خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

اگه دوازدهمی وعضو مازهستی بیاتو

سلام بچه ها کسی هست اینجاکه دوازدهمی باشه وازسال قبل ینی یازدهم عضو ماز بوده باشه لطفا رمزعبورونام کاربریشوبهم بیام خصوصی بده چون میخوام سوالات سال قبل مازوداشته باشم وکارکنم کاری هم به کارنامه هاش یادرصداش ندارم فقط میخوام سوالات روکارکنم لطفاهمکاری کنید ثواب داره اگه بخوام بخرم کلی باید بول بدم تواین شرایط بد اقتصادی تازه اگه گیربیارم.ممنون لطفا کادرمدیریت کاری به تابیک نداشته باشن.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      عزیزم من اصلا شرکت نکردم.پرسیدم بهمن ماه از دوستان.ولی پشیمون شدم شرکت کنم....

3. Top | #3
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تو این کانالا تلگرام میزارن فک کنم
      آنکه ثروت خود را باخت ، زیاد باخته است ولی آنکه شهامت خود را باخت پاک باخته است " . (سروانتس)

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      من امسال ثبت نام کردم وگرنه بهت میدادم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehp1381 نمایش پست ها
      سلام بچه ها کسی هست اینجاکه دوازدهمی باشه وازسال قبل ینی یازدهم عضو ماز بوده باشه لطفا رمزعبورونام کاربریشوبهم بیام خصوصی بده چون میخوام سوالات سال قبل مازوداشته باشم وکارکنم کاری هم به کارنامه هاش یادرصداش ندارم فقط میخوام سوالات روکارکنم لطفاهمکاری کنید ثواب داره اگه بخوام بخرم کلی باید بول بدم تواین شرایط بد اقتصادی تازه اگه گیربیارم.ممنون لطفا کادرمدیریت کاری به تابیک نداشته باشن.
      دوازدهم رو دارم ولی یازدهم نع

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برات پیام خصوصی فرستادم نگا کن

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان کسی سوالای زیست ماز دوازدهم رو داره که به من بده؟ من اول سال یه شرایطی پیش اومد که نتونستم ثبت نام کنم الان هم برای زیست تست کم دارم چون کتاب تستم تموم شده. تلگرام هم ندارم که از اونجا سوالارو پیدا کنم
      «سرِ آن ندارد امشب که برآید آفتابی؟ / تو خود، آفتابِ خود باش و طلسم کار بشکن»

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobina_sa نمایش پست ها
      دوستان کسی سوالای زیست ماز دوازدهم رو داره که به من بده؟ من اول سال یه شرایطی پیش اومد که نتونستم ثبت نام کنم الان هم برای زیست تست کم دارم چون کتاب تستم تموم شده. تلگرام هم ندارم که از اونجا سوالارو پیدا کنم
      خصوصیتوچککن

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه نیستم

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tiina نمایش پست ها
      خصوصیتوچککن
      ممنونم^_^
      «سرِ آن ندارد امشب که برآید آفتابی؟ / تو خود، آفتابِ خود باش و طلسم کار بشکن»

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      آزمونهای ماز فقط برای زیست شناسی هست؟
      فقط به صورت آنلاین برگزار میشه؟
      به نظرتون مفیده ؟کسی تجربه ای داره
      آزموناش برای 99 از کی شروع میشه.مخصوص نظام قدیم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن