با سلام
دوستان عزیز سلام
خدا قوت و نماز و روزه هاتون قبول باشه

امیدوارم درس های خودتون رو خوب خونده باشید و ایام درس خونی به کامتون باشه .

من قصد دارم برای کنکور 99 تجربی شرکت کنم و باید شروع کنم !

این نکته رو هم بگم زمانی که درس میخوندم و درجریان ماجرای درسی بودم و تجربه مشاوره و برنامه ریزی بچه های ارشد کامپیوتر - ریاضی محض و دکتری فیزیک بودم ( برای دوستام که موفق هم شدند و الان هم دانشگاه هستند) .این رو هم بگم تجربه برنامه ریزی کنکور سراسری تجربی رو برای دیگران ندارم!

الان گستره کتاب ها با زمان ما خیلی متفاوت تر و گسترده تر شده ! بعد از گذشت زمانی نصبتا ً طولانی تکنیک های جدید و اصول جدید رو در دسترس ندارم و به اصطلاح آپدیت نیستم و به دنبال به یک برنامه استراتژی هستم که دقیقا بدونم چی کار باید بکنم و هر روز وضعیت و تکیلفم مشخص باشه و در بازه کوتاه میان و بلند مدت تکلیفم مشخص باشه . دیتا به دستم برسه خودم می تونم موتور کار رو روشن کنم و برنامه شخصی سازی شده خودم رو پیاده کنم.

می خوام نظر شما عزیزان رو در باره چنین مواردی بدونم واگر نظری دارید بفرمایید :
ترازوی میانه روی در برنامه ریزی سبک و سنگین به این معنی به طور میانگین هر روز چه تعداد کتاب از عمومی و تخصصی خوانده بشه ،سیستم و مکانیزم دوره و مرور که بر پایه دانش علمی باشه و نه هین طوری رو هوا و بر اساس نظر شخصی جدیدترین های علم مشاوره الان چی هست که عمده برنامه های توی اینترنت رو دیدم نظر شخصی بودند، نحوه تست زدن هر درس چه طور باشه بلافاصله بعد از مطالعه درس ، یا فردای روز مطالعه یا 48 ساعت بعد ؟ در دوره های اول مطالعه تست های سراسری زده بشود یا نه ؟ بزاریم برای دوران جمع بندی ؟ دوره تسلط بر مباحث چه طوری در برنامه گنجانده میشه با مرور صرف یا با تست ؟

دوستانی که تجربه و نظری دارند خیلی خوشحال می شم که در این خصوص راهنمایی کنند .
و لطفا ً شرایط رو به گونه ای در نظر بگیرد که از صفر کلوین می خواهیم برنامه ریزی کنیم و بنارو بر این بزارید که من الان هیچی از درس و مدرسه یادم نیست !

سایر دوستان که نظر های متفاوت و خواسته های دیگه ای دارند، لطفا ً فقط در باره عنوان تاپیک کامنت بگذارید و از سایر مسائل حاشیه ای اجتناب کنید در غیر این صورت ریپورت می شوید.