خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 34

موضوع: آینده ی پوچ!

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

آینده ی پوچ!

دوستان شما هم مث من هیچ انگیزه ای برای ادامه دادن ندارین؟اصلا تو این وضعیت کشور واسه هیچی انگیزه نمونده...
      همش با خودم میگم این همه بخونی یهو جنگ شه بمیری و تمام که چی واقعااا...یا اصلا زنده بمونی دیگه اون رشته و دانشگاه تاپ به چه دردی میخوره...اگه شد و مملکت عوض شد کی گفته پزشکی همین جایگاه و داره و اون همه زحمتت بیهوده نمیشه؟واقعا آینده ی پوچ و مبهمی داریم...از هر طرف بهش ک میکنم هیچ امیدی نیس...این همه واسه چی بجنگم؟

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arash.ye نمایش پست ها
      دوستان شما هم مث من هیچ انگیزه ای برای ادامه دادن ندارین؟اصلا تو این وضعیت کشور واسه هیچی انگیزه نمونده...
      همش با خودم میگم این همه بخونی یهو جنگ شه بمیری و تمام که چی واقعااا...یا اصلا زنده بمونی دیگه اون رشته و دانشگاه تاپ به چه دردی میخوره...اگه شد و مملکت عوض شد کی گفته پزشکی همین جایگاه و داره و اون همه زحمتت بیهوده نمیشه؟واقعا آینده ی پوچ و مبهمی داریم...از هر طرف بهش ک میکنم هیچ امیدی نیس...این همه واسه چی بجنگم؟
      عزیزم شما علاقه ای به درس و رشتت نداری
      من تمام علاقه ام اینه که پزشک بشم که برم بیماری صعب العلاج (نگیم لااعلاج) رو درمان کنم
      اصلا جنگ بشه یا من یا هدفم
      من زندگی رو بدون پزشکی نمیخوام

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      ببین کاملا درکت میکنم و میدونم چی میگی
      راستش من الان فقط به خاطر مهاجرت درس میخونم که زودتر فرار کنم برم
      واقعا دیگه دارم دیوونه میشم هر روز همه چی گرون می شه
      مثله اینکه ماها حق برطرف کردن ابتدایی ترین نیازهامونو نداریم
      نمی دونم کی قراره امام زمان ظهور کنه واقعا اگه الان موقعش نیست پس کی موقعشه این همه خیانت وفساد و...
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر123 نمایش پست ها
      عزیزم شما علاقه ای به درس و رشتت نداری
      من تمام علاقه ام اینه که پزشک بشم که برم بیماری صعب العلاج (نگیم لااعلاج) رو درمان کنم
      اصلا جنگ بشه یا من یا هدفم
      من زندگی رو بدون پزشکی نمیخوام
      علاقه هم تا یه حدی باید بهش بها داد...واسه پزشکی خودم و بکشم آخرشم وارد دانشگاه نشده همه چی نابودشه:/

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Avatar2020 نمایش پست ها
      ببین کاملا درکت میکنم و میدونم چی میگی
      راستش من الان فقط به خاطر مهاجرت درس میخونم که زودتر فرار کنم برم
      واقعا دیگه دارم دیوونه میشم هر روز همه چی گرون می شه
      مثله اینکه ماها حق برطرف کردن ابتدایی ترین نیازهامونو نداریم
      نمی دونم کی قراره امام زمان ظهور کنه واقعا اگه الان موقعش نیست پس کی موقعشه این همه خیانت وفساد و...
      آخه تو این وضعیت مگه مهاجرت الکیه؟ممکنه دوماه دیگه کشور بره رو هوا...واقعا فک میکنم هدف گذاری واسه چندماه آینده هم تو این وضعیت حماقت محضه

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      آخه تو این وضعیت مگه مهاجرت الکیه؟ممکنه دوماه دیگه کشور بره رو هوا...واقعا فک میکنم هدف گذاری واسه چندماه آینده هم تو این وضعیت حماقت محضه
      چی بگم خودمم موندم امیدوارم منقرض نشیم
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Avatar2020 نمایش پست ها
      چی بگم خودمم موندم امیدوارم منقرض نشیم
      واقعا انگیزه ام صفره صفر شده واسه چی باید بجنگم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دنیا جایی برای ادمای ضعیف ندار...
      من خودم معتقدم ادم تا نفس میکشه باید برای اهدافش بجنگه چون وقتی رفت زیر خاک فرصت برای استراحت زیاد داره....
      موفق باشید...

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KAVEH.MZ نمایش پست ها
      من خودم معتقدم ادم تا نفس میکشه باید برای اهدافش بجنگه چون وقتی رفت زیر خاک فرصت برای استراحت زیاد داره....
      موفق باشید...
      این استراحت با اون استراحت فرقش زمین تا آسمونه...با نهایت احترام کلا به جملات شعاری اعتقادی ندارم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      این استراحت با اون استراحت فرقش زمین تا آسمونه...با نهایت احترام کلا به جملات شعاری اعتقادی ندارم
      برام مهم نیست...

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      انگیزه برای زنده موندن در شرایط فعلی زیره ۲۰ درصده
      البته برای من

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ببین تو 10 سال پیش فک میکردی به چنین جایی برسیم؟مسلما نه!
      الانم باید هدفتو در نظر داشته باشی و ادامه بدی
      خدا قطعا کمکت میکنه،نمیذاره تلاشات بیهوده باشه!
      بعدشم
      وقتی میای دانشگاه ، کلی نظرت عوض میشه راجب همه چی!مخصوصا دانشگاه های خوب...

و یه چیز دیگه که هست ،به نظرم اینطوره که باید طوری تلاش کنی تو زندگیت که اگه یهو خدا اومد ازت پرسید راضی هستی از خودت با قاطعیت بگی بله!چرا؟ چون تلاشتو کردی،
      و انسان از تلاشی که کرده هیچوقت ناراحت نیس

پس بخون
      ادامه بده
      با قدرت
      به اطراف و حاشیه توجه نکن
      متمرکز شو روی هدفت

خدا رو هم فراموش نکن

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببین اگه ما ازون شانسا داشته باشیم که وضعمون عوض شه اول باید خداروشکر کنیم واقعا که رشته های دیگه هم به جایگاه واقعیشون برمیگردن و بیشتر از این بهشون ظلم نمیشه و همه هجوم نمیارن سمت تجربی بعدم اینکه در اون شرایط بازهم من فکرنمیکنم رشته های علوم پزشکی چیزی از جایگاهشون کم بشه...این حرفتون واقعا حس خوبی رو منتقل نمیکنه ...یعنی شما واقعا دوست دارین که این همه رشته مثل شرایط الان بدبخت بیچاره بمونن صرفا به این خاطر که پزشکا خیلی منحصربفرد باشن؟؟
      نه عزیز توکشورهای دیگه هم که هرکی سرجای خودشه بازهم پزشکا جایگاه و حقوق خیلی خوبی دارن

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      علاقه هم تا یه حدی باید بهش بها داد...واسه پزشکی خودم و بکشم آخرشم وارد دانشگاه نشده همه چی نابودشه:/
      چرا یه عده فکر میکنن اصلا انگار پزشکی رو تو سینی گذاشتن دو دوستی تقدیمشوت کنن
      بابا بخدا فقط هزار نفر بین هفتصد هزار نفر میرن اونم کسایی که تلاش کردن و خوندن
      درسته یجاهایی ادم ناامید میشه که اونم بخاطر کن کاریه و نتیجه نگرفتن ولی برنده کسیه که پا پس نمیکشه تا به هدفش برسه

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KAVEH.MZ نمایش پست ها
      موفق باشید...
      دقیقا
      اصلا این کار طبیعته
      نظریه مرحوم و مغفور داروینه دیگه
      میگه طبیعت فقط قوی ها رو انتخاب میکنه و هر ضعیفی که با شرایط کنار نیاد با حفظ احترام حذف میشه
      قانون کائنات اینه تا تلاش نکنه نمیرسی
      حالا بعضیا نمیخونن اخرم میندازن گردن شرایط و سهمیه و تعویق نشدن کنکور و سیل و قسمت
      این اخری منو میسوزونه
      لطفا کم کاری های خودمونو گردن خدا نندازیم
      بابا شرایط همیشه بد بوده و مشکل همیشه بوده ولی یکی مشکل براش سکوی پرتابه و یکی مانع عبور
      میگن سنگ (مشکلات) برکه رو (ادم ضعیفا) رو متلاطم میکنه ولی همون سنگ توی دریا (ادم قویا) غرق میشه و توان متلاطم کردن نداره
      نتیجه اخلاقی دریا باشیم
      ترامپ کیه که متو یه میلیمتر از هدفم دور کنه
      بابا بهانه بهتر از جنگ نامعلوم و تا جایی غیرممکن نداشتید

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن