خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 78
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر123 نمایش پست ها
      یه پیشنهاد دیگه
      زمین رو به هیچ وجه بیخیال نشید
      میشه زمین رو توی 30 روز با روزی فقط یکساعت خوندن به درصد 50 تا 60 رسوند که واقعا راه رو برای داروسازی هموار میکنه
      درضمن دارو سازی خیلی رتبه بالایی هم واسه ورودش نمیخواد حوری که 1100 منطقه یک (البته رتبه زیر گروه دوش) داروسازی تهران قبول شده.
      مباحثی هم که پیشنهاد میدم
      زمین سوم درس 1 تا 6 یعنی علوم زمین چرخه اب و کانی و از درس 6 فقط سری واکنش بوون
      از پیش درس 4 و 5 و 8 و 9 و 10 یعنی زمین لرزه اتشفشان مباحث حفظی دوره های زمین نقشه و زغالسنگ و نفت
      بچه ها به هیچ وجه از زمین غافل نشید به راحتی با یه تایم کم میتونید به یه درصد مناسبی برسید ،ممکنه که الان هدفتون فقط پزشکی یا دندان باشه اما هیچ چیز قابل پیش بینی نیس و حتی با زدن 10 درصد زمین میشه تفاوت رتبه زیر گروه یک و دوتون 1000 بشه
      من سال اول با 16 درصد زمین داروسازی ازاد تهران اوردم و سال دوم ،تقریبا با همون درصد ،طبق کارنامه سبز تمام داروساز های دولتی رو قبول میشدم
      البته من خودم تو کانون زمین رو معمولا90 و 100 میزدم اما سر جلسه تصمیم گرفتم که فقط در حد سه یا چهار سوال جواب بدم ،یعنی در حد دو دقیقه و واقعا هم تاثیر زیادی داشت و بقیه تایمشو به زیست دادم .پس صفر نزارید حتی سه یا چهار تا سوال هم تاثیر زیادی داره و خوندن زیادی نمیخواد ازتون
      اما خو اگه هدف اصلیتون دارو هست بهتره درصد بالاتری بزنید که خیلیم راحته

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان من رياضي نظام جديدم درصدام هم روي ٥٠ هست رياضي فقط حدود ٦٠ و خب زبان (در حد خراب) حالا ميخواستم ببينم كنكوراي ده سال رو بزنم حدود ٢٠ درصد ميشه اضافه كرد يا حداقل ١٠ يا اينكه موضوعي بخونم؟؟

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AShkan Milani نمایش پست ها
      آقا من قواعد عربی بلدم اما تستا قواعد ترجمه میخواد و درصدم رو 35 40 قفل شده چی کار کنم؟؟
      برا قرابت قرابت های خود کتاب همه بخونیم حداقلش 4 تست میشه زد و با همین قرابتا میاد؟؟
      برا آرایه ایهام و استعاره چطور یادش بگیریم ارایه ها بلدم این 2 اذیت میکنه
      شما اگ کلا هیچی لغت عربی بلد نباشی باید لغات پشت کتابدرسی هم حفظ کنی در کنار زدن تست زیاد...کم کم راه میفتی واس عربی
      برای قرابت باید کتاب درسی مفاهیمو بدونی و کلا شعر خوندن بلد باشی اصولا 4تا تست ساده داره ک بشه حتمی زد
      میتونی از لقمه استفاده کنی...ایهام ک باید یه سری لغت رو حفظ کنی و استعاره باید دنبال تشبیهی بگردی ک یه طرفش نوشته شده اما طرف دیگه اش رو تو داری حدس میزنی ک کیه ....با تست زیاد راه میفتی

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MAHDI.MALEKI نمایش پست ها
      سلام ممنون بابت راهنماییتون من دو تا سوال داشتم
      ۱- منظورتون از عربی ناصح زاده همین فیلم هایی است که تو لینک روبه رو وجود داره؟ https://alaatv.com/c/3941
      ۲-شما پیشنهاد می کنید که همراه با مطالعه درس ها، لغات زبان انگلیسی و فارسی رو به صورت موضوعی بخونیم؟
      سلام خواهش میکنم
      آره همینه
      من زبان ام ضعیفه شاید راهنماییم چندان درست نباشه خودم همراه با مطالعه ی دروس میخونم لغاتو در هر دو درس.....بعد از اتمام بصورت حروف الفبا میخونم...در کل واس زبان باید لغت رو توی جمله ببینی و بعد حفظ خیلیی تست بزنی وگرنه حفظ طوطی وار بدون کاربرد در جمله فایده نداره زیاد

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      مباحثا برا بچه ها پیرا خوبه ولی باید تثبیت و به تسلط برسن چون باید مطمئن باشن که مطلبی که امروز میخونن حتما 50 روز دیگه میتونن تو کنکور بزنن
      بنظرم اینکه مثلا یه سطح واقعا صفر از الان زیست پیش 2 یا فیزیک پیش 2 رو بخونه تقریبا 20 تا 25 روز وقت میخواد واسه نثبیت و تسلط پس راه سنتی حداقل برای الان جوابگو نیست

الان بنظر من تنها راه برای اینکه بدونی اون چیزی که خوندی به تسلط رسیدی و میتونی واقعا تو کنکور جوابش بدی اینه که هر پنج تا شش روز یه ازمون جامع از موسسات مثل گزینه دو یا قلمچی یا سنجش از خودت بگیری (اگه توتستی چاپ کن وگرنه دانلود کن و از گوشیت بزن)و طی این پنج روز مطالعه فقط واسه بالا بردن 5 تا 10 درصد تلاش کنی روز ششم ازمون بزن اگه به درصد ایده ال (ولو 10 درصد) رسیدی که عالی و میری سر پروژه بعدی 5 روز خوندن و یه روز ازمون جامع ولی اگه نرسیدی میشینی دو تا سه روز اون مباحث رو عمیق میخونی. این راه مطمئنیه
      در ضمن باید خیلی کمپرس و فشرده بخونی اونم از کتابای جمع بندی مثل فیل تو شیمی یا جمع بندی سروش مویینی تو ریاضی و ...

راستی استارتر شارش رو تو زیست نزدی
      شارش واقعا چیزی نیست فقط باید بشینی سه چهار بار کالوین و کرپس رو تو کاغذ واسه خودت چرخش رو بکشی
      اینمدلی ک شما واس خوندن گفتید واقعا عالیه اما واسه کسی کاربرد داره ک حداقل توی مدرسه دانش آموز خوبی بوده باشه و یه پایه ی 10% داشته باشه نه کسی ک صفره
      شارژ نمیدونم چرا نیس احتمالا بخاطر تایپ اعداد از دستم در رفته الان وارد میکنم

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza3327 نمایش پست ها
      سلام میشه لینک عربی ناصح زاده ( اونی که مدنظرتونه رو یزارین) ! برا نظام قدیم البته
      سلام
      یکی دو تا پست بالاتر از این پست شما یکی از دوستان گذاشته

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MmBm نمایش پست ها
      دوستان من رياضي نظام جديدم درصدام هم روي ٥٠ هست رياضي فقط حدود ٦٠ و خب زبان (در حد خراب) حالا ميخواستم ببينم كنكوراي ده سال رو بزنم حدود ٢٠ درصد ميشه اضافه كرد يا حداقل ١٠ يا اينكه موضوعي بخونم؟؟
      لغت تمرین کن و کنکورا بزن 20 رصد میا روش البته اگ درصد الانت 40 یا کمتر باشه

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      یه پیشنهاد دیگه
      زمین رو به هیچ وجه بیخیال نشید
      میشه زمین رو توی 30 روز با روزی فقط یکساعت خوندن به درصد 50 تا 60 رسوند که واقعا راه رو برای داروسازی هموار میکنه
      درضمن دارو سازی خیلی رتبه بالایی هم واسه ورودش نمیخواد حوری که 1100 منطقه یک (البته رتبه زیر گروه دوش) داروسازی تهران قبول شده.
      مباحثی هم که پیشنهاد میدم
      زمین سوم درس 1 تا 6 یعنی علوم زمین چرخه اب و کانی و از درس 6 فقط سری واکنش بوون
      از پیش درس 4 و 5 و 8 و 9 و 10 یعنی زمین لرزه اتشفشان مباحث حفظی دوره های زمین نقشه و زغالسنگ و نفت
      نقل قول نوشته اصلی توسط farzaneh2020 نمایش پست ها
      بچه ها به هیچ وجه از زمین غافل نشید به راحتی با یه تایم کم میتونید به یه درصد مناسبی برسید ،ممکنه که الان هدفتون فقط پزشکی یا دندان باشه اما هیچ چیز قابل پیش بینی نیس و حتی با زدن 10 درصد زمین میشه تفاوت رتبه زیر گروه یک و دوتون 1000 بشه
      من سال اول با 16 درصد زمین داروسازی ازاد تهران اوردم و سال دوم ،تقریبا با همون درصد ،طبق کارنامه سبز تمام داروساز های دولتی رو قبول میشدم
      البته من خودم تو کانون زمین رو معمولا90 و 100 میزدم اما سر جلسه تصمیم گرفتم که فقط در حد سه یا چهار سوال جواب بدم ،یعنی در حد دو دقیقه و واقعا هم تاثیر زیادی داشت و بقیه تایمشو به زیست دادم .پس صفر نزارید حتی سه یا چهار تا سوال هم تاثیر زیادی داره و خوندن زیادی نمیخواد ازتون
      اما خو اگه هدف اصلیتون دارو هست بهتره درصد بالاتری بزنید که خیلیم راحته
      دوستان زمین خوبه خوندنش و من خودمم در حد 3-4 سوال میخونم اما دقت کنید این تاپیک واس سطح عملا صفر هست
      البته اگ قسط قبولی آزاد و پردیس دارو دارین حتما بخونین زمین رو چون خیلیی تاثیرگذاره

9. Top | #24
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      خیلی ممنونم ازت دوست عزیز که وقت میذاری و به بقیه کمک میکنی.
      یسوال داشتم بنظرت اگه من برای شیمی کتاب درسی و فیل رو بخونم چن درصد میتونم بزنم؟شیمیم در حد صفر نیست میدونم فصلا چی به چیه اما حجم زیاد مبتکران خیلی بهم استرس میده. فیلم هم نمیتونم ببینم چون برای فیزیک و ریاضی فیلم میبینم.
      با فیل بخونم ضرر میکنم!؟و تستای ای کیو رو میزنم با کنکورای قبل
      من ندارم سرِ یأس با اُمــــیدی که مرا حوصلـــه داد...✌💪

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام منم یه سوال داشتم^^اگه به روش بقچه ای کتابارو طی 3-4روز تموم کنیم وپشت بندش تست های کنکور سراسری 90 به بعد داخل و خارج و عمومی سایر رشته هارو حل کنیم خوبه؟! و تا 31ام این مدلی بخونیم و هفته ی آخر بزاریم برای مرور نکات و تورق سریعینی ازمونای سه روز یه بار رو حذف کردم

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون از راهنماییتون..یه سوال دیگه داشتماز الان دیگه تست های تالیفیو کار نکنیم؟یعنی درسنامه رو که خوندیم بعدش ازمونارو کار کنیم؟

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nrgs نمایش پست ها
      سلام
      خیلی ممنونم ازت دوست عزیز که وقت میذاری و به بقیه کمک میکنی.
      یسوال داشتم بنظرت اگه من برای شیمی کتاب درسی و فیل رو بخونم چن درصد میتونم بزنم؟شیمیم در حد صفر نیست میدونم فصلا چی به چیه اما حجم زیاد مبتکران خیلی بهم استرس میده. فیلم هم نمیتونم ببینم چون برای فیزیک و ریاضی فیلم میبینم.
      با فیل بخونم ضرر میکنم!؟و تستای ای کیو رو میزنم با کنکورای قبل
      سلام
      فیل بخون با تست کنکور
      انگار همین مبترانو کامل خوندی
      فقط پیشنهادم اینک تست بیشتر بزنی یعنی آیکیو هم چند درمیون بزنی عالیه
      در کل شک نکن فیلم به اندازه ی کتاب حجیم مبتکران آموزش میده و هیچ کمبودی نداره

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aretmis نمایش پست ها
      سلام منم یه سوال داشتم^^اگه به روش بقچه ای کتابارو طی 3-4روز تموم کنیم وپشت بندش تست های کنکور سراسری 90 به بعد داخل و خارج و عمومی سایر رشته هارو حل کنیم خوبه؟! و تا 31ام این مدلی بخونیم و هفته ی آخر بزاریم برای مرور نکات و تورق سریعینی ازمونای سه روز یه بار رو حذف کردم
      سلام
      روش خوبیه فقط کنکور 97 سوالاشو حل نکن نگه دار روز1تیر از خودت به صورت آزمون بگیر

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Panizz نمایش پست ها
      ممنون از راهنماییتون..یه سوال دیگه داشتماز الان دیگه تست های تالیفیو کار نکنیم؟یعنی درسنامه رو که خوندیم بعدش ازمونارو کار کنیم؟
      برای عمومیا بجز تمرین لغت زبان تست تالیفی نیازی نیس و کنکورارو حل کن
      واس اختصاصیا بنظرم تستای تالیفی مضرب 3 بزن اما کنکوریا رو شدید تحلیل کن

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز
      برای شیمی راهکاری داری که بشه تو این مدت یه بیست درصد کشید بالا ؟
      D e A d I n S i D e

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن