خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

راهنمایی برای شروع راه کنکور 99

سلام. اولین پستم توی این انجمنه. میخوام برای کنکور99 بخونم و چندتا سوال داشتم:

1- این مشاوره آلفا مثبت چطوره؟ از بقیه مشاوره ها توی اینترنت بنظر بهتر میاد! میخوام یه نفر باشه که مُدام چکم کنه که هم درس بخونم و هم درست برنامه ریزی کنم
      2- مشاور خوب توی مشهد کسی سراغ داره؟ هزینه ش چقدره؟ یه نفر که هر هفته بتونم برم پیشش
      3- نظرتون راجع به خانه کنکور چیه؟ آخه ظاهرا مشاور هم داره و جو کنکوری خوبی داره برای درس خوندن
      4- آزمون های آزمایشی برای نظام قدیم هم واسه آمادگی کنکور99 اجرا میشه یا فقط نظام جدید؟ هزینه ش امسال چقدر بوده؟ میتونم از برنامه و آزمون های امسال استفاده کنم اما دوست دارم هر دو هفته توی رقابت با بقیه خودمو بسنجم(البته حالا که دو نظام جدا شده نمیشه درست بفهمی کجای این بازی هستی.) برنامه قلم چی واسه امسال رو دارم، حرکت اشتباهیه اگه از روی همین جلو برم و خودم برنامه ریزی نکنم. اخه هرسال رتبه برترها همه میگن ما از روی برنامه کانون درس خوندیم.

ممنون میشم اگه به هر چهار سوالم جواب بدین. سپاس

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام ..حقیقتا جواب سوال 1 ، 2 و 4 رو نمیدونم
      اما در مورد سوال 3.. من خودم مشهدی نیستم ولی ظاهرا خانه کنکور مشهد چیز خیلی خوبیه.. آقای امیرحسین رضایی از رتبه برتر های این انجمن که سال 97 رتبشون شد 72 که خیلی راضی بود..
      مصاحبشون رو اینجا بخونید :http://forum.konkur.in/thread62396.html

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      ببخشید که وقتم نمیرسه به همه سوالاتجواب بدم ولی در رابطه با سوال اول اشتباه فک نکن تو باید خودجوش باشی نه مثل ربات اینجوری هیچوقت موفق نمیشی از راه و تجربه دیگران و مشاور ایده بگیر
      یه رتبه برتر از تجربه ها ایده میگیره و بهش نمیگن چیکار کن خودش خودجوش درس میخونه و تایم مشخصیم برا استراحت نداره یعنی نمیگه 2 ساعت بخونم ی ربع استراحت میخونه میخونه تا وقتی خسته شه بعدم استراحت میکنه البته نه اینکه بره 4 ساعت استراخت کنه چن حرکت ورزشی یکم چشماشو میبنده نه اینکه بدتر گوشیو لپ تاپ خسته تر شه
      رچی بهت گفتم اشتباهات خودم بوده و از اول همین احساسات تورو داشتم اگه خودجوش نباشی دیکته کردن بدتر میکنه اوضاع رو البته بد نیس از ی مشاور راهنمایی بگیری ولی اینکه بخوای زور بهت بگه جو اوایل شروع درس خوندنه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)