خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 29
    1. Top | #1
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات

واقعیتی درباره سوالات علی کرامت در آزمون‌های قلمچی

سلام دوستان . خسته نباشید .
      می‌خواستم یه واقعیتی رو درباره سوالاتی که تحت نام علی کرامت در آزمون‌های کانون مطرح میشن و احتمالا خیلی هم طرفدار دارن بیان کنم که شما هم در جریان باشین.
      شاید می‌دونید که من امسال برای قلمچی توی درس زیست‌شناسی سوال طرح می‌کنم و جز کادر طراحی هستم .
      توی آزمون 7 فروردین یه اتفاقی افتاد و اونم این بود که یکی از سوالاتی که من برای قلمچی ارسال کردم، با اسم علی کرامت توی آزمون استفاده شد. (سوال 133 زیست‌شناسی نظام قدیم) و این در حالیه که همون سوال توی نظام جدید به اسم خودم استفاده شده بود! بعد از پیگیری‌هایی که کردم ، ابتدا گفته شد که سوال رو ادیت کردن و برای همین به اسم ایشون شده، اما بعد که دیدن توجیهشون خیلی مسخرست، گفتن که اشتباه شده و عذرخواهی کردن .
      من هم به عنوان این که اتفاقی بوده پذیرفتم .

سوال 113 زیست‌ نظام جدید 7 فروردین

سوال 133 زیست‌شناسی نظام قدیم 7 فروردین

اما آزمون دیروز یعنی 13 اردیبهشت اتفاق جالب تری افتاد.
      شش سوال من به اسم علی کرامت توی آزمون مطرح میشه و هیچ سوالی به اسم خود من نیست! حتی اسمم اول دفترچه آزمون هم نیست
      سوالات 122، 123، 145، 146، 147 و 148 زیست‌شناسی نظام قدیم آزمون 13 اردیبهشت که به اسم علی کرامت هستن، همگی طراحی شده توسط من هستن.
      جالب اینه که سوال 148 دام‌دار ترین سوال آزمون هم شده از این لینک می‌تونین ببینین سوال های دامدار و پر گفتگو ) و الانم لابد همه فکر میکنن علی کرامت چقدر شاخه همیشه سوالاش سخت و دام‌دارن. نه خیر دوستای من . سوالات گزینش شده و مطلوب به اسم ایشون منتشر میشن.
      اول از همه برای خود ایشون متاسفم (واقعا چنین فکری درباره ایشون نداشتم، حتی بار اول هم که اتفاق افتاد، به راحتی پذیرفتم که حتما اشتباهی رخ داده ولی 6 تا سوال اتفاقی نیست!) و بعد از اون هم برای کادر قلم‌چی.
      موفق باشید.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      این عمل نابخشودنی ست
      به نشانه اعتراض :

آروین حیا کن ...قلمچی رو رها کن

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      بسم الله
      اولا متاسفم
      دوما به شما تبریک میگم ^_^
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من بیشتر از اینکه بابت این اتفاق ناراحت بشم برات

خوشحال شدم ک ب این سطح رسیدی

ان شالله همیشه موفق باشی

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون از افشاگری..

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واقعا عجب سوالایی بود ...خیلی عالی بودن ینی ...

بنظرم علی کرامت بی خودی بزرگش کردن ..من خودم چن دوره کلاسش که تو شهرمون گذاشته بود رفتم ...بنظرم خیلی معمولی بود تدریسش...حالا ممکنه یه عده بیان بگن تو اشتباه میکنی علی کرامت فلان و بهمان ..ولی نظر شخصی من اینه ...

همونطور که شما خیلی بهتر از خیلی از طراحای قلمچی سوال طرح میکنید این نشون دهنده اینه که مهم نیس طرف مقابل چقدر تجربه داره ..مهم اینه که علمش چقدره ....

شاید همه سوالایی که به اسم علی کرامت مینویسن مال آدمای دیگه ای مثل شما باشه ....

از اون جایی که اقای کرامت با اقای کلم چی رابطه صمیمی دارند این اتفاق دور از ذهن نیس بنظرم ..

پ.ن عب نداره ناراحت نشید همه اون فحشارو بچه ها به علی کرامت دادن دیگه ... درسته شما طراحش بودید ولی فحشا همش به علی کرامت داده شد
      ​نقل نگیرید عزیزان چون جواب نخواهم داد

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه قلمجی غیر از این بود جای بسی تعجب بود

9. Top | #9
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نخست اینکه قلم چی یه سازمان مافییایه که با رشوه به مراجع قم و مسولان به حیات ننگینش ادامه میده
      چ لزومی داره اسم طراح سوال در پاسخ نامه بیاد غیر از اینکه بخوان یه آدمی رو گنده کنن ؟ و همین امر باعث میشه خود طراح سوالای سخت و به اصطلاح خفن تری طرح کنه.

البته آقای کرامت انسان و معلم بسیار محترمی هستند و همه جزاوتشون رو به رایگان در اختیار عموم می زارند
      ب شخصه تدریسشون رو بسیار دوس دارم

10. Top | #10
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      ببين خودت و جوري نشون بده ك بدونن نفهم نيستي
      ذاتا يكي از دوستامم همين مشكل و اوايل داشه
      بعد يكي دو سال درست ميشه و اسمت مياد وسط
      نگران نباش

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما ثابت شده ای دکتر
      یک استادی حرف قشنگی زد
      گفت هیچوقت دنبال شهرت و قدرت نباشید که مجبورید برا رسیدن بشون استعداد خیلیا نابود کنید و حق خیلیا بخورین
      توصیه که نمیشه به شما کرد چون اگاه و هشیار هستین ولی بنظرم اینترنتی کار کنید بهتره و جدای از کانون

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من که آرزو به دل موندم یه بار سوالایی که به اسم این بشر خورده رو درست جواب بدم،نشد که نشد:/

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واقعا جای تأسفه این کارشون. امیدوارم حقتونو بتونید بگیرید. هرچند که عملکرد شما کاملا مشخصه و جای بحث و تردیدی نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Fawzi نمایش پست ها
      این عمل نابخشودنی ست
      به نشانه اعتراض :

آروین حیا کن ...قلمچی رو رها کن
      معمولا توی فوتبال این شعارو برای اون کسی می دن که توی تیم نتیجه نگرفته و کارش اشکال داشته و باید از تیم بره !! کرمت حیا کن احتمالا مناسبتر باشه!

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Math97 نمایش پست ها
      واقعا جای تأسفه این کارشون. امیدوارم حقتونو بتونید بگیرید. هرچند که عملکرد شما کاملا مشخصه و جای بحث و تردیدی نیست.

معمولا توی فوتبال این شعارو برای اون کسی می دن که توی تیم نتیجه نگرفته و کارش اشکال داشته و باید از تیم بره !! کرمت حیا کن احتمالا مناسبتر باشه!
      @Alireza.arvin

کرامتو جون ب جون کنی ، از قلم دل نمیکنه
      حیا رو هم قورت داده
      مجبوریم از علیرضا خواهش کنیم با تواضع بالاش از قلم لفت بده
      منتظر باشه خودم موسسه بزنم حتی اسم موسسمم میزارم آروین ^^

[وی حامی جوانان کشورش میباشد ]

من تو دهن قلمچی میزنم

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام آقای آروین. این تست ۱۴۸ شما یکی از بهترین و خلاقانه ترین تستهایی که بود که دیدم. زیست این آزمون رو من کلا ۸۲ زدم؛ ۳ تا غلط داشتم که دو تاش از سوالات شما بود که واقعا هم سوال های خیلی خوبی بودن. سوالاتتون تو آزمون های قبلی هم همینطور بود. دست مریزاد (:

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن