خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 26 از 26
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein0918 نمایش پست ها
      سلام دارم میرم دوازدهم رشته ام ریاضیه اینواول بگم که اصلا تو فهم دروس مشکل ندارم و اگه امتحانا استاندارد مثل نهایی گرفته بشه راحت 19 یا 20 میگیرم .
      من سرعتم توی تست زنی بسیار پایینه و به طور مثال برای درس حسابان یا فیزیک تو یک ساعت 6 یا حداکثر 10 تا تست میزنم از مباحث جدید و از مباحث قبلی برای هر تست 4 تا 5 دقیقه وقت میذارم .
      میانگین مطالعه ام بین 5 تا 8 ساعت هستش.
      حتی واسه تستی که ممکنه روز قبل حل کرده باشم دوباره ممکنه 5 دقیقه وقتم رو بگیره . اول کتاب iq میزدم دیدم نمیشه میکرو گرفتم ولی سرعتم همونه که هست.
      با دوستانم تو مدرسه درس میخوندیم (فیزیک و حسابان و بقیه اختصاصی ها ) من سوال 5 بودم اونا سوال 30 رو هم حل کرده بودن !
      فیزیک و شیمی هم تا حد زیادی اینجوریه .
      معلم هامون خیلی عالی درس میدن ( مدرسه تیزهوشانه ) منتها در عوض تستهای بسیار سختی میگیرند (مثلا معلم فیزیک 40 تا سوال کنکور رو تشریحی کرده بود تو 90 دقیقه ) من نمره ام 8 شد .
      امتحانات هم از سختیش کم نمیکنن و شاید حتی سوال های سخت تری هم بدن .
      توی آزمون ها به طور وحشتناکی کمبود وقت دارم .
      خواهش میکنم راهنمایی کنید. سال بعد اینجوری بشه بیچارم
      سلام.فکر میکنم دلیلش اینه که بدون آموزش کافی وحل مثال سراغ حل تست میری.
      دلیل دیگش میتونه منبع آموزشی نامناسب باشه.یعنی کتابی که برای عموم بچه ها خوب هست ممکنه برای تو خوب نباشه که در این صورت بهتره منبعتو عوض کنی.

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شاید به خاطر عدم تمرکز کافیه ، من همیشه بعد از یک ساعت درس خواندن پنج دقیقه تا ده دقیقه میرم تلگرام چک میکنم. نظر شما چیه ؟ یعنی میتونه به این خاطر باشه؟

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      چه راه هایی واسه ترک شبکه های اجتماعی وجود داره ؟ من یک روز سراغ گوشی نرم کلا اعصابم بهم میریزه دست خودم نیست هی یه احساسی به هم میگم برو چک کن .

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      شاید به خاطر عدم تمرکز کافیه ، من همیشه بعد از یک ساعت درس خواندن پنج دقیقه تا ده دقیقه میرم تلگرام چک میکنم. نظر شما چیه ؟ یعنی میتونه به این خاطر باشه؟
      قطعا تاثیر منفی میذاره قطعا و بدون شک! بخصوص اگر توی تایم مطالعه و تست زنیتون اون وسطا یاد چیزی که تو تل خوندین یا دیدین یا گوش کردین بیفتین خیلی راندمانو میاره پایین حیفه کسی که میخواد خوب بخونه با تل چک کردن هم وقتشو هدر بده هم ذهنشو درگیر کنه
      حالتی از تیمارستان را در زندگی خودم احساس میکنم ؛ بی گناه و در عین حال خطاکار ، نه در یک سلول بلکه در این شهر زندانی ام...

#کافکا
      ویرایش توسط invinciblegirl : 15 اردیبهشت 1398 در ساعت 00:07

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      چه راه هایی واسه ترک شبکه های اجتماعی وجود داره ؟ من یک روز سراغ گوشی نرم کلا اعصابم بهم میریزه دست خودم نیست هی یه احساسی به هم میگم برو چک کن .
      من خوره ی مجازی داشتم قورت میدادم مجازی رو گوشیم سوخت یه مدت پول نداشتم بخرم چون گوشی بدجور کشید بالا تا اونموقع درس تعطیل بود بعد چند روز شروع کردم درس خوندن دیگه ام گوشی خریدنو گذاشتم واسه وقتی دانشگاه قبول شدم تو این گوشیمم تل و... اصن هیچی نصب نمیشه(اندرویدش پایینه)اما همینم حواس منو پرت میکنه بخاطر سابقه ی درخشان گوشی خوردنم!!!من گوشی رو از خودم دور میکنم و اگه برم سمتش یه تنبیهی واسه خودم در نظر میگیرم شما اگر بتونین خاموش کنین خوبه من نمیتونم چون ممکنه خانواده زنگ بزنن کار داشته باشن شما خوبه که کم کم زمان تل چکیدنتونو!کم کنین مثلا هر سری دیرتر اینکارو کنین یه ساعت یه بارو بکنین یه ساعت و ربع یه بار بعد یه ساعت و نیم یه بارکم کم که بهتون فشار نیاد تنبیه رو هم اگر اجرا کنین خوبه در نهایت اگر اینکارا جواب نداد گوشی رو بدید دست کسی بگین تا مثلا فلان ساعت (2،3 ساعت بعد) بهتون نده یه ربع بده بعد بگیره دیگه چیزی فعلا به ذهنم نمیرسه
      حالتی از تیمارستان را در زندگی خودم احساس میکنم ؛ بی گناه و در عین حال خطاکار ، نه در یک سلول بلکه در این شهر زندانی ام...

#کافکا
      ویرایش توسط invinciblegirl : 15 اردیبهشت 1398 در ساعت 00:10

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اول در مورد مجازی بگم چون مهمتره تاااااااااااا وقتی بهش براااااااااحتی دسترسی داری هی میری سراغش ولی اگه دسترسی نداشته باشی بعده دو روز کلا میکشی بیرون از مجازی منم تبلتم سوووووخت نبردم درستش کنم چون اینجوری دسترسیم کمتر میشد گوشیمم که قدیمیه چیزی نصب نمیشه روش یکار کن گوشی اینا دم دستت نباشه بده امانت برات نگه داره یکی والا هیچی نمیشه از هیچی عقب نمیمونی من ضمانت میکنم بیا اقا اینم سیبیل (''''') گرو گذاشتم
      اما در مورد زمان تست زنیت.....برادر چرا از راه نرسیده هییییییییی زمان میگیری؟؟؟؟؟؟؟؟اقا بذار کنار اون ساعته کوفتی رووو دیر اومدی زودم میخوای بری؟! :/
      عجول نباش ... تمرکزت فکر میکنم پایینه اول سعی کن یکم از چیزای بیخود مغزتو خالی کنی یکیش همون فضای مجازیه لعنتیه تل اینستا درد ورم :/
      خوووووووودتو با احدی مقایسه نکن هرررگز! زود میزنن؟ خب به درک به من و تو چه باشه اصن خوشا بحالشون :/
      تو سرت تو کاره خودت باشه ....تو تابلووعه هووووووووووووولی عجولی اصن یه وضی
      اول مثالایی که معلمت سر کلاس حل کرده خووووب بفهم حلاجی کن بعد چندبار حل کن خودت ...حفظ نکن ناموسا اینکه میگی تست دیروزی رو10مین زمان میدی خب معلومه اینو مسلط نشده پریدی تسته بعدی...نکن اینکارو. پله پله برو.
      زمان تا کنکورت انقددد هست خداروشکر که این مشکلت رفع شه.
      امیدوارم موفق باشی.
      صدق الله و علی العظیم
      کف کرد دهنم-_-
      در من چه میگذرد؟؟؟

آن زمان که جهان در گذر است.....

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این پیامتو الان دیدم برادر گرفتی مارو؟؟؟ این چههههههههههههههههههه حرکتیه؟؟؟؟ وای اصن شک نکن که مشکل اصصصصصصلی اصن همینه. چون تو کلا منتظری یساعتت پر شه بپری تو تلیساعت حبس میکنی انگار خودتو خب معلومه اون درس نمیشه اسمش.ستراحته بین درس با گوشی یا تی وی اصن معنی نداره.
      #اصلاح_کن
      در من چه میگذرد؟؟؟

آن زمان که جهان در گذر است.....

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      با تلگرام اینا نمیتونی پیشرفت کنی:/ من خودم سال اول کلا نداشتم سال دومم یکی دو روز تو هفته میرفتم.
      سال اولم خیلی یهویی کنار گذاشتمش. شمام باید همین کارو کنین. تیکه تیکه ولش کردن اصلا تاثیر نداره. یهویی و ناگهان باسد بزارسش کنار
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      تست زیاد کار کنید خیلی زیاد میتونه موثر باشه

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از همین الان فضای مجازی رو محدود کن،شما فکر کن داری ریاضی میخونی بعد سی تست میای سمت اینستا یا تلگرام کلا از فاز خوندن خارج میشی،دوباره باید برگردی،میتونی اگه از عملکرد خودت راضی بودی اخر هفته نیمساعت یساعت استفاده کنی

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      کل راه حل سوال رو باجاش فراموش میکنم (البته دوساله این مشکل رو دارم) تست هم زیاد میزنم منتها مثلا بعد از 10 ساعت تو روز تعطیل 50 تا 60 سوال!
      شما مشکلت اینه که حفظ میکنی و عمیقا یاد نمیگیری اگه اینطور نیست برو روانپزشک اونم جایی که نورو فیدبک داشته باشه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)