خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 51
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_tig نمایش پست ها
      مقدمه بگم؟ من باهات شوخی کردم نمیدونستم شما زود ناراحت میشی...
      من یه مثال نقض واسه این جمله گفتم ( در کل چیزی اضافه نشده بیشتر حذف شده) شما jump کردی یه موضوع دیگه(فیزیک شیمی زیست شناسی) والا یا شما میخواستید چیزی رو به اثبات برسونید یا مارو بزنید!

داداش درکل یه قیدیه که یعنی معمولا و بدون در نظر گرفتن استثناها
      والا چی بگم !
      اشتباه از من بود شما ببخش !

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      خدایا ...
      حمید جان یه نگاه به لحن حرف زدنت بنداز ! بدون مقدمه میگه "داداش چند چندی با خودت " و بعد حرفای من رو تکرار میکنه ... فیلسوف ؟ حاجی من که حرفات رو تایید کردم ! بیخیال ...
      @parsa01 کتاب حتی 1 مسئله تعادل حل نکرده. تنها کاری که کرده واکنش هابر رو داده گفته طبق این رابطه ثابت تعادل به دست میاد. حالا خودتون توضیح بدید چطوری ثابت تعادل به دست میاد !هیچ رابطه ای مربوط به اینکه وقتی واکنش ها جمع بشن یا واکنشی برعکس بشه تعادلش چطور میشه توی کتاب نیست. نظام قدیم ها توی کتاب شما هم اینطوری بود ؟!! قطعا نه
      کل اسید و باز کتاب ما حفظی شده . هیچ مسئله ای از چند برابر شدن غلظت و تاثیرش روی PH و چند تا تیپ دیگه اصلا بحث نشده. . درصورتی که نظام قدیم ها 1 فصل داشتند اسید و باز که ماشالله یکی از سنگین ترین فصل ها بود.
      بیشترش نه حوصله هست توضیح بدم نه وقتش ! از معلمت بپرس کامل میگه واست
      سلام داداش حرفت درسته ولی برو کتابای تستو ببین همه این تیپها که شما داشتی رو ما هم داریم و تو ازمونها هست اسید و باط هم درسته کتاب اسونه ولی کتابهای تست و.. همشو گفتن مثلا خیلی سبز ۵-۶ تا تیپ گذاشته واسه اسید باز ۱۰۰-۱۵۰ تا تست

3. Top | #33
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parsa01 نمایش پست ها
      سلام داداش حرفت درسته ولی برو کتابای تستو ببین همه این تیپها که شما داشتی رو ما هم داریم و تو ازمونها هست اسید و باط هم درسته کتاب اسونه ولی کتابهای تست و.. همشو گفتن مثلا خیلی سبز ۵-۶ تا تیپ گذاشته واسه اسید باز ۱۰۰-۱۵۰ تا تست
      من حذفیات کتاب رو گفتم نه کتاب های کمک درسی !

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      من حذفیات کتاب رو گفتم نه کتاب های کمک درسی !
      خب اینا که فرمودی حذفیات هم نیست تعادل همشو کتاب گفته فقط مسعله کم گفته که بعضا تو فعالیت اخر فصل داده ، در هر صورت مطمعن باشین ۶۰-۷۰ درصد سوالات رو مشترک میدن پس به ضرر شما حداقل نیست ممکنه به خاطر توضیحات کم کتاب به ضرر ما باشه ولی به ضرر شما نیست

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تفاوتش چیه؟

6. Top | #36
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parsa01 نمایش پست ها
      خب اینا که فرمودی حذفیات هم نیست تعادل همشو کتاب گفته فقط مسعله کم گفته که بعضا تو فعالیت اخر فصل داده ، در هر صورت مطمعن باشین ۶۰-۷۰ درصد سوالات رو مشترک میدن پس به ضرر شما حداقل نیست ممکنه به خاطر توضیحات کم کتاب به ضرر ما باشه ولی به ضرر شما نیست
      داداش من دوازدهمم !

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

درود
      ببینید عزیزان، اکثر دوستان همچی خیلی مایل هستند با موضوعات احساسی و خودخواهانه برخورد کنند چیزی که تو جامعه اجق وجق ما شدیدا رواج داره و رایجه
      یعنی نمیرن موضوعات رو عمقی و دقیق بررسی و تجزیه تحلیل کنن، چون حوصله ندارن و صرفا بر اساس یه سری اطلاعات پراکنده سطحی ناقص میان نتیجه گیری میکنن
      یه سریا هم که شدیدا معرف حضور هستند!، قربونش برم صرفا میان بر اساس منافع شخصی بدون هیچگونه تجزیه تحلیل مسائل، نتیجه گیری میکنن که در نهایت غلط اندر غلطه
      و وقتی شما براشون منطق و استدلال مستند میاری شما رو با اجازه پس میزنن و قبول نمی کنن و تازه کلی هم بد و بیراه بارتون میکنن!
      چرا چون دستگاه عقلشون عادت کرده با موضوعات بر اساس خودخواهی احساسی برخورد کنه و نه منطق برگرفته شده از بخش خودآگاه مغز که دنبال تجزیه تحلیل مسائله
      اینجاست که شما اگر هزار و یک دلیل هم بیاری این سری از افراد همچنان مقابل شما گارد میگرن
      به عنوان مثال یک جزئی از کل رو در نظر بگیریم صرفا، مثلا درس زمین شناسی که اصلا هم اهمیت نداره برای خیلی از بچه ها
      شما در نظام قدیم 2 کتاب شامل 19 فصل دارید، در نظام جدید هم 1 کتاب شامل 7 فصل دارید
      بسیار خب، شما وقتی میرید از همین جزء جزء های این کل رو به همین صورت یکی یکی در میارید و بررسی میکنید و تجزیه تحلیل میکنید به نتیجه شدیدا جالبناکی پی میبرید که
      مثل اینکه مباحث کتب نظام جدید
      به نسبت مباحث کتب نظام قدیم ساده تر و آبکی تر شدن و ...
      حالا اون دسته از افرادی که بر اساس بخش خودآگاه مغزشون که بر اساس تفکر و تأمل و تعقل و ... با موضوعات برخورد میکنن این موضوع رو به سادگی میپذیرن
      اون دسته از افراد هم که شدیدا تعدادشون تو جامعه ما زیاده، که بر اساس قشر ناخودآگاه مغزشون که بر اساس احساس و عاطفه و حالا ببینم امروز من دلم چی میخواد! و این داستانا برخورد میکنن این موضوع رو با اجازه نمی پذیرین

بسیار خب، با این افراد دسته دوم کلا کاری نداشته باشید گناه دارن، بزارید تو دنیای خودشون همینطور غوطه ور باشن
      بدرود

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_tig نمایش پست ها
      مقدمه بگم؟ من باهات شوخی کردم نمیدونستم شما زود ناراحت میشی...
      من یه مثال نقض واسه این جمله گفتم ( در کل چیزی اضافه نشده بیشتر حذف شده) شما jump کردی یه موضوع دیگه(فیزیک شیمی زیست شناسی) والا یا شما میخواستید چیزی رو به اثبات برسونید یا مارو بزنید!
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها

درود
      ببینید عزیزان، اکثر دوستان همچی خیلی مایل هستند با موضوعات احساسی و خودخواهانه برخورد کنند چیزی که تو جامعه اجق وجق ما شدیدا رواج داره و رایجه
      یعنی نمیرن موضوعات رو عمقی و دقیق بررسی و تجزیه تحلیل کنن، چون حوصله ندارن و صرفا بر اساس یه سری اطلاعات پراکنده سطحی ناقص میان نتیجه گیری میکنن
      یه سریا هم که شدیدا معرف حضور هستند!، قربونش برم صرفا میان بر اساس منافع شخصی بدون هیچگونه تجزیه تحلیل مسائل، نتیجه گیری میکنن که در نهایت غلط اندر غلطه
      و وقتی شما براشون منطق و استدلال مستند میاری شما رو با اجازه پس میزنن و قبول نمی کنن و تازه کلی هم بد و بیراه بارتون میکنن!
      چرا چون دستگاه عقلشون عادت کرده با موضوعات بر اساس خودخواهی احساسی برخورد کنه و نه منطق برگرفته شده از بخش خودآگاه مغز که دنبال تجزیه تحلیل مسائله
      اینجاست که شما اگر هزار و یک دلیل هم بیاری این سری از افراد همچنان مقابل شما گارد میگرن
      به عنوان مثال یک جزئی از کل رو در نظر بگیریم صرفا، مثلا درس زمین شناسی که اصلا هم اهمیت نداره برای خیلی از بچه ها
      شما در نظام قدیم 2 کتاب شامل 19 فصل دارید، در نظام جدید هم 1 کتاب شامل 7 فصل دارید
      بسیار خب، شما وقتی میرید از همین جزء جزء های این کل رو به همین صورت یکی یکی در میارید و بررسی میکنید و تجزیه تحلیل میکنید به نتیجه شدیدا جالبناکی پی میبرید که
      مثل اینکه مباحث کتب نظام جدید
      به نسبت مباحث کتب نظام قدیم ساده تر و آبکی تر شدن و ...
      حالا اون دسته از افرادی که بر اساس بخش خودآگاه مغزشون که بر اساس تفکر و تأمل و تعقل و ... با موضوعات برخورد میکنن این موضوع رو به سادگی میپذیرن
      اون دسته از افراد هم که شدیدا تعدادشون تو جامعه ما زیاده، که بر اساس قشر ناخودآگاه مغزشون که بر اساس احساس و عاطفه و حالا ببینم امروز من دلم چی میخواد! و این داستانا برخورد میکنن این موضوع رو با اجازه نمی پذیرین

بسیار خب، با این افراد دسته دوم کلا کاری نداشته باشید گناه دارن، بزارید تو دنیای خودشون همینطور غوطه ور باشن
      بدرود

از جناب هامون سبطی دعوت کنم بیاد یا زوده؟
      به همچین فردی برای ادامه فعالیت هات نیاز داری ..

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fawzi نمایش پست ها
      از جناب هامون سبطی دعوت کنم بیاد یا زوده؟
      به همچین فردی برای ادامه فعالیت هات نیاز داری ..
      ما کلا به افراد فرصت طلب و مصادره به مطلوب گرای یکی به نعل زن یکی به میخ زن نیازی نداریم
      ممنون از پیشنهادت

10. Top | #40
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سلام...
      ببینید دوستان ما یک قشری در جمعیت کنکوریمون داریم با مشخصات زیر:
      1.در دانشگاه های دولتی درس میخونن.
      2.آقایون سربازی رفتن که چند سالی بیکارن.
      3.متاهلین گرامی.
      4.خانم هایی که هنوز شوهر پیدا نکردند.
      5.دوستانی که در دانشگاه های غیرانتفاعی یا آزاد حداقل چند سال درس خوندن.
      6.تمامی لیسانس ها و فوق های عزیز.
      ویژگی مشترک تمامی آنها هم
      1. داشتن دیپلم نظام قدیم به قبل
      2.بالای 4 یا 5سال از آخرین کنکور
      شن گذشته.
      این قشر از جمعیت کنکوری،تقریبا در شرایط ایده آلی نسبت به سایر داوطلبین(نظام جدید ها و نظام قدیم هایی که کنکور99 سومین کنکور آنهاست) قرار دارند.!
      خیلی ریلکس و در شرایط بسیار بهتر از سایر رقبا!..
      به همین دلیل این دسته(که کم هم نیستن!)،به دلایل مختلف از قیمت دلار گرفته،تز دادن،پیدا کردن جفت!تا کچل شدن رهبر کره شمالی!
      تصمیم میگرین کنکور تجربی شرکت کنن و دکتر شن!!(بهترین نمونشم رتبه 1تجربی کنکور سال های قبل که برق صنعتی میخوند!)...
      اما مصوبه جدید سنجش،مانع از ورود بسیاری از این عزیزان در کنکور 99 خواهد شد!!
      و این مورد تنها در کنکور99 محقق خواهد شد که فرصتی بزرگ برای سایر شرکت کنندگان است.
      چرا?!چون دیگه کتاب های نظام قدیم تقریبا از بازار جمع شده،و کتاب های دست دوم(عهد قاجاری) هم ،از نظر کیفیت خوب و تعداد بسیار کمیاب شده است.و مجبور سازی مطابقت دیپلم با کنکور در مصوبه جدید،این شرایط رو مهیا میکند.
      به همین دلیل من کاملا با مصوبه جدید سنجش موافقم،و از نظام جدید ها هم میخوام با حمیایت از مصوبه جدید،امکان تنفس به این قشر درکنکور 99 ندهند،تا همانند بسیاری از کنکور های سال های قبل کسایی که دیگه واقعا حقشون نیست که تو کنکور شرکت کنن حذف شن!!

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.t نمایش پست ها
      ا همانند بسیاری از کنکور های سال های قبل کسایی که دیگه واقعا حقشون نیست که تو کنکور شرکت کنن حذف شن!!
      ما رو از چی میترسونی؟ میریم کل کتابای نظام جدید رو میخریم
      منی که چند سال از جوونیم رو آدم موفقی نبودم و زمان رو از دست دادم , فکر میکنی با این حرفای شمایی که هنوز وارد جامعه نشدی کم میارم؟
      تو در چه جایگاهی هستی که حق رو تعیین کنی!؟
      من براساس حقوق شهروندیم دلم میخواد تا ابد کنکور بدم.
      به نظرم به جای دخالت در کار دیگران درستو بخون و آزموناتو خوب بده تا یهو اینجوری نشی بعد آزمون!

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام...
      3.متاهلین گرامی.
      6.تمامی لیسانس ها و فوق های عزیز
      .
      شن گذشته.
      این قشر از جمعیت کنکوری،تقریبا در شرایط ایده آلی نسبت به سایر داوطلبین(نظام جدید ها و نظام قدیم هایی که کنکور99 سومین کنکور آنهاست) قرار دارند.!
      به همین دلیل این دسته(که کم هم نیستن!)،به دلایل مختلف از قیمت دلار گرفته،تز دادن،پیدا کردن جفت!تا کچل شدن رهبر کره شمالی!
      تصمیم میگرین کنکور تجربی شرکت کنن و دکتر شن!!(بهترین نمونشم رتبه 1تجربی کنکور سال های قبل که برق صنعتی میخوند!)...
      و این مورد تنها در کنکور99 محقق خواهد شد که فرصتی بزرگ برای سایر شرکت کنندگان است.
      چرا?!چون دیگه کتاب های نظام قدیم تقریبا از بازار جمع شده،و کتاب های دست دوم(عهد قاجاری) هم ،از نظر کیفیت خوب و تعداد بسیار کمیاب شده است.و مجبور سازی مطابقت دیپلم با کنکور در مصوبه جدید،این شرایط رو مهیا میکند.
      به همین دلیل من کاملا با مصوبه جدید سنجش موافقم،و از نظام جدید ها هم میخوام با حمیایت از مصوبه جدید،امکان تنفس به این قشر درکنکور 99 ندهند،تا همانند بسیاری از کنکور های سال های قبل کسایی که دیگه واقعا حقشون نیست که تو کنکور شرکت کنن حذف شن!!
      سلام دوست عزیز
      من فکر میکنم مشکل امثال شما وجوداین دسته یا قشر نیست
      مشکل از تنگ نظری و کوته فکری شماست
      البته من نه شمارو دیدم و نه میشناسم
      این رو هم صرفا براساس تحلیل و نگاهتون به ماجرا عرض کردم.

13. Top | #43
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      ببینید این کمپین شما راه به جایی نمیبره
      اولا:مصوبه جدید در آغاز سال 98،انشتار پیدا کرده برای کنکور99!
      توی این مدت هرکسی با هرسطحی میتونه خودشو وفق بده و بهترین رتبه ها رو بیاره
      دوما:کمپین های شلوغ تر از این با استدلال های قوی تر و منطقی تر مانند تعویق کنکور نتونست راه پیش ببره،شما که جای خود!
      سوما:سنجش ثابت کرده اگه بخواد تصمیمی رو عوض کنه حداقل 6 ماه زمان لازم داره،یعنی ماجرا خیلی کشدار تر از این حرفاس..
      تازه الان که هنوز تصمیمشم نگرفته!
      و اگر هم این اتفاق بیوفته حدودا،نزدیک هایی نیمه دوم سال به نتیجه میرسه!!!!! اونوقتم دیگه خیلی دیره!! هم برای رقابت،هم برای انس گرفتن با کتاب های جدید و....
      و درواقع هیچ فرقی با عدم تصویب نداره.خخخخ
      چهارما:یه عده از دوستان بیخبر از نوع های شما،رفتن به دیوان عدالت اداری در مورد مصوبه جدید شکایت کردند!!نمیدونن دیوان تا بخواد تکون بخوره،نشستن سر جلسه کنکور!! از این گذشته کاملا معلومه از ماهیت دیوان هیچ خبر ندارن،دیوان عدالت اداری،اگه بخواد یک مصوبه رو بررسی کنه،اونو مستقل از سایر موارد و در مطابقت با قانون اساسی و قوانین مصوب مجلس رد یا تصویب میکنه...
      یعنی صرفا درمورد عدالت محور بودن *متن خود مصوبه*رای میده،کاری هم به مصوبه قبلی نداره چون اون مصوبه باطله و دیوان روی چیز باطل که دیگه قضاوتی نمیکنه!!
      حالا شما رفتین گفتین: آقا اجازه،شما دیروز یه چیز گفتین،امروز یه چیز..
      دیوان چه کاری به این داره آخه،دیوان خود مصوبه رو بررسی میکنه،با فرآیند کار نداره.
      از نظر عدالت هم مصوبه جدید شاید کاملا عادلانه نباشه،اما ضد عدالت هم نیست..پس رای دیوان=مصوبه جدید مغایرتی با عدالت ندارد.
      واین یک سند محکم برای سازمان سنجش خواهد بود.
      پنجما:تا چندوقت دیگه باید منتظر قطعی شدن تاثیر معدل باشیم،در اون زمان دیگه توجه به انتخابی شدن کنکور بسیار کمرنگ خواهدبود.و بحث اول و داغ کنکور دوباره تاثیرقطعی شده وشما به حاشیه میرین!!
      و در آخر این استدلال شما هم که(،آقا شما دیروز نگفتین امتحان میگیرد،چرا امروز میخوای امتحان بگیری) هم نسبت به سیل و معدل بسیار بچگانس و بی منطق!
      ولی چون دلتون نشکنه تنها کاری که میتونم براتون بکنم اینه که به سنجش میگم بره توی اتاقش و به کاری که کرده فکر کنه..شمام هم با خیال راحت برین کتاباتونو بخونید(البته اگه دارید!).هههه[/u]

14. Top | #44
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      ببینید این کمپین شما راه به جایی نمیبره
      اولا:مصوبه جدید در آغاز سال 98،انشتار پیدا کرده برای کنکور99!
      توی این مدت هرکسی با هرسطحی میتونه خودشو وفق بده و بهترین رتبه ها رو بیاره
      دوما:کمپین های شلوغ تر از این با استدلال های قوی تر و منطقی تر مانند تعویق کنکور نتونست راه پیش ببره،شما که جای خود!
      سوما:سنجش ثابت کرده اگه بخواد تصمیمی رو عوض کنه حداقل 6 ماه زمان لازم داره،یعنی ماجرا خیلی کشدار تر از این حرفاس..
      تازه الان که هنوز تصمیمشم نگرفته!
      و اگر هم این اتفاق بیوفته حدودا،نزدیک هایی نیمه دوم سال به نتیجه میرسه!!!!! اونوقتم دیگه خیلی دیره!! هم برای رقابت،هم برای انس گرفتن با کتاب های جدید و....
      و درواقع هیچ فرقی با عدم تصویب نداره.خخخخ
      چهارما:یه عده از دوستان بیخبر از نوع های شما،رفتن به دیوان عدالت اداری در مورد مصوبه جدید شکایت کردند!!نمیدونن دیوان تا بخواد تکون بخوره،نشستن سر جلسه کنکور!! از این گذشته کاملا معلومه از ماهیت دیوان هیچ خبر ندارن،دیوان عدالت اداری،اگه بخواد یک مصوبه رو بررسی کنه،اونو مستقل از سایر موارد و در مطابقت با قانون اساسی و قوانین مصوب مجلس رد یا تصویب میکنه...
      یعنی صرفا درمورد عدالت محور بودن *متن خود مصوبه*رای میده،کاری هم به مصوبه قبلی نداره چون اون مصوبه باطله و دیوان روی چیز باطل که دیگه قضاوتی نمیکنه!!
      حالا شما رفتین گفتین: آقا اجازه،شما دیروز یه چیز گفتین،امروز یه چیز..
      دیوان چه کاری به این داره آخه،دیوان خود مصوبه رو بررسی میکنه،با فرآیند کار نداره.
      از نظر عدالت هم مصوبه جدید شاید کاملا عادلانه نباشه،اما ضد عدالت هم نیست..پس رای دیوان=مصوبه جدید مغایرتی با عدالت ندارد.
      واین یک سند محکم برای سازمان سنجش خواهد بود.
      پنجما:تا چندوقت دیگه باید منتظر قطعی شدن تاثیر معدل باشیم،در اون زمان دیگه توجه به انتخابی شدن کنکور بسیار کمرنگ خواهدبود.و بحث اول و داغ کنکور دوباره تاثیرقطعی شده وشما به حاشیه میرین!!
      و در آخر این استدلال شما هم که(،آقا شما دیروز نگفتین امتحان میگیرد،چرا امروز میخوای امتحان بگیری) هم نسبت به سیل و معدل بسیار بچگانس و بی منطق!
      ولی چون دلتون نشکنه تنها کاری که میتونم براتون بکنم اینه که به سنجش میگم بره توی اتاقش و به کاری که کرده فکر کنه..شمام هم با خیال راحت برین کتاباتونو بخونید(البته اگه دارید!).هههه[/u]
      شما و معدود هم قطاران شدیدا منطقی! و متفکرتون! نیازی نیست نگران به نتیجه رسیدن یا نرسیدن موضوع حق انتخاب و تاثیر مثبت و سهمیه و ... باشید
      نیازی هم به
      اباطیل نویسی و مهمل پردازی و این همه صغرا کبرا چینی های شدیدا متشعشعانه نیست
      فعلا مشغول عقده گشایی و قهقه های ظاهری تون باشید، به موقعش خدمت شما دلاورا هم هستیم!

15. Top | #45
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سلام...
      3.متاهلین گرامی.
      6.تمامی لیسانس ها و فوق های عزیز.
      شن گذشته.
      خخخ
      تو دیگه کی هستی پسر جان ، بنازم اون منطق متشعشعانت رو
      جامعه گل و گلاب ایرانی چه دلاورای منورالاندیشه ای داره و ما بی خبریم!
      تا حالا کجا بودی تو؟!

میگم میخوای فقط تو تنهایی کنکور 99 ثبت نام کن تا قبولیت تضمین شده باشه؟! میخوای با وزارت علوم مکاتبه کنیم تو رو بورس کنن بفرستن خارج؟! باور کن اینطوری داری حیف میشی! میخوای پول جمع کنیم صندلی دانشگاه تهران برات بخریم؟! نظرت چیه کلا؟!
      چند سالته تو؟ یکم بزرگ شو پسر جان، تو با این منطقت آدمو نبش قبر میکنی خخخ

#مغز_فندوق

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن