خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 8 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 114
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

فوری : طرح دو فوریتی تعویق دو ماهه کنکور تقدیم هیأت رئیسه مجلس شد

طرح 15 تا امضا میخواسته که 20 تا امضا جمع شده
      بنابرایت ظرف 72 ساعت آینده در صحن علنی موضوع تعیین تکلیف میشه
      شخصا امیدوارم تعویق رای بیاره تا بچه ها متضرر نشن

2. Top | #2
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      امسال چقد حواشی کنکور زیاد بود :/
      الهی ...
      این بنده چه داند که چه می‌باید جُست ؟
      داننده تویی ، هر آنچه دانی ، آن ده ...
      مشاور کنکور سراسری

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نمیدونم به تعویق بیفته یا نه.
      من خودم چون تغییر رشته ای هستم به خاطر زیست دوس دارم عقب بیفته ولی گمان نمیکنم عقب بیفته چون کنکور پروسه پیچیده ایه اینا با چندین سازمان تعامل دارن و کنکور وابسته به چندین جا هستن

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      2 ماه تعویق امکان نداره اتفاق بیوفته. پروسه رتبه بندی و انتخاب رشته بیشتر از 1 ماه طول میکشه و نمیرسه به مهر ماه
      وقت خودتون رو تلف نکنید

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neda98 نمایش پست ها
      نمیدونم به تعویق بیفته یا نه.
      من خودم چون تغییر رشته ای هستم به خاطر زیست دوس دارم عقب بیفته ولی گمان نمیکنم عقب بیفته چون کنکور پروسه پیچیده ایه اینا با چندین سازمان تعامل دارن و کنکور وابسته به چندین جا هستن
      از همه اینا هم گذشته تو این مدت بچه‌ها باید مُدام آزمون آزمایشی شرکت کنن که پشتشون باد نخوره. از طرفی هم موسسه ها یا مجبورن پول اضافه بگیرن یا اینکه اضافه بر سازمان چندتا آزمون دیگه برگزار کنن که بعید میدونم دلشون بخواد ضرر کنن .

در کل خودم دوست ندارم تصویب شه. چون واقعا از تابستون پارسال دارم میخونم و زودتر دوست دارم کلکش رو بکنم بره پی کارش. واقعا دو ماه اضافه دیگه خیلی فرسایشی میشه.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      احتمال این که شهاب سنگ بخوره به ایران کنکور لغو شه بیشتر از اینه که با طرح ۲ فوریته مجلس ۲ ماه عقب بیفته

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      امکان تعویق هست؟

حالا دو ماه که حتما نمیشه ولی در حد همون دوهفته اینا چقدر امکان داره؟

تا کی معلوم میشه؟ جلسه کی برگزار میشه؟

8. Top | #8
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از اون جمله آخرش که گفته من همه کار کردم فقط مونده یاری بقیه مشخص هیج اتفاقی نمیفت.............خیلی خیلی بعیده تعویق دوماه حداکثر یک ماه
      من در جامعه ای زندگی میکنم که در آن مشکلات بیداد میکند و خدایی دارم که مرا در همه ی مشکلات یاری میکند آری این است زندگانی من......

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه کنکور به تعویق بیفته تکلیف وضعیت نظام وظیفه داوطلبای پسر پشت کنکوری چی میشه

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اصلا احتمال به تعویق افتادن نیست به چند دلیل
      1- یک ماه بررسی کنکور طول میکشه
      2- یک ماه روند انتخاب رشته طول میکشه
      3-خیلی از برنامه ریزی های مربوط به کنکور عملا نابود میشه
      4-مثل کنکور ارشد اول اردیبهشت نیست که بتونن بندازن عقب چون کنکور سراسری درست تو آخرین زمانیه که میتونست باشه پس عملا به عقب افتادنش غیرممکنه
      5 - اینکار اگرم بشه باعث بهم برخوردن برنامه ورودی دانشگاه ها میشه و دانشگاه ها اینو قبول نمیکنن

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من میگم همش شوآفه
      اینستای همین جناب خادمی رو چک کردم تو قسمت کامنتا چن تا آیدی فیک دیدم ک نوشته بود نماینده شایسته واسه دور بعدی خودتی و بعضی ها هم #روایت_خدمت زدن واسشقشنگ معلومه اومده یه حرکتی بزنه واسه انتخابات اسفند ماه
      تازه یکی نوشته بود من از شمال میام حوزه انتخابی بهت رای میدم
      بعدم اصلا خود نفس 2 ماه انداختن عقب کنکور معلومه که طرح رای نمیاره حاجی مگه جنگه ؟؟ ینی 14 شهریور باید کنکور بدیم؟؟ چی؟؟؟ دانشگاه ها چی میشه ؟ وضعیت نظام وظیفه پسرا ؟؟ سازمان سنجش واسه دو هفته عقب انداختن کنکور گفت نمیشه و اگه زیاد فشار بیارین کنکور برگزار نمیکنیم بعد بیاد دو ماه بندازه عقب؟؟؟
      حمایت از کمپین زیر پا گذاشتن حق دانش آموزان نظام قدیم در طراحی سوالات کنکور سراسری سال 98
      https://my.farsnews.com/c/9545

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط METTIX نمایش پست ها
      من میگم همش شوآفه
      اینستای همین جناب خادمی رو چک کردم تو قسمت کامنتا چن تا آیدی فیک دیدم ک نوشته بود نماینده شایسته واسه دور بعدی خودتی و بعضی ها هم #روایت_خدمت زدن واسشقشنگ معلومه اومده یه حرکتی بزنه واسه انتخابات اسفند ماه
      بعدم اصلا خود نفس 2 ماه انداختن عقب کنکور معلومه که طرح رای نمیاره حاجی مگه جنگه ؟؟ ینی 14 شهریور باید کنکور بدیم؟؟ چی؟؟؟ دانشگاه ها چی میشه ؟ وضعیت نظام وظیفه پسرا ؟؟ سازمان سنجش واسه دو هفته عقب انداختن کنکور گفت نمیشه و اگه زیاد فشار بیارین کنکور برگزار نمیکنیم بعد بیاد دو ماه بندازه عقب؟؟؟
      اینا به مرگ گرفتن که به تب راضی بشه.
      کاملا اگاهانه و هدفمند میگن دو ماه (خودشونم میدونن حتی ۱ ماه هم غیر ممکنه) ، تا سنجش اخرش با دو هفته موافقت کنه که میکنه.
      ویرایش توسط reza333 : 22 اردیبهشت 1398 در ساعت 15:52

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط METTIX نمایش پست ها
      من میگم همش شوآفه
      دقیقا درسته دوست عزیز
      این نماینده بخاطر توهین به یکی از مردم ایذه که حوزه انتخابیشون هست کارش برای دوباره رای آوردن سخته بخاطر همینا داره گندکاریاشو ماس مالی میکنه

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza333 نمایش پست ها
      اینا به مرگ گرفتن که به تب راضی بشه.
      کاملا اگاهانه و هدفمند میگن دو ماه (خودشونم میدونن حتی ۱ ماه هم غیر ممکنه) ، تا سنجش اخرش با دو هفته موافقت کنه که میکنه.
      من خودم از خدامه که کنکور به تعویق بیفته که به سیل زده ها سهمیه ندن (که اگه سهمیه بدن کار ما بی سهمیه ای ها دو سه برابر سخت تر میشه چون یکی دو استان نیست که درگیر سیل بوده ) ولی دیگه ضایع هس که تعویق دوماهه کنکور محال اندر محاله کنکور ارشد که یکماه بعد سیل قرار بود برگزار بشه 7 هفته تعویق خورد بعد کنکور سراسری که 4 ماه بعد سیل بوده رو بیان 8 هفته بندازن عقب؟
      حمایت از کمپین زیر پا گذاشتن حق دانش آموزان نظام قدیم در طراحی سوالات کنکور سراسری سال 98
      https://my.farsnews.com/c/9545

15. Top | #15
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      دوماه:/
      غیر ممکنه

صفحه 1 از 8 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن