خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 28 از 28
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط roxsana نمایش پست ها
      فکریتوش که تو تلگرام هست ولی میخوام کلاس نکته و تست آنلاینش رو جهشینو رو اسم بنویسم
      جهشینو؟

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      میشه روششو بگی ؟ ینی چی با نقاله [/quote]

برای محاسبه یه سری از زاویه ها از نقاله استفاده میکنه دیگه نمیتونم روشش یادم نیست زیاد چون آبان اینا مثلثات خوندم باز از فردا میخواد مثلثات رو شروع کنه تو کلاس نکته و تستش

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اره روش نقاله برای آریان حیدری که خب عالیه و توش بحثی نیست
      جای بحث که قطعا داره !
      چون توی یه سری حوزه های کنکور ما داوطلب رو فقط با یک عدد مداد و پاک کن فرستادن داخل و اجازه ندادن هیچ چیز دیگه ای با خودشون ببرن حتی خوراکی و آب معدنی نقاله که بماند .
      روش ریسکی برای کنکور جواب نمیده .
      stars can't shine without darkness

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ifmvi نمایش پست ها

جای بحث که قطعا داره !
      چون توی یه سری حوزه های کنکور ما داوطلب رو فقط با یک عدد مداد و پاک کن فرستادن داخل و اجازه ندادن هیچ چیز دیگه ای با خودشون ببرن حتی خوراکی و آب معدنی نقاله که بماند .
      روش ریسکی برای کنکور جواب نمیده .
      نه خود استاد گفت بردن نقاله سر کنکور اشکالی نداره من که تا حالا کنکور ندادم ولی گفت اشکال نداره که

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نه خود استاد گفت بردن نقاله سر کنکور اشکالی نداره من که تا حالا کنکور ندادم ولی گفت اشکال نداره که
      بله درسته به لحاظ قانونی مشکلی نداره
      اما بستگی به حوزه تون داره
      ما توی شهرمون حوزه داشتیم که اجازه ندادن بچه ها هیچ چیزی با خودشون ببرن سر جلسه حتی آب معدنیشونو گرفتن : /
      اما مثلا حوزه ای که من بودم خیلی اوپن بود ، اصلا درست حسابی چک نکردن چی باخودمون بردیم .
      بنابراین باید احتیاط کنید و سعی کنین بدون استفاده از وسایلی مثل خط کش و نقاله و ... یه سری سوالا رو حل کنید که اگه اجازه ندادن وسایل ببرید با خودتون خیالتون راحت باشه و استرس نگیرید.
      stars can't shine without darkness

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      روش حل نوسان بهروزی
      ساده تر از روش های دیگه بود
      از حل معادله مثلثاتی که خیلی خیلی ساده تر بود
      باهاش واقعا راحت بودم و سوالات رو راحت حل میکردم
      چیز عجیب غریبی هم نیست البته
      دربارهء مباحث دیگش نمیدونم ولی "پل نوسان" خوب بود

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من نوسانشو دیدم عالی بود هر چند کامل نبود

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ..........
      ویرایش توسط Nahal1993 : 19 آبان 1398 در ساعت 19:22

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام بهروزی قبل از کنکور هم یه همایش گذاشته بود که از یکی از دوستام که رفته بود پرسیدم گفت خیلی خوب بود واسه کنکور 99 هم چن تا مبحث رو تدریس کرد(صفر تا صد )ولی چون فیلماش پخش شد دیگه تدریس آنلاین رو گذاشت کنار ؛ اگر فیلمای تدریس صفر تا صد که مال مباحث حرکت و دینامیک و کار و انرژی هست رو استفاده کنی خیلی خوبه چون تستای زیادی هم داخلش حل کرده

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

ریاضیات کاتالیزگر

نقل قول نوشته اصلی توسط Ema نمایش پست ها
      البته حالا که فکر میکنم بنظرم من ریاضیش رو دیدم چون درباره ی مثلثات بود یه سری مبحث از ریاضی هم گذاشته تو یکی از روشا میگفت نقاله ببرید سر جلسه زاویه ها رو با اون محاسبه کنید : / اما یکی از دوستان اینجا گفتن فیزیکش خوبه و شسته رفته تدریس میکنن ، اون چیزی که من توی ریاضیش دیدم صرفا چندتا راه میانبر بود که سوالات سریعتر حل بشن . شما دو تا کلیپش رو ببینین بعد با روشایی که گفته برید تستای کتاب کمک اموزشیتون رو بزنید ببینید روش هاش کاربردی هست یا نه ، اگر خوب بود ادامه بدید .
      سلام همون طوری که گفتین کاتالیزگر ریاضی هم داشت اما فقط چندتا روش میانبر نبود و مطالبو خلاصه برای جمع بندی درس میدادن و به نظر من کیفیت ریاضیشون خیلی بالاتر از فیزیک بود معلم ریاضیش امین خوانین زاده بود نقاله رو میگفت ولی اصلا ازش استفاده نمیکرد ، از برعکس روش بدون فرمولی که یاد دادن استفاده میکرد که فوق العاده بود پیشنهاد میکنم بقیه مطالب تدریسی ایشون هم ببینین بعد کلی تر راجبش نظر بدین من مثلثات بدون فرمول حیدری هم دیده بودم ولی روش اقای حیدری رو نمیشه برعکس استفاده کرد !!!

11. Top | #26
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aretmis نمایش پست ها
      سلام کسی عضو کانال کاتالیزگر که فیلمایِ تدریس این آقا رو میذارن هست؟!
      ادرس کانالشودارین؟

12. Top | #27
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sara_irankhah نمایش پست ها
      سلام همون طوری که گفتین کاتالیزگر ریاضی هم داشت اما فقط چندتا روش میانبر نبود و مطالبو خلاصه برای جمع بندی درس میدادن و به نظر من کیفیت ریاضیشون خیلی بالاتر از فیزیک بود معلم ریاضیش امین خوانین زاده بود نقاله رو میگفت ولی اصلا ازش استفاده نمیکرد ، از برعکس روش بدون فرمولی که یاد دادن استفاده میکرد که فوق العاده بود پیشنهاد میکنم بقیه مطالب تدریسی ایشون هم ببینین بعد کلی تر راجبش نظر بدین من مثلثات بدون فرمول حیدری هم دیده بودم ولی روش اقای حیدری رو نمیشه برعکس استفاده کرد !!!

مگ روشش باحیدری فرق دارهع؟

ادرس کانالشوداری؟

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

امین خوانین زاده

نقل قول نوشته اصلی توسط wonshower نمایش پست ها
      مگ روشش باحیدری فرق دارهع؟ادرس کانالشوداری؟
      بله ، اقای آریان حیدری 5 درجه هشت صدم میگن اما روش امین خوانین زاده محاساباتش اسون تره و میشه از نکته اشون برعکس استفاده کرد درحالی که روش اقای حیدری نمیشه مثلا سوال پرسیده سینوس چه زاویه ای میشه 0.2 با 5 درجه هشت صدم آفای اریان حیدری نمیشه زاویه رو بدست اورد ولی با قاعده خوانین زاده سریع میشه گفت 12 درجه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن