خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 34 از 34
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Green نمایش پست ها
      ممنون دوست عزیز
      خودشون به صورت رایگان تو کانالشون هست یا به صورتدی وی دی بوده بعد تو کانالا پخش شده؟
      رایگان نیست ولی دوستان رایگان گذاشتن تو تلگرام

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Green نمایش پست ها
      البته روش های هر شخصی مربوط به خودشه مثلا مثلثات حیدری تقریبا قاعده و قانون خاصی نداره ولیتست هاشو آدم رو هوا میزنه
      دلیل اینکه هم میخوام برم سمت قادری اینکه هم وقت خوبی میذاره برای پاسخ دادن به سوالات هم مفهومی تر و بدون فرمول تر درس میده نمیخوام با انبار فرمول برم سر جلسه
      امسال هم به خاطر نظام جدیدا احتمال زیاد فیزیک رو مفهومی بدن تو آزمون های کانون هم مفهوم زیادی رو وارد سوالات کردن
      عربشاهی یک جلسه که رایگان بود رو دیدم آنچنان به دلم ننشست احساس میکنم انرژی لازم رو برای کلاس نمیذاره
      نوکنده هم نمیدونم بقیه ازش راضی هستن ولی اون جلسه ای که رایگان بود احساس میکردم شل و بی حال هستش و اون انرزی و عشق معلمی رو نمیذاره و خسته کننده بود سوالاتش تقریبا با سرعت زیادی هم درس میده منی که حرکت شناسی رو خونده بودم خیلی خوب تازه داشتم پا به پاش میومدم تو تدریس طول سال خیلی خوبه ولی جمع بندی و نکته و تست انرژی و کار خودشو میطلبه
      حالا باز اینجا منتظر نظرات بچه ها هم هستم
      ببین تو وقتی که خیابون های اصلی یه شهر رو بلد نیستی میخوای بری سراغ کوچه های میانبر ؟!!
      اصن گیریم رفتی این قادری جت رو دیدی رفتی سر جلسه کنکور دیدی یهو یه سوال حل نمیشه اصن گیر میکنی روش که من باید این سوال حل کنم خب وقتت گرفته میشه میری سوال بعدی میبینی یهو اونم با روشاش حل نمیشه بعدی هم همینطور ولی خب شاید بعدیش حل بشه با روشاش ولی اینطوری دیگه ذهنت بهم میریزه , احتمالا خودتم چنین تجربه ای سر جلسه ازمونا داشتی درسته؟!
      در مورد نوکنده هم یکم انگار خستس مثلا آریان حیدری و مخصوصا بابک سادات و واعظی خیلی با انرژی میان سر کلاس .
      پک جمع بندی قضاتی هم توی کانالا هستش که واسه پیش دانشگاهیه
      اگه میخوای جز حیدریون هم بشی بد نیست ولی بابک سادات مفهومی تر درس میده یعنی قابل اعتماد تره

ولی خداییش هر کدوم از اینا مثلا بابک سادات یا حیدری یا نوکنده کلاس نکته و تستش 3 ساعت و خورده ایه یعنی پدر ادم در میاد سه ساعت بشینه رو صندلی و فقط گوش کنه

ببین خوب گوش کن توی 3 ساعت مگه چقدر از مطالبی که از قبل بلد نبودی و صفر بودی رو یاد میگیری مثلا نوسان رو فرض کن صفر صفری توی 3 ساعت چقدش رو میتونی یاد بگیری ؟ حالا باز باید بری جزوش رو پرینت کنی یه بار بشینی جزوش رو بخونی بعد باز بشینی اگه جاییش رو نفهمیدی فیلم ببینی و ... یه پروسه زمانبریه کلا

حالا دروس عمومیت هستن
      زیستت هست
      شیمیت هست

قصد ناامیدت کردنت رو ندارم ولی بشین یه کتاب جمع بندی معتبر از صفر شروع کن که توی کنکور انشالا موفق میشی
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃
      ویرایش توسط MehranWilson : 22 اردیبهشت 1398 در ساعت 19:48

3. Top | #33
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      ببین تو وقتی که خیابون های اصلی یه شهر رو بلد نیستی میخوای بری سراغ کوچه های میانبر ؟!!
      اصن گیریم رفتی این قادری جت رو دیدی رفتی سر جلسه کنکور دیدی یهو یه سوال حل نمیشه اصن گیر میکنی روش که من باید این سوال حل کنم خب وقتت گرفته میشه میری سوال بعدی میبینی یهو اونم با روشاش حل نمیشه بعدی هم همینطور ولی خب شاید بعدیش حل بشه با روشاش ولی اینطوری دیگه ذهنت بهم میریزه , احتمالا خودتم چنین تجربه ای سر جلسه ازمونا داشتی درسته؟!
      در مورد نوکنده هم یکم انگار خستس مثلا آریان حیدری و مخصوصا بابک سادات و واعظی خیلی با انرژی میان سر کلاس .
      اگه میخوای جز حیدریون هم بشی بد نیست ولی بابک سادات مفهومی تر درس میده یعنی قابل اعتماد تره
      نه قسمت های اصلی رو بلدم جز یکی دوتا فصل گفتم اونا رو هم با قادری پیش برم حالا امشب اون آینه و عدسی رو که گفتی گذاشتی رو نگاه میکنم تو کانال خود تیک هم گذاشته بود به صورت رایگان
      بعد یه تصمیم گیری میکنم در مورد قضاتی هم امسال نکته و تست گذاشته که کامل تدریس میکنه اگه قادری نشد میرم قضاتی
      من کلا با معلمی که انرژی نداشته باشه حال نمیکنم هر چقدر هم که خوب تدریس کنه
      مثلا نوکنده انرژی نداره و خسته اس منم خوابم میگیره موقع تدریسش و خودم خسته تر میشم از تدریسش
      واعظی و حیدری هم که فوق العاده هستن خدای انرژی واعظی هستش ناموسا یعنی اگه بخوای هم نمیتونی سر کلاسش کم بیاری
      جز حلقه حیدریون هم خیلی وقته هستم اما انقدر که کلاس طول سالش بهم چسبیده نکته و تستش رو هم نوشتم تا مطالب ذهنم انسجام بیشتری پیدا کنه
      یک جلسه از سادات هم اون موقع دیدم هر چی میخواد درس بده پاس میده به کتابش و هر چیزی هم که میگه خارج از کتابش نیست یعنی دقیقا با همون لحن کتابش توضیح میده
      کسی که کتابش رو داشته باشه یعنی دقیقا انگار خود سادات رو داره
      “مسولیت زندگیتان را به عهده بگیرید

این را بدانید … فقط شما هستید که میتوانید خودتان را به جایی که میخواهید برسانید، نه هیچکس دیگری”

4. Top | #34
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها

ولی خداییش هر کدوم از اینا مثلا بابک سادات یا حیدری یا نوکنده کلاس نکته و تستش 3 ساعت و خورده ایه یعنی پدر ادم در میاد سه ساعت بشینه رو صندلی و فقط گوش کنه

ببین خوب گوش کن توی 3 ساعت مگه چقدر از مطالبی که از قبل بلد نبودی و صفر بودی رو یاد میگیری مثلا نوسان رو فرض کن صفر صفری توی 3 ساعت چقدش رو میتونی یاد بگیری ؟ حالا باز باید بری جزوش رو پرینت کنی یه بار بشینی جزوش رو بخونی بعد باز بشینی اگه جاییش رو نفهمیدی فیلم ببینی و ... یه پروسه زمانبریه کلا

حالا دروس عمومیت هستن
      زیستت هست
      شیمیت هست

قصد ناامیدت کردنت رو ندارم ولی بشین یه کتاب جمع بندی معتبر از صفر شروع کن که توی کنکور انشالا موفق میشی

آخه بدی کار اینه که من تمام فیزی رو تا اینجا با کتاب مبتکران کار کردم و کتاب جمع بندی هم نیست که مثل مبتکران توضیح داده باشه اصلا تو کل بازار کتاب جمع بندی خوبی برای فیزیک نیست
      منم مشکلم رو فیزیک هستش وگرنه بقیه درسام رو مشکلی ندارم و درصدشون هم خوبه و بالا
      میخواستم این دو ماه در کنار سایر دروس وقت رو فیزیک بیشتر بذارم تا به یه درصد بالای 60-65 برسونمش تا خیالم راحت تر بشه
      “مسولیت زندگیتان را به عهده بگیرید

این را بدانید … فقط شما هستید که میتوانید خودتان را به جایی که میخواهید برسانید، نه هیچکس دیگری”

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن