خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 29 از 29
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      همه جا باند بازیه
      متنفرم از کاظم کلم پیچ :/
      در من چه میگذرد؟؟؟

آن زمان که جهان در گذر است.....

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام
      علیرضا جان حلال کن لطفا
      چه قدر موقع تحلیل ازمون فوش دادم به علی کرامت به خاطر سوالای سختش
      نگو طراح کسی دیگه بوده
      خلاصه شرمنده دیگه عزیز

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza.arvin نمایش پست ها
      سلام دوستان . خسته نباشید .
      می‌خواستم یه واقعیتی رو درباره سوالاتی که تحت نام علی کرامت در آزمون‌های کانون مطرح میشن و احتمالا خیلی هم طرفدار دارن بیان کنم که شما هم در جریان باشین.
      شاید می‌دونید که من امسال برای قلمچی توی درس زیست‌شناسی سوال طرح می‌کنم و جز کادر طراحی هستم .
      توی آزمون 7 فروردین یه اتفاقی افتاد و اونم این بود که یکی از سوالاتی که من برای قلمچی ارسال کردم، با اسم علی کرامت توی آزمون استفاده شد. (سوال 133 زیست‌شناسی نظام قدیم) و این در حالیه که همون سوال توی نظام جدید به اسم خودم استفاده شده بود! بعد از پیگیری‌هایی که کردم ، ابتدا گفته شد که سوال رو ادیت کردن و برای همین به اسم ایشون شده، اما بعد که دیدن توجیهشون خیلی مسخرست، گفتن که اشتباه شده و عذرخواهی کردن .
      من هم به عنوان این که اتفاقی بوده پذیرفتم .

سوال 113 زیست‌ نظام جدید 7 فروردین

سوال 133 زیست‌شناسی نظام قدیم 7 فروردین

اما آزمون دیروز یعنی 13 اردیبهشت اتفاق جالب تری افتاد.
      شش سوال من به اسم علی کرامت توی آزمون مطرح میشه و هیچ سوالی به اسم خود من نیست! حتی اسمم اول دفترچه آزمون هم نیست
      سوالات 122، 123، 145، 146، 147 و 148 زیست‌شناسی نظام قدیم آزمون 13 اردیبهشت که به اسم علی کرامت هستن، همگی طراحی شده توسط من هستن.
      جالب اینه که سوال 148 دام‌دار ترین سوال آزمون هم شده از این لینک می‌تونین ببینین سوال های دامدار و پر گفتگو ) و الانم لابد همه فکر میکنن علی کرامت چقدر شاخه همیشه سوالاش سخت و دام‌دارن. نه خیر دوستای من . سوالات گزینش شده و مطلوب به اسم ایشون منتشر میشن.
      اول از همه برای خود ایشون متاسفم (واقعا چنین فکری درباره ایشون نداشتم، حتی بار اول هم که اتفاق افتاد، به راحتی پذیرفتم که حتما اشتباهی رخ داده ولی 6 تا سوال اتفاقی نیست!) و بعد از اون هم برای کادر قلم‌چی.
      موفق باشید.
      سلام و درود
      والا خیلی مختصر میگم و واقعا قصد توهین به کسی هم ندارم....اما...
      کلا بنظرم دانشجوهایی که با کانون همکاری میکنن بهتره منافع دانش آموزان رو (مخصوصا اونایی رو در نظر بگیرن که تو روستای Xآباد از نون شبش زده تا یه همچین آزمونایی رو که واقعا هیچ Labelای هم نمیزنم روش رو شرکت کنن) رو در نظر بگیرن و قاطی بازیهای حاج کاظم وباندش نشن....فکر کنم منظورمو رسوندم
      خودمم یه مدت کوتاه همکاری تو زمینه شیمی داشتم باهاشون میدونم چیکاره هستن....

4. Top | #19
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reza.k نمایش پست ها
      سلام و درود
      والا خیلی مختصر میگم و واقعا قصد توهین به کسی هم ندارم....اما...
      کلا بنظرم دانشجوهایی که با کانون همکاری میکنن بهتره منافع دانش آموزان رو (مخصوصا اونایی رو در نظر بگیرن که تو روستای Xآباد از نون شبش زده تا یه همچین آزمونایی رو که واقعا هیچ Labelای هم نمیزنم روش رو شرکت کنن) رو در نظر بگیرن و قاطی بازیهای حاج کاظم وباندش نشن....فکر کنم منظورمو رسوندم
      خودمم یه مدت کوتاه همکاری تو زمینه شیمی داشتم باهاشون میدونم چیکاره هستن....
      سلام . ممنون از نظرتون .
      ولی متوجه نشدم چطور می‌تونم منافع دانش آموز روستایی رو در نظر بگیرم
      اگه بیشتر توضیح بدین ممنون میشم .

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      آقای آروین یعنی دیگه شما با کانون همکاری نمیکنید ؟

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza.arvin نمایش پست ها
      سلام دوستان . خسته نباشید .
      می‌خواستم یه واقعیتی رو درباره سوالاتی که تحت نام علی کرامت در آزمون‌های کانون مطرح میشن و احتمالا خیلی هم طرفدار دارن بیان کنم که شما هم در جریان باشین.
      شاید می‌دونید که من امسال برای قلمچی توی درس زیست‌شناسی سوال طرح می‌کنم و جز کادر طراحی هستم .
      توی آزمون 7 فروردین یه اتفاقی افتاد و اونم این بود که یکی از سوالاتی که من برای قلمچی ارسال کردم، با اسم علی کرامت توی آزمون استفاده شد. (سوال 133 زیست‌شناسی نظام قدیم) و این در حالیه که همون سوال توی نظام جدید به اسم خودم استفاده شده بود! بعد از پیگیری‌هایی که کردم ، ابتدا گفته شد که سوال رو ادیت کردن و برای همین به اسم ایشون شده، اما بعد که دیدن توجیهشون خیلی مسخرست، گفتن که اشتباه شده و عذرخواهی کردن .
      من هم به عنوان این که اتفاقی بوده پذیرفتم .

سوال 113 زیست‌ نظام جدید 7 فروردین

سوال 133 زیست‌شناسی نظام قدیم 7 فروردین

اما آزمون دیروز یعنی 13 اردیبهشت اتفاق جالب تری افتاد.
      شش سوال من به اسم علی کرامت توی آزمون مطرح میشه و هیچ سوالی به اسم خود من نیست! حتی اسمم اول دفترچه آزمون هم نیست
      سوالات 122، 123، 145، 146، 147 و 148 زیست‌شناسی نظام قدیم آزمون 13 اردیبهشت که به اسم علی کرامت هستن، همگی طراحی شده توسط من هستن.
      جالب اینه که سوال 148 دام‌دار ترین سوال آزمون هم شده از این لینک می‌تونین ببینین سوال های دامدار و پر گفتگو ) و الانم لابد همه فکر میکنن علی کرامت چقدر شاخه همیشه سوالاش سخت و دام‌دارن. نه خیر دوستای من . سوالات گزینش شده و مطلوب به اسم ایشون منتشر میشن.
      اول از همه برای خود ایشون متاسفم (واقعا چنین فکری درباره ایشون نداشتم، حتی بار اول هم که اتفاق افتاد، به راحتی پذیرفتم که حتما اشتباهی رخ داده ولی 6 تا سوال اتفاقی نیست!) و بعد از اون هم برای کادر قلم‌چی.
      موفق باشید.
      جناب آروین
      زمانی که شما قبول شدید و شوق و ذوق داشتید
      و از قلمچی و... تماس میگرفتن برا تبلیغ در برابر همایت مالی!
      شما کلیپ ساختی و تبلیغ قلمچی و ماز رو کردی
      در صورتی که میدونستی اینا کارشون کلاه برداریه
      این تبلیغ کردنای رتبه برترا برای پول کار درستی نیست
      چون پشت این تبلیغات چیز خاصی وجود نداره و پوچن

الانم کلاهبرداریاشون به مبلغشونم رسیده!!!
      ویرایش توسط parham7983 : 04 خرداد 1398 در ساعت 12:23

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parham7983 نمایش پست ها
      جناب آروین

بله حق باشماست تواین نظام گل وبلبل آموزشی همه به فکر بولن کسی دانش آموز رودرنظرنمیگیره ولی ماهم گاهی خیلی زودگول میخوریم قلمچی هم بااین شناختی که ازدانش آموزا داره کارشو به بیش میبره.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

8. Top | #23
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parham7983 نمایش پست ها
      جناب آروین

ممنون از نظرتون .
      ولی دوست دارم که این رو مد نظر داشته باشید .
      وقتی شما در یک موسسه‌ای ثبت‌نام می‌کنید و از امکاناتش استفاده می‌کنید، در پایان از شما می‌خوان به پاس کارهایی که براتون کردن، نظرتون رو درباره خدماتشون بگین که بقیه هم بهره ببرن.
      من خودم تا حالا پولی از موسسه‌ای برای اینکه تبلیغشون رو انجام بدم دریافت نکردم، ن تنها من بلکه خیلی دیگه از نفرات برتری که همچین کلیپ‌هایی ازشون می‌بینید. البته انکار نمی‌کنم که نفرات برتری هم هستند که درحالی که از خدمات موسسه‌ای استفاده نکردن و حتی محتوای محصولات اون موسسه رو هم خبر ندارن، در ازای دریافت پول تبلیغاتی رو انجام میدن.
      اگر من به شخصه آزمون یا محصولی رو توصیه کردم به کسی، صرفا به این دلیل بوده که خود من از اون استفاده کردم و به نظرم برای من مفید بوده. من نمی‌تونم به خاطر اینکه ممکنه این توصیه من تبلیغ برای موسسه‌ای محسوب بشه از توصیه اون محصول خوب خودداری کنم.
      ضمن اینکه همین الان هم از من بپرسید که چه آزمون آزمایشی شرکت کنم و کدوم بهتر هست باز هم قلمچی رو به شما معرفی میکنم چون در مقایسه با رقبای دیگری مثل گاج، گزینه 2 و ... سطح سوالات و استانداردش به مراتب بالاتر هست. به اضافه مزیت‌های دیگه‌ای که الان فرصت برای صحبت کردن راجبشون نیست.
      این کاری هم که من توی این پست بهتون نشون دادم، به شمای دانش آموز فکر نمیکنم آسیبی وارد کنه . سوال همون سوال و کیفیتش هم همون کیفیت هست. صرفا اسم طراح عوض شده که اینم تغییری توی سنجش و یادگیری داوطلبی که توی آزمون شرکت کرده ایجاد نمیکنه.
      مافیا یا هر چیز دیگه‌ای که بخوایم اسمش رو بزاریم، کمترین آسیب رو به قشر استفاده کننده از محصولات وارد میکنه (خصوصا اینکه انتخاب این محصولات به اراده خودتون هست نه اجبار) و آسیب اصلی رو اونایی می بینن که در آماده کردن این محتوا شرکت می‌کنن.
      با این تفاسیر، اگر هنوز هم فکر می‌کنید من و امثال منی که جایی رو به خاطر دریافت پول به شما دوست خوبم توصیه میکنن، می‌تونین تمامی این توصیه‌ها رو نادیده بگیرین و هر چیزی که خودتون فکر می‌کنین صلاح هست رو انجام بدین .
      بازم ممنون از نظرتون و وقتی که گذاشتین

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      حالا کاری به این چیزا ندارم ولی علی کرامت اینقدر هم که میگن خفن نیست
      یه آقایی کنکوری 94 بود علی کرامت از دهنش نمی افتاد کنکور ک تموم شد درصد زیست خودش از درصدعلی کرامت بالاتر شد

10. Top | #25
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Senoritta_ نمایش پست ها
      حالا کاری به این چیزا ندارم ولی علی کرامت اینقدر هم که میگن خفن نیست
      یه آقایی کنکوری 94 بود علی کرامت از دهنش نمی افتاد کنکور ک تموم شد درصد زیست خودش از درصدعلی کرامت بالاتر شد
      کلید اولی که کرامت واسه زیست 97 رو داد باید میدیدی. توی کانون ویرایشش کردن ...

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      کلید اولی که کرامت واسه زیست 97 رو داد باید میدیدی. توی کانون ویرایشش کردن ...
      طبلیست تو خالی_-_

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من سوالاتو تو ازمونا دیدم خیلیاش سوالاته خوبین کلا زیست قلم چی سنگینو پرنکته ولی خوبه
      بنظرت بهتر نیست بجایه طرح سوال واسه قلم چی یه کتاب چاپ کنی ؟
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

13. Top | #28
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خب از قدرتت جور دیگه ای استفاده کن... امسال اولین سال کنکور نظام جدیده یه ماه فرصت داری رو زیست نظام جدید زوم کنی و چم و خمش دستت بیاد بعد از اینکه سوالات کنکور نظام جدید رو دادن فرصت داری با مطالعه ی شیوه ی طرح سوالا یه کتاب واسه نظام جدید چاپ کنی... موفق باشین

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      عجب
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن