خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 34
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

نکته و تست فیزیک

سلام روز همگی بخیر ببخشید کسانی که نکته و تست نوکنده و نادری نژاد رفتن کدومش برای کسی که فیزیک رو خوب نخونده و ضعیفه مناسبه ؟ در مورد همین دو تا استاد فقط میخوام بدونم!
      ممنون.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      !!!!!!!!UP

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام.از دوستم که کلاس نوکنده میره پرسیدم راضی بود.وضعیتش در فیزیک خیلی خوب نبود.البته صفرهم نبود.
      در مورد نادری نژاد تجربه ای از کلاس نکته وتستش ندارم ولی خودش دبیر فوقالعاده ای هست وتدریسش خیلی خوب.
      هر دو دبیر جلسه اولش رایگان هست.خودت ببین جواب سوالت رو میگیری.

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان نظرتون راجع به کلاس فیزیک دوره جت آقای قادری چی هستش؟
      با توجه به اینکه من تدریس گرما و آینه و عدسی ایشون رو فقط دیدم و بقیه مباحث رو ندیدم نمیدونم در مورد بقیه هم خوب عمل میکنن یا فقط همین دو فصل هستش
      و چون تعداد جلساتشون بیشتر هست و تست های بیشتری حل میکنن من میخواستم نظرتون راجع به این استاد بدونم
      سپاس
      “مسولیت زندگیتان را به عهده بگیرید

این را بدانید … فقط شما هستید که میتوانید خودتان را به جایی که میخواهید برسانید، نه هیچکس دیگری”

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Green نمایش پست ها
      دوستان نظرتون راجع به کلاس فیزیک دوره جت آقای قادری چی هستش؟
      با توجه به اینکه من تدریس گرما و آینه و عدسی ایشون رو فقط دیدم و بقیه مباحث رو ندیدم نمیدونم در مورد بقیه هم خوب عمل میکنن یا فقط همین دو فصل هستش
      و چون تعداد جلساتشون بیشتر هست و تست های بیشتری حل میکنن من میخواستم نظرتون راجع به این استاد بدونم
      سپاس
      اگه کسی فیزیکو خونده تموم شده تکنیکای خوبی میگه سرعتت فوق العاده بالا میره.به نظرم مکمل خوبی در کنار تشریحی خوندنه
      ?

6. Top | #6
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      اگه کسی فیزیکو خونده تموم شده تکنیکای خوبی میگه سرعتت فوق العاده بالا میره.به نظرم مکمل خوبی در کنار تشریحی خوندنه
      بیشتر فصول رو خوندم اما نوسان تا امواج رو نخوندم با بخشی از دینامیک
      شاید عجیب باشه ولی نوسانی که واسه همه شاید راحته من راحت متوجه اش نمیشم و به همین خاطر بخشی از پیش 2 رو نخوندم
      تو مبحث نوسان خوب تدریس میکنه و سایر بخش ها تو مدار هم مشکل دارم تا حدودی مصلا شاید از ده تا تست 5-6 تاشو بتونم بزنم ولی ترکیبی ها(Rc) و سوال های متوسط پلاسش رو مشکل دارم

این را بدانید … فقط شما هستید که میتوانید خودتان را به جایی که میخواهید برسانید، نه هیچکس دیگری”

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      شاید عجیب باشه ولی نوسانی که واسه همه شاید راحته من راحت متوجه اش نمیشم و به همین خاطر بخشی از پیش 2 رو نخوندم
      تو مبحث نوسان خوب تدریس میکنه و سایر بخش ها تو مدار هم مشکل دارم تا حدودی مصلا شاید از ده تا تست 5-6 تاشو بتونم بزنم ولی ترکیبی ها(Rc) و سوال های متوسط پلاسش رو مشکل دارم
      قادریو بگیر خوراک نوسان و موجه.البته قضاتی تو کانالا هست تواین دوتافصل عالیه.
      ?

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ?

9. Top | #9
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      قادری رو برای نوسان استفاده کردی ؟
      معمولا با چه روشی حل میکنه مثل گاج حل میکنه یا مثل میتکران؟یا مثل گرما روش خودشو داره؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      معمولا با چه روشی حل میکنه مثل گاج حل میکنه یا مثل میتکران؟یا مثل گرما روش خودشو داره؟
      داداشم استفاده کرده.راضیه.البته مکانیک خونده فیزیکش قویه ولی از قضاتیخوشش اومد قادریم میه عالیه
      ?

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آینه و عدسی توی 7 روز(قادری) خودم توی انجمن گذاشتم اینو ببینش اگه تونستی دو تست آینه و عدسی تجربی 97 رو با این روشاش بزنی یه شکلات جایزه میگیری

ریسکه یهو دیدی با این روشاش جواب داد یهو هم دیدی ای دل غافل
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      آینه و عدسی توی 7 روز(قادری) خودم توی انجمن گذاشتم اینو ببینش اگه تونستی دو تست آینه و عدسی تجربی 97 رو با این روشاش بزنی یه شکلات جایزه میگیری

من خودم ندیدم.خوب نیست؟
      ?

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها

من خودم ندیدم.خوب نیست؟
      ?

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ولی نوسان موجش عالیه.
      ?

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من خودم ندیدم.خوب نیست؟
      ببین داداش ما یه فرقی باید تسلط داشتن و یادگرفتن داشته باشیم روی سوال

تو نگاه کن این همه معلم شاخ کنکور از عربشاهی بگیر که 50 سال تدریس داشته تا بیاد قضاتی و نوکنده و طلوعی و کامیار و ... اصلشون هیچکدومشون با این روش نمیگن این دو تا سوال رو بهش بدی حل کنه با روشش جایزه میگیری
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن