خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 114
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      منم فکر میکنم نهایتا دوهفته عقب بیوفته

2. Top | #17
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      همش اوسکول کردن انقدر مملکت مشکل داره نماینده ها به شخمشونم نیس حالا دیدن کنکوری ها تعدادشون زیاده انتخاباتم که نزدیک اول با تاثیر معدل حالاهم تعویق کنکور لطفا ساده نباشیم.................ماشین تو همین دوماه قیمتا دوبرابر شد کسی صداش درنیومد و هزارتا جیز دیگه که هرروز گرون میشه حالا جی شد یهو اعتراض میکنن............40ساله همینجوری مردمو خر کردن
      من در جامعه ای زندگی میکنم که در آن مشکلات بیداد میکند و خدایی دارم که مرا در همه ی مشکلات یاری میکند آری این است زندگانی من......

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط opera77 نمایش پست ها
      منم فکر میکنم نهایتا دوهفته عقب بیوفته
      تو بگو یه هفته تاخیر بندازن ولی سهمیه به سیل زده ها ندن که ما بدون سهمیه ای ها بد بخت نشیم
      حمایت از کمپین زیر پا گذاشتن حق دانش آموزان نظام قدیم در طراحی سوالات کنکور سراسری سال 98
      https://my.farsnews.com/c/9545

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با سلام،
      برین این فیلمو ببینین:
      https://www.youtube.com/watch?v=4Wq4rPf3AK4

این آقای نماینده،همه‌ی این شوآف‌ها رو واسه رای جمع کردن دوباره انجام میده
      چون چهره‌ش بدجور خراب شده،
      تو اینترنت سخنان گهربارش هست میتونین برین بخونین
      خلاصه اینکه:
      برو از خانه خادم(!) به در و نان مطلب / کاین سیه کاسه در آخر بکُشد مهمان را

در بیابـــــان گــر به شوق کــعبـه خـــواهی زد قـــدم
      سرزنــش ها گر کنــد خــار مغیــلان،"غــــم مخـــور"

5. Top | #20
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      توی متنی که واسه هیات رئیسه ارسال شده نوشته ۲ ماه خب وقتی بره مجلس رای مثبت به اندازه بیاره تصویب میشه که ۲ ماه عقب بیفته اونا هم باید قانون رو دقیق اجرا کنند نمیدونم چجوریه که هر کی واسه خودش یه پیش بینی می کنه یکی میگه نهایتا دو هفته یکی میگه یک هفته اگه هم رای نیاره که هیچ

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

از حق نگذریم یه جور شوآف و پروپاگاندای سیاسی ـ تبلیغاتی هم هستش
      این یکی تو توییترش میگه من هر کاری از دستم بر اومد برای شما جوانه های ایران زمین (!) انجام دادم ایشالا بقیه هم کمک کنن!
      اون یکی تو اینستاش میگه من تو کمیسیون هر کاری از دستم بر اومد برا شما پسرا و دخترای آینده ساز ایران (!) انجام دادم ولی پدر سوخته ها دیگران مخالفت کردن! از من راضی باشین!
      خب مشخص دیگه این نوع رفتارشون، چند ماه دیگه انتخابات مجلس هستش، رای نیاز دارن میفهمید، رای!
      فلذا از الان زدن تو کار
      اسکولازیسیون و خرمالیزیشن کردن ملت شدیدا دلاور!

7. Top | #22
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خدا خودش به ما رحم کنه.

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها
      2 ماه تعویق امکان نداره اتفاق بیوفته. پروسه رتبه بندی و انتخاب رشته بیشتر از 1 ماه طول میکشه و نمیرسه به مهر ماه
      وقت خودتون رو تلف نکنید
      سالهای قبل هم نتایج نهایی اکثرا 26 27شهریور اعلام میشد و میخورد به تعطیلات و تا دانشگاه ها ثبت ناماشون شروع میشد و تموم میشد عملا کلاسا از نیمه مهر شروع میشد.پس از این نظر که بعیده با این طرحه مخالفتی بشه.ضمن اینکه اینا همش فیلم هست! و گر نه سنجش سر 10 روز میتونه همه کارنامه های اولیه رو بده با امکانات و تجهیزاتی که دارن.یه هفته هم مهلت انتخاب رشته 10 روز بعد هم نتایج نهایی.تو نتایج نهایی تازه کارش راحت تر هم هست چون خیلی ها رتبه های نجومی میارن و اصلا انتخاب رشته نمیکنند و تعداد کمتر میشه. ولی عمدا کشش میدن که ملت فکر کنند در روند تصحیح کارنامه ها هیچ اشتباه و تقلبی نمیشه.حتی اول شهریور هم کنکور رو برگزار کنند اخر شهریور همه اش مشخص میشه هفته اول مهر هم ثبت نام دانشگاهه ا هفته دوم هم شروع کلاسا

ویرایش توسط alk1370 : 22 اردیبهشت 1398 در ساعت 17:11

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      خدایا بسه دیگه خسته شدیم
      جرا تموم نمیشهههه

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خدا کنه امسال اصلا کنکور برگزار بشه با این همه حواشی و مصیبت

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      باشه ...شما همه چیو میدونین اصلا .....

ولی سنجش بخواد میتونه تو 20 روز هم نتیجه اولیه هم جواب انتخاب رشته هارو بده ....

باشه اصلا به سیل زده ها سهمیه بدن بهتره ...

فقط بعد نتایج نیاین اینجا جز ناله کنین ...
      ​نقل نگیرید عزیزان چون جواب نخواهم داد

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Scorpion_ نمایش پست ها
      باشه ...شما همه چیو میدونین اصلا .....

ولی سنجش بخواد میتونه تو 20 روز هم نتیجه اولیه هم جواب انتخاب رشته هارو بده ....

باشه اصلا به سیل زده ها سهمیه بدن بهتره ...

فقط بعد نتایج نیاین اینجا جز ناله کنین ...
      سهمیه خوب نیست تعویق بهتره چون دوحالت داره میخونن و نتیجه میگیرن یا نمیخونن و نمیگیرن ولی سهمیه از قبل تعیین میشه یعنی اون قبول میشه و ما نمیشیم .

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مشکل ما اینه که فقط جلو پامونو میبینیم فقط خودمونو میبینیم اینکه تعویق بیشتر به نفع کیه چند بار گفتم اما شما دقت نمیکنین که سنجش همینجور که کنکور عادی برگزار میکنه اینهمه گند کاری توشه چه برسه به ۳ ماه تکلیف ورودی مهر چی میشه؟تکلیف پشت کنکوریا؟تکلیف نظام وظیفه؟جواب هر کدوم سرنوشت خیلیاست که واسه چند ماه درس خوندن به اسم سیل زده ها بیفته عقب

14. Top | #29
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shayandrama نمایش پست ها
      توی متنی که واسه هیات رئیسه ارسال شده نوشته ۲ ماه خب وقتی بره مجلس رای مثبت به اندازه بیاره تصویب میشه که ۲ ماه عقب بیفته اونا هم باید قانون رو دقیق اجرا کنند نمیدونم چجوریه که هر کی واسه خودش یه پیش بینی می کنه یکی میگه نهایتا دو هفته یکی میگه یک هفته اگه هم رای نیاره که هیچ
      طرح میره برای بررسی تو کمیسیون اموزش و دوباره دستکاری میشه ، و میشه نهایتا دو هفته. مگر اینکه بگن ورودی یای جدید ، از ابان بیان دانشگاه یا هم کلا نیمسال اول نداشته باشیم تا دو ماه تعویق رای بیاره.

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم موافق هر کاری هستم جز سهمیه دادن ...ولی بعضی دوستان انگار خوششون میاد قبول شدنشون چن برابر سخت بشه ....

پاشده میگه زود تموم شه بره ....من تابستونمو میخوام ....انگار تو تابستون قراره بره اوهایو موج سواری کنه ....درحالی که از استرس قرار نیس هیچ کاری کنه ....امیدوارم به تعویق بیفته
      ​نقل نگیرید عزیزان چون جواب نخواهم داد

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن