خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 114
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Scorpion_ نمایش پست ها
      منم موافق هر کاری هستم جز سهمیه دادن ...ولی بعضی دوستان انگار خوششون میاد قبول شدنشون چن برابر سخت بشه ....

پاشده میگه زود تموم شه بره ....من تابستونمو میخوام ....انگار تو تابستون قراره بره اوهایو موج سواری کنه ....درحالی که از استرس قرار نیس هیچ کاری کنه ....امیدوارم به تعویق بیفته
      واقعا گل گفتی تابستون باید بره صف شکر

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اول اینکه طرح دوفوریتیه یعنی یا رای میاره یا نمیاره پس نیاز به بررسی کمیسیون اموزش نیست.رای بیاره قانون شه میتونن 2ماه عقب بندازن و دانشگاهها از بهمن شروع شه گرچه سنجش بخواد تو یه ماه میتونه جوابو بده و انتخاب رشته هم بزاره.ولی در هرصورت احتمالا بیفته 15مرداد.ولی خیلی بهتر از سهمیه دادنه.اینطوری همه سهمیه دار میشن و اونایی که سهمیه ندارن ظلمه بهشون.عادلانه اینه 1ماه عقب بیفته نه سیخ بسوزه نه کباب.احتمال اخرم اینه میفته 28تیر که قطعا اگه یه ماه نیفته عقب دوهفته میفته.پس شما دوهفته رو قطعی بدونید.
      ?
      ویرایش توسط bbehzad : 22 اردیبهشت 1398 در ساعت 18:19

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      اول اینکه طرح دوفوریتیه یعنی یا رای میاره یا نمیاره پس نیاز به بررسی کمیسیون اموزش نیست.رای بیاره قانون شه میتونن 21ماه عقب بندازن و دانشگاهها از بهمن شروع شه گرچه سنجش بخواد تو یه ماه میتونه جوابو بده و انتخاب رشته هم بزاره.ولی در هرصورت احتمالا بیفته 15مرداد.ولی خیلی بهتر از سهمیه دادنه.اینطوری همه سهمیه دار میشن و اونایی که سهمیه ندارن ظلمه بهشون.عادلانه اینه 1ماه عقب بیفته نه سیخ بسوزه نه کباب.احتما اخرم اینه میفته 28تیر که قطعا اگه یه ماه نیفته عقب دوهفته میفته.پس شما دوهفته رو قطعی بدونید.
      حرف حق..................

4. Top | #34
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      اول اینکه طرح دوفوریتیه یعنی یا رای میاره یا نمیاره پس نیاز به بررسی کمیسیون اموزش نیست.رای بیاره قانون شه میتونن 21ماه عقب بندازن و دانشگاهها از بهمن شروع شه گرچه سنجش بخواد تو یه ماه میتونه جوابو بده و انتخاب رشته هم بزاره.ولی در هرصورت احتمالا بیفته 15مرداد.ولی خیلی بهتر از سهمیه دادنه.اینطوری همه سهمیه دار میشن و اونایی که سهمیه ندارن ظلمه بهشون.عادلانه اینه 1ماه عقب بیفته نه سیخ بسوزه نه کباب.احتما اخرم اینه میفته 28تیر که قطعا اگه یه ماه نیفته عقب دوهفته میفته.پس شما دوهفته رو قطعی بدونید.
      حرف شما در مورد دو فوریت طرح درسته ، ولی در مورد ظلم شدن یا نشدن غلط. چون دو ماه که وقت میدن دارن به همه وقت میدن ، یعنی اون اقا یا خانومی که مشکل خاصی نداشته و میتونسته بخونه و نخونده با این اقا یا خانومی که به خاطر سیل چند هفته ای فرصت از دستش رفته ، دارن یکی حساب میشن که این اگر به نوعی ظلم نیست ، عدالتم نیست. در اصل ، این دو ماه تعویق بیشتر از این که به نفع سیل زده ها باشه ، به نفع اونایی که مثلا از عید شروع کردن.
      ضمنا بنده کنکوری ۹۹ هستم و از مناطق غیر سیل زده ، هیچ نفعی از سهمیه دادن یا ندادن یا تعویق کم و زیاد کنکور ۹۸ نمیبرم.
      ولی چیزی که احتمالش زیاده ، ممکنه هم عقب بندازن و هم سهمیه بدن‌. این از همه احتمالش بیشتره. ۹۹ درصد سهمیه هم خواهند داشت چون تعویق کنکور دردی از اینا دوا نمیکنه
      ویرایش توسط reza333 : 22 اردیبهشت 1398 در ساعت 18:30

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza333 نمایش پست ها
      حرف شما در مورد دو فوریت طرح درسته ، ولی در مورد ظلم شدن یا نشدن غلط. چون دو ماه که وقت میدن دارن به همه وقت میدن ، یعنی اون اقا یا خانومی که مشکل خاصی نداشته و میتونسته بخونه و نخونده با این اقا یا خانومی که به خاطر سیل چند هفته ای فرصت از دستش رفته ، دارن یکی حساب میشن که این اگر به نوعی ظلم نیست ، عدالتم نیست. در اصل ، این دو ماه تعویق بیشتر از این که به نفع سیل زده ها باشه ، به نفع اونایی که مثلا از عید شروع کردن.
      ضمنا بنده کنکوری ۹۹ هستم و از مناطق غیر سیل زده ، هیچ نفعی از سهمیه دادن یا ندادن یا تعویق کم و زیاد کنکور ۹۸ نمیبرم.
      nvivw,vj ]hvi hd kdsj.hدر هرصورت چاره ای نیست.باز واسه سیل زده ها هم فرصتی میشه بخونن.بدبختا 1ماه اسیر شدن.
      ?

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      درک نمیکنم دعوا کردنتون چه فایده ای داره!
      مگه کسی به حرفِ ما تصمیم میگیره؟!
      خودشون هر کاری دوست داشته باشن میکنن و ما فقط باید قبول کنیم
      تنها کاری که بر میومد همین پیشنهاد تعویق دادن بود با امضا کردن اون درخواست نامه بود دیگه بقیه اش هر اتفاقی (چه سهمیه چه تعویق )چیزی از ما بر نمیاد

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aretmis نمایش پست ها
      تنها کاری که بر میومد همین پیشنهاد تعویق دادن بود با امضا کردن اون درخواست نامه بود دیگه بقیه اش هر اتفاقی (چه سهمیه چه تعویق )چیزی از ما بر نمیاد
      ظاهرا برای رای جمع کردنم شده دارن به حرفتون گوش میدن
      ?

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aretmis نمایش پست ها
      حسادت هست دیگه یه عده میگن فقط خودشون موفق بشن حالا اگه جای سیل زده ها بودن ...................

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من نه فکر سیل زده هام نه فکر کس دیگه ....

من بفکر زندگی به ** رفته خودمم ....

سهمیه ندن ..هر کاری میخوان بکنن ...
      ​نقل نگیرید عزیزان چون جواب نخواهم داد

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خداییش با اینکه چشمم آب نمیخوره این هدایت خادمی از رو دلسوزی این طرح رو جمع آوری کرده باشه ولی خب کنکور به تعویق بیفته خیلی بهتره تا اینکه به زلزله زده ها سهمیه بدن و بی سهمیه ها برای قبولی به گاج عظمی بریم
      حمایت از کمپین زیر پا گذاشتن حق دانش آموزان نظام قدیم در طراحی سوالات کنکور سراسری سال 98
      https://my.farsnews.com/c/9545

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      امروز تو کتابخونه یکی از بچه هامون نماینده ارومیه شهرکرد مشهدو زنگ زدن هرستاشون گفتن بعیده یه همچین اتفاقی بفته یکیشونم گفت مشکل داره ققضیه نمیتونن ورودی و ثبت نام دانشگاه به مشکل میخوره دارن صحبت میکنن ببینن چی میشه ولی احتمالش کمه
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

12. Top | #42
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط METTIX نمایش پست ها
      خداییش با اینکه چشمم آب نمیخوره این هدایت خادمی از رو دلسوزی این طرح رو جمع آوری کرده باشه ولی خب کنکور به تعویق بیفته خیلی بهتره تا اینکه به زلزله زده ها سهمیه بدن و بی سهمیه ها برای قبولی به گاج عظمی بریم
      هیچ کس دلسوز کسی نیست ولی خب نماینده هستن دیگه چه اشکالی داره یه حرکت +بزنه

13. Top | #43
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Scorpion_ نمایش پست ها

پاشده میگه زود تموم شه بره ....من تابستونمو میخوام ....انگار تو تابستون قراره بره اوهایو موج سواری کنه ....درحالی که از استرس قرار نیس هیچ کاری کنه ....امیدوارم به تعویق بیفته
      Heh
      منو میگی؟ میگن کافر همه رو به کیش خود پندارد همینه ها. هیچ استرسی ندارم همین فردا هم بگن بیا کنکور بده میرم نتیجه قابل قبول هم میگیرم.
      حالا باز خوبه شما صداقت داری میای میگی به فکر سیل زده ها نیستی و به فکر خودتی. طرف یه جور اینجا سیل زده‌ها رو پیرهن عثمان کرده و فاز انسان‌دوستانه برداشته هرکی ندونه فکر میکنه الان داره توی دو متر آب لایروبی می‌کنه!
      شرط می‌بندم تو دلش هم داره دعا میکنه چهارتا زلزله هم خدایی نکرده بیاد دو ماه اضافه‌تر هم بیفته عقب!
      ویرایش توسط Thermite : 22 اردیبهشت 1398 در ساعت 19:44

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      خداوکیلی من دیگه حال و حوصله درس ندارم،عقب بیفته دهنم سرویس میشه
      Responsible for the MEMEs of the association

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      بخدا کنکورو بدم توی سطح شهر یه دور پلیسیایی بزنم :d
      استرس چیه بابا
      هیچ 97 هم استرس نداشتم
      Responsible for the MEMEs of the association

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن