خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 48
    1. Top | #16
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      عزیزم واسه زیست جانوری که میخونی مثلا ملخ همه چیشو باهم بخون(گوارش،تنفس...) کتاب مهروماه لقمس اینکارو کرده که برداشته همه چیو کنار هم گذاشته...

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SHAAAAMIM نمایش پست ها
      عزیزم واسه زیست جانوری که میخونی مثلا ملخ همه چیشو باهم بخون(گوارش،تنفس...) کتاب مهروماه لقمس اینکارو کرده که برداشته همه چیو کنار هم گذاشته...
      پی دی افشو میشه جایی پیدا کرد؟

3. Top | #18
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aretmis نمایش پست ها
      پی دی افشو میشه جایی پیدا کرد؟
      نمیدونم من نظام جدیدم خریدم
      بپرس از بچه ها فکنم هست تو کانالای تلگرام

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SHAAAAMIM نمایش پست ها
      نمیدونم من نظام جدیدم خریدم
      بپرس از بچه ها فکنم هست تو کانالای تلگرام
      مرسی^^

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      داداش ببین تو این تایم اندک بزار رک و راست بهت بگم خیلی نمیتونی روی زیست مانور بدی ؟ خب میگی چرا ؟
      ببین تو بی برو برگرد یه فصل از شیمی رو بخون و 10 تست بزار جلو خودت حداقل 5 میتونی بزنی و کافیه 10 تا زیست بزاری جلوت احتمالا دو تاشو بزنی( البته اگه تا الان نخوندی و بر مباحث ترکیبی اشراف نداری ) و اصلا و ابدا امکان نداره که یه درس دینی بخونی از 30 تا سوال 27 تاشو جواب ندی

من نظرم اینه که نه این زیست نخونی ولی تمرکزت روی ریاضی و شیمی باشه چون توی تجربی اکثرا از ریاضی فراری هستن ولی خب هر تست زیست به اندازه ی شاید بگم 3 تست فیزیک ریاضی شیمی باشه ولی خب زدنش سختتره
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      داداش ببین تو این تایم اندک بزار رک و راست بهت بگم خیلی نمیتونی روی زیست مانور بدی ؟ خب میگی چرا ؟
      ببین تو بی برو برگرد یه فصل از شیمی رو بخون و 10 تست بزار جلو خودت حداقل 5 میتونی بزنی و کافیه 10 تا زیست بزاری جلوت احتمالا دو تاشو بزنی( البته اگه تا الان نخوندی و بر مباحث ترکیبی اشراف نداری ) و اصلا و ابدا امکان نداره که یه درس دینی بخونی از 30 تا سوال 27 تاشو جواب ندی

من نظرم اینه که نه این زیست نخونی ولی تمرکزت روی ریاضی و شیمی باشه چون توی تجربی اکثرا از ریاضی فراری هستن ولی خب هر تست زیست به اندازه ی شاید بگم 3 تست فیزیک ریاضی شیمی باشه ولی خب زدنش سختتره

سلام
      من دخترم//مانور؟درصد40 زیست یعنی یه چیزی حدودا 20تست درست..درسته؟من شیمی رو خوندم تا حدودی!میتونم تست های اون مبحث رو توی 10 دقیقه حل کنم ...الان که رفتم تست های کنکور شیمی 97 حل کردم حدودا شد 40 درصد
      واسه ی زیست هم من میخوام پکیج جانوری و انسانی 6040 رو ببینم!
      بازم به نظرتون نمیشه؟
      اصلا بحث من سر شدن و نشدن نیست چون اگه خودم اراده کنم مطمئنم که میشه! ولی یه کم فقط ناامیدم و نمیدونم از کجا باید شروع کنم!

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      من دخترم//مانور؟درصد40 زیست یعنی یه چیزی حدودا 20تست درست..درسته؟من شیمی رو خوندم تا حدودی!میتونم تست های اون مبحث رو توی 10 دقیقه حل کنم ...الان که رفتم تست های کنکور شیمی 97 حل کردم حدودا شد 40 درصد
      بازم به نظرتون نمیشه؟
      اصلا بحث من سر شدن و نشدن نیست چون اگه خودم اراده کنم مطمئنم که میشه! ولی یه کم فقط ناامیدم و نمیدونم از کجا باید شروع کنم!
      ...
      ویرایش توسط Saboor Zed : 16 اردیبهشت 1398 در ساعت 22:17

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم موافقم که نمی تونی زیست بخونی. الان تخصصیا همه تستاش ترکیبیه یعنی اونطوری نیست که مثلا شیمی دوم رو بخونی 30% بزنی باید همه سالها رو باهم بلد باشی، بنظر منم زیست نخون چون خیلی سنگینه عمومیارو بخون از اختصاصیا شیمی از همه آسون تره از نظر حجم

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      بازم به نظرتون نمیشه؟
      عربی و ادبیات سکوی پرتاب
      شوخی میکنی یا جدی میگی که واسه زیست میخوای بشینی dvd ببینی تو 10 فصل هم از زیست از کتاب بخونی و بشینی مثل درست حسابی تحلیلشون کنی کم کم 25 میزنی
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saboor Zed نمایش پست ها
      ...
      میشه پیامتونو به حالت قبل برگردونید لطفا؟

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      عزیزم تو ک نظام قدیمی ۴ فصل اول زیست ۳ رو بخون با پیش دو و متن ژنتیک جمعیت زیست خیلی جلو میندازنت اینا و راحتم هستن همشون
      Lost in DayDream

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

با امیدواری اومدم با ناامیدی باید برم
      یه تایپک برای گزارش ساعت مطالعه بود قبلاها
      میشه یه نفر آپ کنه؟!

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نا امید نباش و اگه به توانایی خودت مطمئنی تلاشت رو بکن برا فیزیک 50مطالعه آینه ها وعدسی گرما فشار قانون گاز ها پیش 2وموج مکانیکی ریاضی 50 دنباله امار احتمال لگاریتم حد وپیوستگی مشتق انتگرال و ماتریس برا ی فیزیک کتاب خیلی سبز توضیحاتش خوبه به شرط اینکه دقیق بخونی .برای زیست پیش دو رو بخون وگیاهی هر سه سال فصل پنج پیش به جز مسائل ژنتیک جانوری .زیست که کلاترکیبی میاد ولی اینا رو بخون مواد دفعی تولید مثل گردش خون (باز یا بسته ساده یا مضاعف ) شیوه تنفس بررسی کنکور های سال های اخیر ومطالعه مطالب پر تکرار
      Move in silence only speak when it's time to say checkmate♟️⁶

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یعنی چی زیست نخون آخه😐کل زیستو اگه هروز تو برنامت بزاری میتونی که بخونی.هروز ۴ساعت دوساعت‌پایه دوساعت دوازدهم

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Panizz نمایش پست ها
      یعنی چی زیست نخون آخهکل زیستو اگه هروز تو برنامت بزاری میتونی که بخونی.هروز ۴ساعت دوساعت‌پایه دوساعت دوازدهم
      فارغ التحصیل هستن
      Move in silence only speak when it's time to say checkmate♟️⁶

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن