خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مشکل در درس شیمی

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه !!

من کنکوری 98 ( نظام جدید,ریاضی ) هستم و خوب همونطور که از موضوع تاپیک هم معلومه تو درس شیمی خیلی خیلی به مشکل برخوردم و نیاز به راهنمایی دارم !

از اواسط سال کتاب های جناب بازرگان رو گرفتم برای دهم و یازدهم ( 4 جلدی ) و خوب یازدهم رو یک فصل رو با ایشون پیش اومدم و چند ده تا تستی هم زدم خیر سرم , آزمون گزینه 2 اون مبحث رو 67 زدم به خودم خیلی مغرور شدم و گفتم نخونم بزارم برا بعد ...

عید شد , سرعت مطالعه ام کم بود و حجم کتاب ها نسبت به زمان زیاد شد ( درک کنید دیگه , حالم خوب نیست ) ; تصمیم گرفتم فیل شیمی رو بخرم این دفعه هر چی خوندم اصلا فرصت نکردم تست بزنم حتی به برنامه ایی که برای شیمی بود به درسنامه خوندنشم نرسیدم تا شد آزمون سنجش خیلی خراب

کردم هی اومدیم جلو منم میخوندم ولی اصلا
      فرصت تست نمیشد

امشب موج آزمون زدم ( استوکیومتری ) دیدم خیلی وضع خرابه و نیازمند کمک اساسی هستم , لب کلام : من الان چه راهکار هایی دارم , از نظر مالی هم مشکلی ندارم ولی نیاز به کمک دارم ; خواهش میکنم کمک کنید !!

میدونم دیره میدونم خیلی بد زمانی هست ولی نیاز به کمک دارم , راستی تایم مطالعه ام هم 10 - 12 ساعت در روز هست ! و اگر راهنمایی میکنید برای هر 3 پایه بفرمایید , سپاس !
      ویرایش توسط Wild Rose : 14 اردیبهشت 1398 در ساعت 13:02 دلیل: لطفا از عنوان واضح و مناسب استفاده کنید

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Up !

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن