خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 32
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اگه شک کنن اول از همه دفترچه ی شمارو چک میکنن که آیا سوالاتو حل کردی یا نه...بعدشم اونجور که من شنیدم به صورت انتخابی چند نفری که مثلا معدل داغون داشتن و یهو رتبه شون خوب شده رو میگن بیا ازمون بده گرچه شما تو اون مدت حق انتخاب رشته رو هم دارید و بعد از ازمونتون راحت میرید وارد رشته ی قبولیتون میشید
      از طرفی نتیجه ی ازمون دوم اصلا مهم نیست و تاثیری رو انتخاب رشته تون نمیزاره
      همچنین درصداتون باید تا حدودی نزدیک به اصلیه باشه
      مثلا یکی که زیستو ۷۰ زده
      بعد ازمون دوم ۱۰ درصد بزنه خیلی ضایس
      ادمی که در حد ۷۰ خونده فوقش به خاطر استرس یا فراموش کردن مطالب ۵۰ درصد بزنه برا بار دوم!!

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rafolin403 نمایش پست ها
      اگه شک کنن اول از همه دفترچه ی شمارو چک میکنن که آیا سوالاتو حل کردی یا نه...بعدشم اونجور که من شنیدم به صورت انتخابی چند نفری که مثلا معدل داغون داشتن و یهو رتبه شون خوب شده رو میگن بیا ازمون بده گرچه شما تو اون مدت حق انتخاب رشته رو هم دارید و بعد از ازمونتون راحت میرید وارد رشته ی قبولیتون میشید
      از طرفی نتیجه ی ازمون دوم اصلا مهم نیست و تاثیری رو انتخاب رشته تون نمیزاره
      همچنین درصداتون باید تا حدودی نزدیک به اصلیه باشه
      مثلا یکی که زیستو ۷۰ زده
      بعد ازمون دوم ۱۰ درصد بزنه خیلی ضایس
      ادمی که در حد ۷۰ خونده فوقش به خاطر استرس یا فراموش کردن مطالب ۵۰ درصد بزنه برا بار دوم!!
      اخه چطور دفتر چه چک میکنن که سوالات رو حل کردی یا نه دفترچه ها همه قاطی میشه و..... مگه اینکه دفتر چه طرف اسم و کد داشته باشه

3. Top | #18
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      حالا قبول شدیم انگار فقط لنگ مشکوک شدن سنجشیم

اتفاقی نمیفته فوقش اینه یه آزمون مجدد میگیرن و شما هم که خوندین پس جای نگرانی نیس
      نگران سربازی و فلانم نباشین زیاد طول نمیکشه همون مهر جوابا رو میدن و شما هم راحت میرین سر کلاستون
      از بچه های خود فروم بود آقای کلهر کنکور 97 رتبشون 70 منطقه 3 شد کنکور قبلشون 2هزار بودن چون تغییر رشته ای بودن سال اول ریاضی و دو سال بعدی تجربی ،
      بهشون مشکوک شده بودن ولی رفتن سنجش و درس شد

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با سلام
      چه منبعی گفته ابانماه ازمون مجدد میگیرند؟
      ازمون مجدد حدافاصل انتخاب رشته واعلام نتایج هست
      درضمن اگر روند بررسی به اطاله کشیده شود شما در دانشگاه قبول شده ثبت نام کرده و مشغول به تحصیل میشوید وازمون مجدد را شرکت میکنید اگر موفق شدید که فبها
      اگر نه که مطابق مقررات با شما برخورد خواهد شد
      این ازمون درقیاس رتبه سال گذشته شما نیست
      درقیاس با معدل نهایی شماست ضمنا مثل ازمون اصلی سخت هم نیست
      با سپاس

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Juliette نمایش پست ها
      با سلام
      چه منبعی گفته ابانماه ازمون مجدد میگیرند؟
      ازمون مجدد حدافاصل انتخاب رشته واعلام نتایج هست
      درضمن اگر روند بررسی به اطاله کشیده شود شما در دانشگاه قبول شده ثبت نام کرده و مشغول به تحصیل میشوید وازمون مجدد را شرکت میکنید اگر موفق شدید که فبها
      اگر نه که مطابق مقررات با شما برخورد خواهد شد
      این ازمون درقیاس رتبه سال گذشته شما نیست
      درقیاس با معدل نهایی شماست ضمنا مثل ازمون اصلی سخت هم نیست
      با سپاس
      اگه کسی معدل نهایش بد باشه یعنی تقلب کرده؟
      شما اصلا قانونش رو خوندین؟
      قانونش که اینو گفته اگه رتبه سال قبلتون بد بوده باشه و هم چنین معدل شما پایین باشه و پاسخنامه مشکوک و هم چنین گزارش ازمون
      اگر حداقل دو مورد از این موارد رو ببینن میگن بیا برا ازمون مجدد

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      الان من با معدل ۱۴ و رتبه ی ۱۱۰۰۰ منطقه ۲ پارسال مشکوک میشن بهم اگه مثلا ۱۰۰۰بشم امسال؟؟

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Insidee نمایش پست ها
      اگه کسی معدل نهایش بد باشه یعنی تقلب کرده؟
      شما اصلا قانونش رو خوندین؟
      قانونش که اینو گفته اگه رتبه سال قبلتون بد بوده باشه و هم چنین معدل شما پایین باشه و پاسخنامه مشکوک و هم چنین گزارش ازمون
      اگر حداقل دو مورد از این موارد رو بینن میگن بیا برا ازمون مجدد
      عرض کردم تا الان تنها به چیزی که استناد شده مغایرت نهایی و رتبه هست.رتبه سال گذشته بررسی نمیشود
      بله اگر ده دوازده ازمون را کم گرفته باشد و همه را در کنکور بالا بزند شما شک نمیکنید؟حداقل یک ازمون اگر بد باشه یه چیزی

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خلاصه که این تاپیک بجز استرس چیز دیگری نداره
      اولا انگار که ما رتبه بر میشیم حالا یا اوردن پزشکی رو دو دستی تقدیم ما کردن
      دوما اصلا ما اگر واقعا رتبمون خوب بشه صد بارم امتحان بگیرن اماده ایم
      خلاصه که فقط وسواس ذهنیه و هیچ نفعی نداره بی خیال شد خواهشا

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinmed نمایش پست ها
      الان من با معدل ۱۴ و رتبه ی ۱۱۰۰۰ منطقه ۲ پارسال مشکوک میشن بهم اگه مثلا ۱۰۰۰بشم امسال؟؟
      خیر.
      شما کدت ازاد هست
      در ضمن ازمون مجدد مثه کنکور نیست که بنرسید

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خلاصه که این تاپیک بجز استرس چیز دیگری نداره
      اولا انگار که ما رتبه بر میشیم حالا یا اوردن پزشکی رو دو دستی تقدیم ما کردن
      دوما اصلا ما اگر واقعا رتبمون خوب بشه صد بارم امتحان بگیرن اماده ایم
      خلاصه که فقط وسواس ذهنیه و هیچ نفعی نداره بی خیال شد خواهشا
      داداش شما مسول سازمان سنجشی اینقدر با قطعیت حرف میزنی تو همین انجمن رتبه 500منطقه 3همشهری خودمه برو تو مصاحبه ها نگاه کن معدلشم خوب نبوده رتبه سال قبلشم زیاد خوب نبوده چرا نگفتن بیا ازمون بده ؟
      نمونه دیگش اقای کلهر که اصلا بخاطر معدل بهش گیر ندادن که
      ویرایش توسط Insidee : 10 خرداد 1398 در ساعت 00:46

11. Top | #26
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اخه چطور دفتر چه چک میکنن که سوالات رو حل کردی یا نه دفترچه ها همه قاطی میشه و..... مگه اینکه دفتر چه طرف اسم و کد داشته باشه
      تا حالا کنکور ندادین؟؟ همه دفترچه ها کد و اسمتون رو داره!!!!

همیشه هم بعد کنکور اجازه نمیدن دفترچه رو ببرین
      همه رو چک نمیکنن ولی اگه جایی به تقلب مشکوک بشن یا کسی گزارش تقلب بده چک میکنن

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداش شما مسول سازمان سنجشی اینقدر با قطعیت حرف میزنی تو همین انجمن رتبه 500منطقه 3همشهری خودمه برو تو مصاحبه ها نگاه کن معدلشم خوب نبوده رتبه سال قبلشم زیاد خوب نبوده چرا نگفتن بیا ازمون بده ؟
      نمونه دیگش اقای کلهر که اصلا بخاطر معدل بهش گیر ندادن که
      بنده بشما قول میدم اگ شماهم همچین رتبه ایی بیاری جهت بررسی مجددا احضار نشی
      بنده حرفی حرفی از کف وسقف رتبه ومعدل کردم؟!
      خیر اینها با انحراف معیار وضریب تغییرات سنجیده میشن(چیزایی که ازش خبری ندارید احتمالا)
      دوما از یک میلیون داوطلب شاید بع صدتا یا دویستا شک بشه قرارنیست مجددا هم ازمون بدن
      حالا فعلا بخونید من تضمین میکنم به هیچکدومتون گیر ندن
      با سپاس

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سنجش انقدر چیزش با چیزش قاطی شده وقت نمیکنه بعد قبولی تو به این چیزی که تو مغز توست فکر کنه.فوبیا گرفتیا.من چند ساله تو این انجمن فعالم همچین سوالی تا حالا به ذهن هیچکس خطور نکرده .قلم چیه مگه .یه بار رستگار بود که بعدش معذرت خواهی کردن.
      ?

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یعنی واقعا دم مخ و مخچه و ساقه مغز خیلیا گرم !!! به چیا که فکر نمیکنید ...
      شما رتبه خوب بیاد ، من از طرف سازمان سنجش بهت میگم ازت آزمون مجدد نمیگیریم
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کد آزاد ینی چی؟ الان من با معدل 16 و رتبه 10،000 منطقه 2پارسال، امسال اگه بشم زیر هزار کارنامه مشکوک برام صادر میشه؟
      این ک دلیل نمیشه

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن