارج و عمومی سایر رشته هارو حل کنیم خوبه؟! و تا 31ام این مدلی بخونیم و هفته ی آخر بزاریم برای مرور نکات و تورق سریعینی ازمونای سه روز یه بار رو حذف کردم
      این راه که میروی رو به ترکستان است
      روش بقچه ای برایکسی که صفره و به هیچ بحثی مسلط نیست مناسب نیست چون تو فقط میخونی و تثبیت نمیکنی
      در ضمن ذهنت بعد از سه چهار ساعت خوندن یکنواخت خسته میشه و فرسایشی میخونی پس بازده مغز میاد پایین
      بعدشم مروری نداری
      در ضمن اگه زمین رو هم بخوای بخونی 9 درس و 25 کتاب درسی داری نزدیک به ده تا پونزده تا هم کمک درسی
      هرروز چطور میخوای بخونی اینهمه کتابو تازه تستای کنکورم هست شاید یه جاهایی تالیفی هم نیاز بشه
      رمان نمیخونی که مطلب علمیه باید بره اول حافظه کوتاه مدت بعد با یه مرور سه روز بعدش بره میان مدت بعد با تمرین و تکرارت بره بلند مدت

توصیه اخر هر طور میخونی چه بقچه ای چه معمولی چه با ازمون چه ... (به تعداد ادما راه داریم واسه مطالعه) فقط بخون
      50 روز بیشتر نمونده که حداقل 10 روزش رو باید برای حل سوالات کنکور نگه داری

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به این میگن عدم تسلط
      هیچ مبحث جدیدی نخون فعلا
      بین یک هفته تا ده روز با مباحثی که خوندی درگیر شو کتاب درسی بخون فیلی چیزی بخون تست کنکورشو بزن و بعد برو سمت تالیفی هم گزینه دو و قلمچی
      سی چهل تا حل کنی فک کنم دیگه مسلط میشی
      بعد از ده روز حالا بحث جدید میخونی بخون

12. Top | #42
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر123 نمایش پست ها
      رتبه زیر 1000 زبان رو صفر نمیزنه طبق امار سنجش
      کمترین درصد امسال که یکی زده و زیر هزار شده 17.4 درصد بوده
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 1_5181741398239477870.jpg
مشاهده: 229
حجم: 208.8 کیلو بایت
      دیگه زیر ۲۰۰۰ که میشه

13. Top | #43
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سنجش ک بیخی
      من کنکور 97 شیمی رو 62 زدم اونم بد بود چون حفظیات دوم رو مرور نکرده بودم نتونستم سه تا سوالو بزنم سر همین اما سنجش
      پس همون درصد قلم چی رو اصل بدون
      من نظام قدیمم براساس کتابی ک من خوندم دوم کلا آسونه شاید فصل کووالانسی یکم حجیم باشه اما در کل دوم رو خیلی روش سرمایه گذاری کن با فصل ترمودینامیک سوم و پیش1
      اینا مباحث آسون شیمی هستن
      برای افزایش درصد هر روز 20تا تست استوکیومتری بزن چون سرعت مهمه توی این مسائل
      تست های کنکورو مو به مو تحلیل کن
      حفظیات رو خیلیی دوره کن بخصوص یک هفته ی نهایی
      موج آزمون بنظرم برای اینک فصلی آزمون بگیری عالیه هر آزمونو بگیر بعد تحلیل کامل کن
      چون درصدت بالاس و به درصد بالاتر میخوای بری یکم روند پیشرفت کم خواهد بود ازین بابت نگران نباش طبیعیه

14. Top | #44
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      سلام
      در مورد زبان موافقم نمیشه توی مدت کم به درصد بالایی رسید اما درصد های پایین ممکنه
      در مورد کنکور 99 اینو به کسایی پیشنهاد میکنم ک رشته های تاپ میخوان
      پیراپزشکی بدست آوردنش از الان ممکنه
      تازه فوقش اگ قبول نشن هم چیزی رو از دست نمیدن و یه پایه ی حداقل هم کسب میکنن

15. Top | #45
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر123 نمایش پست ها
      فک کنم الان حداقل همه یه 10 درصد رو خوندن
      چه نظام قدیم توی چندسال
      چه نظام جدید توی چند ماه
      در مورد شاگرد برتر مدرسه بودن من اعتقادی ندارم
      خیلی از معدل بیست ها رو دیدم رتبشون پنج رقمی
      خیلی از معدل 16 تا 17 رو هم دیدم رتبشون سه تا چهار رقمی
      منظورم واقعا این نبود ک معدل خوب رتبه ی خوبی رو میاریم
      داریم معدل بیشت ک رتبه اش 5-4 رقمی هست و معدل 12 ک رتبه دو رقمی شده
      منظورم این بود ک معدل خوب صرفا نشون میده الان قبل کنکور اون آدم درس هارو حداقل در سطح آسون بلد بوده

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن