خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 9 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 125
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

فوری | حاجی بابایی :کنکور 14 مرداد برگزار شود!!!!

[COLOR=#404040 !important]حمیدرضا حاجی بابایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به نامه برخی نمایندگان به رئیس جمهور درخصوص تعویق زمان برگزاری کنکور گفت: پیشنهاد تعویق زمان برگزاری کنکور حرف درستی است زیرا دانش‌آموزان ۲۴ استان کشور تحت تاثیر وضعیت سیل قرار دارند و به هر حال برای آنها و خانواده‌هایشان نگرانی‌هایی ایجاد شده که نمی‌توان نسبت به آن بی‌تفاوت بود.وزیر علوم پافشاری می‌کندنماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه خود نیز این نامه را امضا کرده، تاکید کرد: از کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گله‌مند هستم که چرا این موضوع را به نتیجه نمی‌رسانند؛ مجلس در سطح کلان نباید در این مسائل ورود کند بلکه کمیسیون مربوطه باید آن را جمع‌بندی می‌کرد.عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس همچنین با بیان اینکه "نمی‌دانم چرا وزیر علوم و دیگران پافشاری می‌کنند"، افزود: من به شدت موافق و پیگیر این موضوع هستم؛ ما چندین بار صحبت کردیم و نامه نوشتیم اما آنها پافشاری می‌کنند.سهمیه دادن هم فایده‌ای نداردوی درباره این موضوع که زمان‌بندی دیگر دستگاه‌ها همچون سازمان نظام وظیفه و دانشگاه‌ها بر اساس تاریخ کنکور مدون شده، توضیح داد: هیچ کدام از این حرف‌ها استدلالی قوی نیست؛ موضوع مهم دانش‌آموزان هستند؛ اصلا نظام وظیفه یک ماه به عقب بیفتد، آغاز دانشگاه هم یک ماه به عقب بیفتد زیرا وقتی زندگی مردم را آب برده، نمی‌توان نسبت به آن بی‌تفاوت بود.تعویق برگزاری کنکور، شدنی استحاجی بابایی همچنین با اختصاص سهمیه به دانش‌آموزان مناطق سیل‌زده مخالفت کرد و گفت: سهمیه فایده‌ای ندارد زیرا اظهارنظرها درباره خوب بودن یا نبودن آن زیاد است؛ باید یک ماه کنکور به تاخیر بیفتد تا دانش‌آموزان با خیال راحت و امنیت خاطر آزمون کنکور را برگزار کنند.رییس فراکسیون فرهنگیان مجلس تاکید کرد: من به عنوان کسی که وزیر آموزش و پرورش بوده، می‌گویم این امر شدنی است؛ به جای این که 14 تیر کنکور برگزار شود، آن را به 14 مرداد موکول کنند./

[/COLOR]

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      والله با این همه فشار نمایندگان و دانش آموزا انگار عقب میافته

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sinak2k نمایش پست ها
      والله با این همه فشار نمایندگان و دانش آموزا انگار عقب میافته
      ناراحتی ؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aghay_halo نمایش پست ها
      ناراحتی ؟
      نه میگم آخرش بازم زورشون به دانش آموزا نرسید

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بایدم اینطور باشه اینا نماینده دانش اموزا هستن نماینده گروه زیادی از مردم که بهشون رای میدن برن اونجا به مشکلات مردم رسیدگی کنن تغییر تاریخ کنکور درخواست زیادی نبوده که نتونن انجام ندن چون خیلی سخت نیست

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دم همه اصولگرا ها گرم که اینقدر پیگیرن

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      الان که دستور کار این هفته مجلس رو نگته کردم هیچ چیزی در مورد تعویق کنکور نیست

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها

[COLOR=#404040 !important]حمیدرضا حاجی بابایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به نامه برخی نمایندگان به رئیس جمهور درخصوص تعویق زمان برگزاری کنکور گفت: پیشنهاد تعویق زمان برگزاری کنکور حرف درستی است زیرا دانش‌آموزان ۲۴ استان کشور تحت تاثیر وضعیت سیل قرار دارند و به هر حال برای آنها و خانواده‌هایشان نگرانی‌هایی ایجاد شده که نمی‌توان نسبت به آن بی‌تفاوت بود.وزیر علوم پافشاری می‌کندنماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه خود نیز این نامه را امضا کرده، تاکید کرد: از کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گله‌مند هستم که چرا این موضوع را به نتیجه نمی‌رسانند؛ مجلس در سطح کلان نباید در این مسائل ورود کند بلکه کمیسیون مربوطه باید آن را جمع‌بندی می‌کرد.عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس همچنین با بیان اینکه "نمی‌دانم چرا وزیر علوم و دیگران پافشاری می‌کنند"، افزود: من به شدت موافق و پیگیر این موضوع هستم؛ ما چندین بار صحبت کردیم و نامه نوشتیم اما آنها پافشاری می‌کنند.سهمیه دادن هم فایده‌ای نداردوی درباره این موضوع که زمان‌بندی دیگر دستگاه‌ها همچون سازمان نظام وظیفه و دانشگاه‌ها بر اساس تاریخ کنکور مدون شده، توضیح داد: هیچ کدام از این حرف‌ها استدلالی قوی نیست؛ موضوع مهم دانش‌آموزان هستند؛ اصلا نظام وظیفه یک ماه به عقب بیفتد، آغاز دانشگاه هم یک ماه به عقب بیفتد زیرا وقتی زندگی مردم را آب برده، نمی‌توان نسبت به آن بی‌تفاوت بود.تعویق برگزاری کنکور، شدنی استحاجی بابایی همچنین با اختصاص سهمیه به دانش‌آموزان مناطق سیل‌زده مخالفت کرد و گفت: سهمیه فایده‌ای ندارد زیرا اظهارنظرها درباره خوب بودن یا نبودن آن زیاد است؛ باید یک ماه کنکور به تاخیر بیفتد تا دانش‌آموزان با خیال راحت و امنیت خاطر آزمون کنکور را برگزار کنند.رییس فراکسیون فرهنگیان مجلس تاکید کرد: من به عنوان کسی که وزیر آموزش و پرورش بوده، می‌گویم این امر شدنی است؛ به جای این که 14 تیر کنکور برگزار شود، آن را به 14 مرداد موکول کنند./

[/COLOR]
      تشکر از این مطلبتون.در مورد وضعیت نظام وظیفه برای دوستان عزیز هم عرض کنم که من دیروز این موضوع رو از سردار کمالی مسئول نظام وظیفه پرسیدم که اگه کنکور سراسری به تعویق افتاد مشکل سربازی چی میشه ایشون گفتن که در صورت تعویق ما هم هماهنگی های لازم رو انجام میدیم که مشکلی برای داش اموزا نباشه.

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alk1370 نمایش پست ها
      تشکر از این مطلبتون.در مورد وضعیت نظام وظیفه برای دوستان عزیز هم عرض کنم که من دیروز این موضوع رو از سردار کمالی مسئول نظام وظیفه پرسیدم که اگه کنکور سراسری به تعویق افتاد مشکل سربازی چی میشه ایشون گفتن که در صورت تعویق ما هم هماهنگی های لازم رو انجام میدیم که مشکلی برای داش اموزا نباشه.
      اها- شما کنکوری هستی؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هیچ وقت زورشون به دانش آموزا نمیرسه.چیزی که منطق پشتش باشه همیشه پیروزه! (البته گاهی در ایران این مورد نقض میشه!) تاثیر معدل قطعی شد با اعتراض همین دانش اموزا مثبت شد.کنکور 99 با اعتراض همین دانش اموزا بازم نظام قدیم و جدید شدو .... فقط کاش یه ذره همتمون تو بقیه مشکلات مل همین گرونی ها هم مثل رفتاری بود که در مورد مسائل کنکور داریم.اون وقت به جای اینکه جنس آشغال و گران بخریم! با یه اعتراض دسته جمعی جنس ارزان و با کیفیت میخریدیم! ولی ...

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بله
      دهنتون سرویس من به پروفایل هر کی نگاه میکنم زده پزشکی گفتم فقط من تو انجمن پزشک نیستم

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      هی دارن یه ماه یه ماه کمش می کنن که بابا یه 3 ماه بندازین عقب که همه مطمئن باشن قبول میشن چون واقعا پشت کنکور موندن سخته

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aghay_halo نمایش پست ها
      دهنتون سرویس من به پروفایل هر کی نگاه میکنم زده پزشکی گفتم فقط من تو انجمن پزشک نیستم

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      افرین
      هرکس مخالفت کنه یا مخاف باشه خره

صفحه 1 از 9 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)