خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 32
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

اگه کنکور به تعویق بیفته تکلیف وضعیت نظام وظیفه داوطلبای پسر پشت کنکوری چی میشه

ما دو حالت بیشتر نداریم
      یا تا اخر خرداد دفترچه پست کنیم و بعد کنکور بدیم که اگه کنکور معوق بشه کارمون تمومه
      یا اینکه به گفته نظام وظیفه تا اخر شهریور وقت میدن که اگه کنکور به تعویق بیفته پروسه انتخاب رشته و... میفته تو مهر

+خواهشا ولمون کنید بذارید 13.14 تیر ازمونو بدیم بره

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      قطعا به تعویق نمیفته دوست عزیز نگران نباشید این طرح دوفوریتی فقط به این دلیل بود که این نماینده در انتخابات دور بعدی مجلس بتونه بگه من یه کاری کردم براتون ولی نماینده ها همکاری نکردن
      از تویتشم همین برداشت میشه کاملا
      بدون نگرانی درستو بخون

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط beauty نمایش پست ها

ما دو حالت بیشتر نداریم
      یا تا اخر خرداد دفترچه پست کنیم و بعد کنکور بدیم که اگه کنکور معوق بشه کارمون تمومه
      یا اینکه به گفته نظام وظیفه تا اخر شهریور وقت میدن که اگه کنکور به تعویق بیفته پروسه انتخاب رشته و... میفته تو مهر

هیس بابا هیس .... البته کنارشم قانون هس

ضایع است مافیای کنکوری ... خیلی علاقه داری فردا برو نظام وظیفه سربازیت رو برو بگو ضمنش میخوام کنکورم بدم

نمیخوای هیچی نگو و چوب لا چرخ تعویق نزار

دوستان این جور افراد اجیر شده مافیا کنکورن که میخواد شما رو دلسرد کنن ... شما به نماینده هاتون پیامک و زنگ بزنید و ازشون بخواید حمایت کنن

هر کیم میخواد بره سربازی بفرما جاده بازه برو نظام وظیفه ...

لعن الله مافیا ی کنکور صغیر و کبیر

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هیچی دیگه مافیا هم شدیم
      عزیز دلم چرا نمیخوای از نعمت خدادایت (البته فکر کنم شعور بدست اوردنیه نه خدادای) استفاده کنی؟

من از خدامه به تعویق بیفته ولی وضعیت ما رو هم بسنجید
      ویرایش توسط beauty : 22 اردیبهشت 1398 در ساعت 15:45

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meytii_ma نمایش پست ها

ضایع است مافیای کنکوری ... خیلی علاقه داری فردا برو نظام وظیفه سربازیت رو برو بگو ضمنش میخوام کنکورم بدم

دوستان این جور افراد اجیر شده مافیا کنکورن که میخواد شما رو دلسرد کنن ... شما به نماینده هاتون پیامک و زنگ بزنید و ازشون بخواید حمایت کنن

داداش از تو ک دانش اموز اریانی بعیده هم چین سبک مغزی
      مومن مافیای کنکور کجا بود تو این هیری ویری
      بعدم تعویق محاله بیشتر از دو هفته باشه ک اونم فایده نداره پس تعویق نمیندازن
      من خودمم موافق تعویق کنکور به جای سهمیه دادن به سیل زده ها هستم ولی غیر ممکنه تعویق کنکور
      حمایت از کمپین زیر پا گذاشتن حق دانش آموزان نظام قدیم در طراحی سوالات کنکور سراسری سال 98
      https://my.farsnews.com/c/9545

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط beauty نمایش پست ها

ما دو حالت بیشتر نداریم

تعویق بیفته نظام وظیفه مجبوره همکاری کنه

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meytii_ma نمایش پست ها

این سبطی هم حرف انداخت تو دهن شماها !
      توهم توطئه؟!

مافیا ؟!
      کاشکی آخر این سوز بهاری باشد ...

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      عقب بیوفته که کارم تمومه
      من تا آبان ماه معافیت دارم
      اون رشته ایم که میخوام انتخاب کنم فقط نیمسال دوم داره و اگه نیمسال اول بیوفته نیمسال دوم پس باید از اونور هم نیمسال دوم باید بیوفته مهر سال بعد
      این یعنی اینکه من یه سال برم سربازی
      حالا سربازی رفتن زیاد بد نیست ولی زورم میاد برم چون رشته ی انتخابیم ماله فرهنگیانه و فرهنگیان سربازی معافن ولی در صورتی معافن که ثبت نام بشن تو دانشگاه
      یه سال سربازی برم بعد هم معاف؟! والا زوره
      امیدوارم طرح تعویق به هیچ جا نرسه
      حالا شما هم نیاید از طرف سیل زده ها منو بمبارون کنیدچون
      شما سیل زده نیستید که سنگشونو به سینه میزنید
      و اولویتم زندگی خراب شده خودمه نه سیل زده ها

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها
      عقب بیوفته که کارم تمومه
      اون رشته ایم که میخوام انتخاب کنم فقط نیمسال دوم داره و اگه نیمسال اول بیوفته نیمسال دوم پس باید از اونور هم نیمسال دوم باید بیوفته مهر سال بعد
      حالا سربازی رفتن زیاد بد نیست ولی زورم میاد برم چون رشته ی انتخابیم ماله فرهنگیانه و فرهنگیان سربازی معافن ولی در صورتی معافن که ثبت نام بشن تو دانشگاه
      مشکلی نداره .قانون تعویق مجلس باشه اعزام شما هم خودکار عقی میفته .نظام وظیفه نماینده پارلمانی داره.
      ?

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      داداش منم خرداد پارسال پیش دانشگاهی گرفتم مهر پارسال بنا به دلایلی دانشگاه انصراف دادم اگه تعویق بیفته مشکل درست نمیشه منم تا ۳ مهر معافیت دارم؟

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      مشکلی نداره .قانون تعویق مجلس باشه اعزام شما هم خودکار عقی میفته .نظام وظیفه نماینده پارلمانی داره.
      داداش منم خرداد ۹۷ پیش دانشگاهیمو گرفتم ۳ مهر ۹۷ هم انصراف دادم از دانشگاه اگه تعویق بیفته مشکلی پیش نمیاد واسه من؟

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      استارتر عزیز کنکور سال 95 روز 25 تیرماه برگزار شد.روز ثبت نام ها بعضی 5 تا 15 مهر بود که البته بعضی دانشگاه ها الانم هست فک کنم .قشنگ یادمه اول مهر رفتم دانشگاهع پیام نور واسه ثبت نام بهم گفتن هنوز اسامی رو سنجش نفرستاده گفتم میخوام برم مسافرت گفتند برو نگران نباش.منم راه افتادم جای شما خالی رفتم مشهد یه هفته قشنگ زیارت کردم 15 مهر روز ثبت نام برگه معافیت رو که بردم نظام وظیفه دیدم تاریخ 1 مهر زده واسه همه در صورتی که اون روز 15 مهرماه بود.یکی از دوستانم دانشجوی انصرافی بود رادیولوژی تهران اوورد میفگت یکماه سر کلاس بودیم بدون معافیت بعد یه روز ک بیکار شدیم دست جمعی رفتیم و معافیت رو ثبت کردیم و همون تاریخ یک مهر ماه زده شد.نگران نباشید اینا هماهنگ میش

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها
      عقب بیوفته که کارم تمومه
      ربطی نداره شما ابان دفترچه پست می کنی بعد تا شش ماه می تونی تاریخ اعزام رو با تمدید بندازی عقب این جزو قانونه فقط باید قبول شده صد در صدی دانشگاه باشی

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khansar نمایش پست ها
      استارتر عزیز کنکور سال 95 روز 25 تیرماه برگزار شد.روز ثبت نام ها بعضی 5 تا 15 مهر بود که البته بعضی دانشگاه ها الانم هست فک کنم .قشنگ یادمه اول مهر رفتم دانشگاهع پیام نور واسه ثبت نام بهم گفتن هنوز اسامی رو سنجش نفرستاده گفتم میخوام برم مسافرت گفتند برو نگران نباش.منم راه افتادم جای شما خالی رفتم مشهد یه هفته قشنگ زیارت کردم 15 مهر روز ثبت نام برگه معافیت رو که بردم نظام وظیفه دیدم تاریخ 1 مهر زده واسه همه در صورتی که اون روز 15 مهرماه بود.یکی از دوستانم دانشجوی انصرافی بود رادیولوژی تهران اوورد میفگت یکماه سر کلاس بودیم بدون معافیت بعد یه روز ک بیکار شدیم دست جمعی رفتیم و معافیت رو ثبت کردیم و همون تاریخ یک مهر ماه زده شد.نگران نباشید اینا هماهنگ میش
      نگرانیمون از اینه که این خراب شده اصلا قانون نداره
      هر جا هر کی هر کاری خواست میکنه و حق اعتراض هم نمیدن
      منم خودم مهر96 رفتم دانشگاه اما زمان ثبت ناممون افتاد وسط امتحانات ترم اول
      یعنی اصلا یه چیزی میگم یه چیزی میشنوید
      اونایی هم که معافیتشون تا شهریور بود براشون غیبت زده بودن
      نزدیک 6 ماه اومدن و رفتن تا غیبتشون درست شد و فهمیدن مشکل از طرف دانشگاه بوده

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها

ربطی نداره شما ابان دفترچه پست می کنی بعد تا شش ماه می تونی تاریخ اعزام رو با تمدید بندازی عقب این جزو قانونه فقط باید قبول شده صد در صدی دانشگاه باشی
      خب شما هم میگی 6 ماه
      اگه دانشگاه به خاطر تعویق یه ترم عقب بیوفته نیمسال دوم میشه نیمسال اول سال بعد پس میشه بیشتر از 6 ماه

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن